İsonem Üniversal Konsantre Astar 1 Kg Şeffaf

İsonem Üniversal Konsantre Astar 1 Kg Şeffaf

35,00TL
Ürün Kodu: UNIASTAR1KG-89421
Stok 11
Görüntülenme 166 zaman

Ürün Açıklaması

BOYALARIMIZ RENK MAKINAMIZDAN SİPARİŞİNİZE ÖZEL HAZIRLANDIGI İÇİN ( " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " Maddesine göre ) CAYMA HAKKI KAPSAMI DISINDADIR

 

Su bazlı, tek komponentlı, şeffaf iç ve dış yüzeylerde kullanıma uygun universal bir astardır.

ÖZELLİKLERİ:
 

Yüzeye çok iyi nüfuz eder. Sağlam bir zemin hazırlayarak son kat boyayı yüzeye bağlar, boya sarfiyatını azaltır, sıvaların su emiciliğini azaltır. Ayrıca su bazlı su yalıtım malzemeleri ve duvar macunu uygulamalarında yapışma performansı çok yüksek bir astardır.


 TEKNİK ÖZELLİKLER ·

Yoğunluk (25°C, g/mL) : 1.00 ± 0.10 ·

pH (25°C) : 8.0 - 9.0 ·

Viskozite (25°C, mPa.s) : 8000 - 10000 

Katı Madde Oranı (Ağırlıkça %) :  50 ± 2

Dokunma kuruma süresi (20° C) : 2 saat 

Tam Kuruma süresi (20°C) : 72 saat

Seyreltme Oranı : 1 : 7 ( 1 Kısım Universal Astar : 7 Kısım Su ) 

 

Yüzey hazırlığı:  : Uygulamadan önce kabarmış, gevşek ve sağlıksız görünümlü yüzeyler kazınmalı, yağ ve kir, silinerek temizlenmelidir. Yüzeyde tuz çıkışı devam ediyorsa bunun sebep olduğu nedenler giderilinceye kadar uygulama yapılmamalıdır. 

Uygulama şekli:  ISONEM UNIVERSAL ASTAR kullanmadan önce homojen oluncaya kadar iyice karıtırılır ve hacmen 7 misli su ile inceltilir, fırça,sprey veya rulo ile yüzeye iyice yedirilir ve tek kat halinde uygulanır. Üzerine boya veya yalıtım ürünü uygulamasına astarın minimum 4 saat kuruma süresi beklendikten sonra geçilmelidir.

SARFİYAT  : 100 - 200 g/m² (seyreltilmiş, yüzeyin emiciliğine göre değişkendir.)

 


Ürününüz size ulaştığı zaman paketi Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” Tutturunuz.Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri tutanak vermekle yükümlüdür.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu