Priz Ve Anahtarlar

Tablo:
Hızlı incele

Marelli led tas menteşe ışığı dolap aydınlatma

(0)
7,26TL

MARELLİ MENTEŞE ÜZERİ DOLAP İÇİ LED IŞIK (LED IŞIĞI)   * Marelli led menteşe ışığını tas menteşenizin üzerine vidalarsınız ve kapağınızı her açtığınızda içeriye ışık verir.    * Bu ürün sayesinde karanlıkta dahi dolap kapaklarınızı açtığınızda içerisini rahatlıkla görebilirsiniz ve bu sayede çok büyük bir kullanım kolaylığı ve ..

Hızlı incele

Marelli manyetik dolap ve çekmece içi aydınlatma

(0)
8,19TL

 MANYETİK DOLAP VE ÇEKMECE İÇİ LED AYDINLATMA * Bir çok sorununuzu çözecek olan bu yeni ürün sayesinde hiç bir çekmeceniz ve dolabınızda karanlık nokta kalmayacak, ışık açmanıza gerek kalmadan tüm işlerinizi çözebileceksiniz.  * Bir parçası kapağa ve bir parçası da sabit kısma takılan bu ürün sayesinde kapak veya çekmecelerini..

Hızlı incele

Mekappa Paslanmaz inox tezgah altı topraklı priz ve spot

(0)
148,15TL

HFT22 TEZGAH ALTI PASLANMAZ INOX TEKLİ PRİZ VE SPOT * Paslanmaz inox malzemeden yapılan panel aydınlatmaları ve prizler gerçekten çok şık ve kaliteli duruyor. Tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz.* HFT22 modelinin Prizlerinde Alman Berker firmasının prizi kullanılmaktadır. Bunlar porselenden yapılmaktadır. Piyasadaki ucuz ürünler ise plastikten y..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)