Mutfak Setleri

Tablo:
Hızlı incele

Domodek 4 katlı mutfak servisi rafı

(0)
146,20TL

DOMODEK 4 KATLI MUTFAK / BANYO SERVİS SETİ * Domodek ürünlerinin kaliteli krom kaplamasıyla uzun yıllar rahatça kullanabiilrsiniz.* Bu ürünü tekerlekleri sayesinde çok kullanışlıdır ve her yere götürebilirsiniz eşyalarınızı koymak için.* Hem mutfak hem de banyoda rahatlıkla kullanabilir ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutabilirsiniz.*..

Hızlı incele

Domodek çift tam açılım tandem frenli raylı krom tekli metal çekmece

(0)
197,67TL

DOMODEK ÇİFT AÇILIM TANDEM FRENLİ RAYLI TEKLİ METAL HAZIR ÇEKMECE* Domodek markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. * Lütfen siparişten önce stok ve termin bilgisi alınız.* Domodek markalı ürünlerde 1.sınıf kaplama kullanılmaktadır, bu sayede kaplamasının bozulma ihtimali diğer markalara oranla çok düşüktür.* Diğer firmal..

Hızlı incele

Domodek galaxy krom tekli tabaklık bardaklık

(0)
64,33TL

DOMODEK (GALAXY) KROM TEKLİ TABAKLIK KAŞIKLIK BARDAKLIK* Domodek krom tabaklık tezgah üstüne konan modeldir.* Çelik üzeri Krom kaplamalıdır.* Altında plastik tablası da bulunmaktadır, bu sayede sular dışarı akmaz.* Bıçakların ve kaşıkların konması için plastik parçası da yanında verilmektedir.* Boyutları : Genişlik : 36 cm    &n..

Hızlı incele

Domodek krom Çift katlı tabaklık bardaklık

(0)
87,72TL

DOMODEK KROM ÇİFT KATLI TABAKLIK KAŞIKLIK BARDAKLIK* Domodek krom tabaklık tezgah üstüne konan modeldir, çift katlı olduğu için alt tarafı da kullanılabilir.* Çelik üzeri Krom kaplamalıdır.* Altında plastik tablası da bulunmaktadır, bu sayede sular dışarı akmaz.* 2 sene garantilidir.* Bıçakların ve kaşıkların konması için plastik parçası da yanında..

Hızlı incele

Domodek mutfak için askılı üçlü havluluk

(0)
114,62TL

DOMODEK MUTFAK İÇİN KROM ÜÇLÜ HAVLULUK* Önemli not : Bu ürünü alırsanız ihtiyacınıza göre 60 cm veya 100 cm krom boru bağlantı elemanını da satın almanız gerekmektedir. Bu ürün borusunu içermemektedir. (Çünkü bazı müşterilerimizde hazırda borusu olduğu için sadece mutfak aksesuarı da alabilmektedir.)* Üçlü havluluk mutfak için kullanılan en kullanı..

Hızlı incele

Domodek tapalı krom boru ve bağlantı elemanı

(0)
52,63TL

DOMODEK KROM TAPALI BORU VE BAĞLANTI ELEMANI (1 ÇİFT)* Domodek krom mutfak aksesuarları 2 sene garantilidir ve krom kaplamaları birinci sınıftır.*Krom tapalı borunun 60 cm olanları tek mutfak aksesuarı kullanılacağı zaman alınmalıdır.* 100 cm olanları iki adet mutfak akseuarı için kullanılabilir. Veya tek mutfak aksesuarı ve yanına kancalar (ya da ..

Hızlı incele

Domodek tek açılım tandem frenli raylı krom tekli metal çekmece

(0)
149,71TL

DOMODEK TEK AÇILIM TANDEM FRENLİ RAYLI TEKLİ METAL HAZIR ÇEKMECE* Domodek markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. * Lütfen siparişten önce stok ve termin bilgisi alınız.* Domodek markalı ürünlerde 1.sınıf kaplama kullanılmaktadır, bu sayede kaplamasının bozulma ihtimali diğer markalara ..

Hızlı incele

Domodek teleskopik raylı derin metal çekmece

(0)
122,81TL

DOMODEK ÇİFT AÇILIM TELESKOPİK BİLYALI RAYLI DERİN TEKLİ METAL HAZIR ÇEKMECE* Mutfaklarda boydan kiler sepeti kullanmak yerine tek tek çekmece kullanmak çok daha kullanışlıdır. Boydan kiler sepetlerinde ağır olduğu için açması ve kullanması daha zordur.* Tek tek sepetler hem daha şık durur.* Bu modelde çift açılım teleskopik bil..

Hızlı incele

Domodek teleskopik raylı FRENLİ Derin metal çekmece

(0)
156,14TL

DOMODEK ÇİFT AÇILIM TELESKOPİK BİLYALI FRENLİ RAYLI DERİN TEKLİ METAL HAZIR ÇEKMECE* Mutfaklarda boydan kiler sepeti kullanmak yerine tek tek çekmece kullanmak çok daha kullanışlıdır. Boydan kiler sepetlerinde ağır olduğu için açması ve kullanması daha zordur.* Tek tek sepetler hem daha şık durur.* Bu modelde çift açılım frenli teles..

Hızlı incele

Domodek teleskopik raylı krom tekli evye eviye altı metal çekmece

(0)
245,62TL

DOMODEK EVYE (EVİYE) ALTI TEKLİ METAL HAZIR ÇEKMECE* Domodek markalı ürünler piyasadaki en kaliteli mutfak aksesuarlarıdır. * Domodek markalı ürünlerde 1.sınıf kaplama kullanılmaktadır, bu sayede kaplamasının bozulma ihtimali diğer markalara oranla çok düşüktür.* Diğer firmalarda daha ince metaller kullanılmaktadır, Domodek markalı ü..

Hızlı incele

Domodek ÜÇLÜ SET

(0)
175,44TL

DOMODEK ÜÇLÜ SET* Domodek mutfak aksesuarları 2 sene garantilidir.* Krom kaplaması ve metal kalınlığı piyasadaki diğer ürünlerden çok daha kalitelidir. Diğer ucuz ürünlerde görülen krom kaplamasının kalkması, ürünlerin metallerinin yerinden çıkması ve paslanma sorunlarının olması gibi problemler görülmemektedir.* Ayrı ayrı satıldığında 10..

Hızlı incele

Fonksiyonel Mutfak Aksesuar Seti

(0)
177,00TL

Fonksiyonel Mutfak Aksesuar Seti ile mutfağınızdaki düzeni şık tasarım ile bütünleştirin.   Özellikler Üçlü Havluluk İkili Baharatllık Tekli Geniş Raf Kutu içerisinden 4 bağlantı,4 tapa ve 2 adet 60 cm boru çıkar. Ürün ayrı iki parça olarak kullanılabilir. Görseldeki aksesuarlar fiyata dahil değildir...

Hızlı incele

Marelli krom S kanca

(0)
2,82TL

MARELLİ S KROM KANCA* Mutfaklarınızda kullandığınız krom borulara uygun olan S kancalar uçlarına takılan mutfak eşyalarıyla son derece kolay bir kullanım sunmaktadır.  * Benzer kancalardan çok daha kalın olan Marelli S kanca, aynı zamanda kaliteli krom kaplamasıyla uzun yıllar kullanılabilmektedir. * Ayrıca 2 başında olan yuvarlak to..

Hızlı incele

Marelli krom tabaklık tezgah üstü

(0)
20,87TL

MARELLİ TEZGÂH ÜSTÜ KROM TABAKLIK* Ürün kaliteli bir kaplamaya sahiptir ve şu anda kampanya süresince çok uygun fiyatlara gelmektedir. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır, acele etmenizi öneririz.* Çelik üzeri krom kaplamadır.* Boyu : 39 cm* Yüksekliği : 8 cm* Genişliği : 19 cm* Tabak konacak yer sayısı : 12 adet ..

Hızlı incele

Plastik gri oval çekmece içi kaşıklık

(0)
17,54TL

ÇEKMECE İÇİ KAŞIKLIK (GRİ / OVAL),* Kaliteli plastikten yapılan bu kaşıklıklar gri rengi ve oval yapısıyla çekmecenizde çok şık durur.* Çeşitleri :  Genişlik : 37 cm    Derinlik : 49 cm                   Genişlik : ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)