Saklama Kapları

Tablo:
Hızlı incele

Domodek krom bar standı

(0)
245,62TL

DOMODEK KROM BAR STANDI* Domodek ürünlerinde 1.sınıf krom kaplama kullanmaktadır ve tellerinin kalınlığı piyasadaki ucuz ürünlerden çok daha fazladır. Bu sebeplerle Domodek ürünlerinin kalitesinden emin olabilirsiniz.* Bar grubunda da çeşitli ürün alternatifleri ve kalitesiyle oldukça uygun bir alternatiftir.* Bu ürün sayesinde hem şarap şişelerini..

Hızlı incele

Domodek sabit askılı kadehlik

(0)
67,84TL

DOMODEK SABİT KROM ASKILI KADEHLİK* Domodek ürünlerinde 1.sınıf krom kaplama kullanmaktadır ve tellerinin kalınlığı piyasadaki ucuz ürünlerden çok daha fazladır. Bu sebeplerle Domodek ürünlerinin kalitesinden emin olabilirsiniz.* Lütfen önce stok sorunuz.* Bar grubunda da çeşitli ürün alternatifleri ve kalitesiyle oldukça uygun bir alternatift..

Hızlı incele

Domodek üçlü lamalı kadehlik kadeh tutucu - bar grubu

(0)
70,18TL

DOMODEK KROM LAMALI KADEHLİK ÜÇLÜ* Domodek ürünlerinde 1.sınıf krom kaplama kullanmaktadır ve tellerinin kalınlığı piyasadaki ucuz ürünlerden çok daha fazladır. Bu sebeplerle Domodek ürünlerinin kalitesinden emin olabilirsiniz.* Lütfen önce stok sorunuz.* Bar grubunda da çeşitli ürün alternatifleri ve kalitesiyle oldukça uygun bir alternatifti..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)