Aspiratör ve Davlumbazlar

Tablo:
Hızlı incele

Hibsan 450 m3 LÜKS beyaz aspiratör çift filitre, çift çekiş gücü

(0)
245,89TL

HİBSAN BEYAZ ASPİRATÖR (1.SINIF - ÇİFT FİLTRE - 450 m3 çekim gücü) * Aspiratörler arasında alabileceğiniz en iyi ürünlerden biri Hibsan'ın bu lüks aspiratörüdür. * Hibsan'ın aspiratörü Almanya'da 120.000 'den fazla mutfakta kullanılmaktadır ve 46 ülkeye ihraç edilmektedir. Tüm önemli özelliklerine karşılık fiyatı muadili ü..

Hızlı incele

Mekappa Falcon mekanik lüks siyah cam camlı davlumbaz

(0)
584,81TL

MEKAPPA FALCON MEKANİK SİYAH CAM DAVLUMBAZ * İZMİR DIŞINA SATIŞ YAPMAMAKTAYIZ BU ÜRÜNLERİ, GELİP MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ, ŞEHİR DIŞINA SEVKİYATIMIZ BULUNMAMAKTADIR.    a) 60 cm ölçüsünde ve 500 m3 çekim gücüne sahip olan bu ürün evinizin tüm havasını değiştirecek kadar şıktır. Tek başına 850 tl değerinde olan bu ürün&nbs..

Hızlı incele

Mekappa Kaminox duvar tipi beyaz camlı davlumbaz

(0)
584,81TL

KAMİNOX DUVAR TİPİ BEYAZ CAMLI DAVLUMBAZ : (CL10N-60B 4HPB-3)* İZMİR DIŞINA SATIŞ YAPMAMAKTAYIZ BU ÜRÜNLERİ, GELİP MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ, ŞEHİR DIŞINA SEVKİYATIMIZ BULUNMAMAKTADIR.* Öncelikle Mekappa ürünleriyle ilgili bilgi vermek istiyoruz size, çünkü çoğu müşterimizde neden daha bilindik markalar almayalım gibi bir yaklaşım var. Daha k..

Hızlı incele

Mekappa Kaminox inox duvar tipi camlı davlumbaz

(0)
409,37TL

KAMİNOX DUVAR TİPİ CAMLI DAVLUMBAZ : (CL10N-60X 4HPB )* İZMİR DIŞINA SATIŞ YAPMAMAKTAYIZ BU ÜRÜNLERİ, GELİP MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ, ŞEHİR DIŞINA SEVKİYATIMIZ BULUNMAMAKTADIR.* Kampanyada olan bu davlumbazın normal fiyatı 850 tl olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com da size özel olarak sadece bu fiyata gelmektedir. Hem de..

Hızlı incele

Mekappa Neva duvar tipi davlumbaz 500 m3 çekim gücü

(0)
409,37TL

MEKAPPA NEVA DUVAR TİPİ İNOX DAVLUMBAZ : (CK12-60X 4PB )* Kampanyada olan bu davlumbazın normal fiyatı çok yüksek olan olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com da size özel olarak sadece bu fiyata gelmektedir. * Öncelikle Mekappa ürünleriyle ilgili bilgi vermek istiyoruz size, çünkü çoğu müşterimizde neden daha bilindik markalar alm..

Hızlı incele

Mekappa Onda duvar tipi davlumbaz 500 m3 çekim gücü

(0)
432,76TL

MEKAPPA ONDA DUVAR TİPİ İNOX DAVLUMBAZ : (CK12-60X 4PB )* İZMİR DIŞINA SATIŞ YAPMAMAKTAYIZ BU ÜRÜNLERİ, GELİP MAĞAZAMIZDAN ALABİLİRSİNİZ, ŞEHİR DIŞINA SEVKİYATIMIZ BULUNMAMAKTADIR.* Kampanyada olan bu davlumbazın normal fiyatı 350 tl olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com da size özel olarak sadece bu fiyata gelmektedir. Hem de NAKLİYE, MON..

Hızlı incele

Mekappa Stella duvar tipi davlumbaz

(0)
561,42TL

MEKAPPA STELLA İNOX DUVAR TİPİ DAVLUMBAZ * Kampanyada olan bu davlumbazın normal fiyatı çok yüksek olan bu ürün www.hirdavatfirsati.com da size özel olarak bu fiyata gelmektedir. * Öncelikle Mekappa ürünleriyle ilgili bilgi vermek istiyoruz size, çünkü çoğu müşterimizde neden daha bilindik markalar almayalım gibi bir yaklaş..

Hızlı incele

White Daisy Beyaz Aspiratör Çift Motorlu

(0)
192,99TL

WHITE-DAISY BEYAZ ASPİRATÖR (ÇİFT MOTORLU)* 2 sene garantili. çift motorlu, çift ışıklı aspiratör. Tamamen yerli üretim, Çin motoru kullanan ucuz aspiratörlerden değildir. * Ürün fiyatına montaj ücreti dahil değildir. Özellikleri :* Boyu : 300 x 600* Güç (W) : 2 x 90* Kontrol butonu : Switch* Hız : 3* Filtre tipi : 1 x alüminyum* Ses Sevi..

Hızlı incele

White-Daisy Inox Aspiratör Çift Motorlu

(0)
216,38TL

 WHITE-DAISY INOX ASPİRATÖR (ÇİFT MOTORLU)* 2 sene garantili. çift motorlu, çift ışıklı aspiratör. Tamamen yerli üretim, Çin motoru kullanan ucuz aspiratörlerden değildir. Özellikleri :* Boyu : 300 x 600* Güç (W) : 2 x 90* Kontrol butonu : Switch* Hız : 3* Filtre tipi : 1 x alüminyum* Ses Seviyesi (dba) : 51* Çift ışıklı* Ürün fiyatına montaj ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)