Meyve Fidanları

Tablo:
Hızlı incele

Akıllı Ağaç Tüplü Tam Bodur Ferragnes Badem Fidanı (Anaç Rootpac 20)

(0)
110,84TL

Akıllı Badem Ağacı Ferragnes Badem Fidanı Anaç Rootpac 20 Ferragnes badem ağacı fransız orijinli bir badem çeşididir.İkiz oranı nerede ise sıfır olan bu badem çeşidinin iç randımanı %30-%40 arasındadır. Ferragnes badem ağacının gelişimi yavyan ve hızlıdır.Profesyonel meyve bahçelerinde verimin maksimum olması için mutlaka 8 ferragnes badem fi..

Hızlı incele

Tüplü Atago Armut Fidanı

(0)
33,25TL

Atago Naşi Armut Ağustos ayının 2. haftasından sonra hasadı yapılan Atago Naşi armut, verimli bir çeşittir.Ağacı orta seviyede ve yayvan gelişir.Meyveleri Avrupa ve Anadolu armutlarına göre daha küçüktür.Aroması güzel olup elma armut karışımı bir tadı vardır.Meyvelerinin çıtır çıtır yemesi vardır.Raf ömrü uzundur. Atago Naşi Armut Fidanı..

Hızlı incele

Tüplü Erkenci Tam Bodur Anna Elma Fidanı(Anaç m26)

(0)
60,71TL

Erkenci Anna Elma Çeşidi ve Özellikleri Tam bodur anna elma fidanında klasik anaçlı elma fidanlarına göre daha erken sürede verim alabilirsiniz.Tüplü aşılı tam bodur Erkenci Anna Elma Fidanı, bodur elma fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir.Erkenci Anna Elma çeşidi İsrail orijinli bir çeşittir. 200 saatlik soğu..

Hızlı incele

Tüplü Smarttree Akıllı Ferraduel Badem Fidanı

(0)
112,87TL

Akıllı Badem Ağacı Ferraduel Badem Fidanı Anaç Rootpac 20 Ferraduel badem ağacı fransız orijinli bir badem çeşididir.İkiz oranı nerede ise sıfır olan bu badem çeşidinin iç randımanı %30-%40 arasındadır. Ferraduel badem ağacının gelişimi yavyan ve hızlıdır.Profesyonel meyve bahçelerinde verimin maksimum olması için mutlaka 8 ferraduel bad..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Akça Armut Fidanı(Anaç BA29)

(0)
71,18TL

Akça Armut Çeşidi ve Meyvesi Tam bodur akça armut fidanı, kök sisteminin güçlü olmasından dolayı erken sürede meyve vermeye başlamaktadır. Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinde yetiştiriciliği yaygınlaşmakta olan Akça Armudun İstanbul Akçası veya Dikenli Akça olarak bilinen tipleri de bulunmaktadır. Akça Armut çeşidi Meyve orta iril..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Amasya Elma Fidanı(Anaç M9)

(0)
64,90TL

Amasya Elma Çeşidi ve Özellikleri Tüplü aşılı bodur Amasya elma fidanı dört mevsim boyunca dikilebilmekte olup klasik anaçlı Amasya elma fidanına göre daha az yer kaplamakta ve daha erken sürede verime yatmaktadır. Tüplü aşılı tam bodur Amasya Elma Fidanı, bodur elma fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmekte..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Ankara Armut Fidanı(Anaç Ba29)

(0)
68,01TL

Ankara Armudu ÖzellikleriAşılı sertifikalı tam bodur Ankara armut fidanı anaç özelliğinden dolay erken meyve vermeye başlamaktadır.Ankara armudu (Pyrus communis L.), üstün meyve kalitesi ve uzun süre depolanabilme özellikleri nedeniyle çok eski zamanlardan bu yana armut yetiştiricilerinin ilgisini çeken yerli, standart, kışlık çeşitlerimizden biris..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Braeburn Elma Fidanı (Anaç M9)

(0)
60,52TL

Red Braeburn Elma Çeşidi ve Özellikleri Tüplü aşılı tam bodur Red Braeburn Elma Fidanı, bodur elma fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir. Red Braeburn Elma çeşidi Yeni Zelanda orjinli, dünyada yetiştiriciliği en hızlı yayılan çeşitler arasında yer almaktadır. Ağaçları orta kuvvetli, yarı..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Deveci Armut Fidanı(Anaç BA29)

(0)
64,52TL

Deveci Armut ve Özellikleri Meyve yüzeyi hafif girintili çıkıntılı olup kabuğu ince, zemin rengi sarı-yeşil, passız,bazen güneş gören yüzü pembe- kırmızıdır.Meyve eti beyaz, gevrek, sulu, tatlı ve kalitesi yüksektir.Soğuk hava tesislerinde uzun süre muhafaza edilebilmekte ve kış ayları için satış değeri açısından iyi bir seçenektir.Yeme olu..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Ekmek Ayva Fidanı(Anaç ba29)

(0)
62,55TL

Ekmek Ayvası Meyve Özellikleri ve Fidanı Tüplü aşılı tam bodur ekmek ayva fidanlarını 12 ay boyunca rahatlıkla dikilebilmektedir. Meyveleri iri ve gösterişli olan ekmek ayvasının fidanı hızlı bir gelişim göstermekte ve verimi mükemmel olmaktadır.Hobi amaçlı her rakıma rahatlıkla dikebilirsiniz fakat düşük rakımlı olan bölgelerde meyve çapında ve re..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Erkenci Bodur Vista Bella Elma Fidanı(Anaç m9)

(0)
56,77TL

Vista Bella Elma Çeşidi ve Özellikleri Tam bodur vista bella elma fidanı anaç özelliğinden dolayı erken sürede verime geçmektedir.Tüplü aşılı tam bodur Vista Bella Elma Fidanı, bodur elma fidanı üretiminde kullanılan anaçlar üzerine aşı yapılarak üretilmektedir. Vista Bella Elma Çok erkenci bir çeşit olup, ABD orijinlidir. Vista B..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Erkenci Etruşka Armut Fidanı(Anaç BA29)

(0)
62,81TL

Etruşka Armut Çeşidi ve Özellikleri Tüplü tam bodur etruşka armut fidanı, erken sürede verime geçmektedir. Etruşka Armut erkenci bir çeşit olup, verim yüksek ve süreklidir.Düzenli ve simetrik yapıda meyve verir.170 gr. ağırlığında, meyve kabuğu yeşil zemin üzerine kırmızı yanak yapmıştır. Şeker oranı; 13 °Brix (±1) olup, meyve eti sul..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Eşme Ayva Fidanı (Anaç BA29)

(0)
64,90TL

Eşme Ayvası Meyve ve Fidan ÖzellikleriTüplü tam bodur eşme ayva fidanı, bodur ayva anaçlarına aşı yapılarak üretilmektedir.Tüplü bodur Eşme ayva fidanlarından daha kısa sürede ürün alabilirsiniz.Dilerseniz saksıda dilerseniz bahçenizde rahatlıkla yetiştiriciliğini yapabilirsiniz.Eşme ayva çeşidinin verimi gayet iyi olup meyve eti sert sulu ve leziz..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Eşme Ayva Fidanı(Anaç Quince A)

(0)
58,92TL

Eşme Ayva Çeşidi ve Özellikleri Tam bodur eşme ayva fidanları erken sürede verime geçmektedir.Eşme ayva fidanı yabani anaç, yarı bodur ve tam bodur ayva anaçlarına aşı yapılarak üretilmektedir.Eşme Ayva ülkemizde yetiştirilen en önemli çeşitler arasında yer almakta olup yetiştiriciliği son yıllarda Marmara bölgesinde yaygınlaşmıştır. Eşme ..

Hızlı incele

Tüplü Tam Bodur Ferraduel Badem Fidanı

(0)
84,85TL

Akıllı Badem Ağacı Ferraduel Badem Fidanı Anaç Rootpac 20 Ferraduel badem ağacı fransız orijinli bir badem çeşididir.İkiz oranı nerede ise sıfır olan bu badem çeşidinin iç randımanı %30-%40 arasındadır. Ferraduel badem ağacının gelişimi yavyan ve hızlıdır.Profesyonel meyve bahçelerinde verimin maksimum olması için mutlaka 8 ferraduel bade..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)