Yapıştırıcılar

Tablo:
Hızlı incele

Apel 4 kg şeffaflaşan iskelet tutkalı

(0)
58,73TL

APEL 4 KG İSKELET TUTKALI * Apel iskelet tutkalının normal ucuz tutkaldan farkı kullanıldıktan sonra şeffaflaşmasıdır.* Ayrıca yapıştırma kuvveti de diğer normal tutkaldan daha fazladır.* Ahşap, sunta ve mdf leri birleştirmek için kullanılmaktadır.* Ağaç masifleri ve mobilya iskeletlerini nem oranı yüksek dahi olsa, birbirine yapıştırmak için kulla..

Hızlı incele

Apel 502 tipi süper japon yapıştırıcı 24 adet

(0)
94,15TL

MİTRE APEL 502 TİPİ SÜPER JAPON YAPIŞTIRICI (20 gr) - 24 adet fiyatı* 24 adetlik kutu için verilen özel fiyattır.  Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Piyasanın en iyi markalarından olan Apel güvencesiyle satılan bu ürünün kalitesi de çok iyidir. * 20 gr lık tüplerde satılmaktadır.* Orjinal Türk malıdır, çin malı kötü kaliteli yapışt..

Hızlı incele

Apel 750 ml Tam Dolum Köpük

(0)
24,91TL

APEL 750 ML TAM DOLUM POLİÜRETAN KÖPÜK (860 GR)* Apel köpük piyasadaki en kaliteli ürünlerdendir ve tam dolumdur. Kapıdaki boşluğa bağlı olmakla beraber 3-4 kapı doldurabilmektedir. * Apel Foam / Köpük  havadaki nemle genişleyen ve kürleşen tek komponentli poliüretan köpüktür. * Her bir aerosol kutuyla  verilen adaptör..

Hızlı incele

Apel ahşap ve hobi tutkalı DIY yapıştırıcı 100 gr

(0)
5,26TL

APEL ŞEFFAFLAŞAN AHŞAP VE HOBİ TUTKALI (DIY yapıştırıcı)* Apel kalitesiyle satılan bu yapıştırıcı ile artık hobi işlerinizde kullanabileceğiniz çok uygun bir yapıştırıcınız olacak. * Daha büyük kutularda satılan diğer ürünleri açınca kolaylıkla kuruduğu için boşa gidiyordu yapıştırıcının çoğu, fakat bu ürün daha küçük kutularda satıldığı için küçük..

Hızlı incele

Apel ayna ve cam yapıştırıcı cam ve ayna silikonu

(0)
24,56TL

APEL BEYAZ AYNA VE CAM YAPIŞTIRICI  * Apel kalitesiyle satılan bu ayna ve cam yapıştırıcısı sayesinde aynalarınızı çok daha güvenli bir şekilde asabileceksiniz. Piyasadaki silikon gibi olan ürünler kısa zamanda salma yapabilirken, bu ürünü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. * Normal silikonlarla ve yapıştır..

Hızlı incele

Apel Büyük Hızlı Yapıştırıcı

(0)
18,64TL

APEL BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 100 gr  plastik bidonlarda cyanoacrylat..

Hızlı incele

Apel Gemici deniz Tutkalı

(0)
24,70TL

APEL MARİN POLİÜRETAN TUTKAL (GEMİCİ TUTKALI / DENİZ TUTKALI)* Gemici tutkalı tek komponentli bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın yapısındaki nem yardımıyla kürleşir.* Kolay uygulanır, hızlı kurur, suya dayanıklıdır. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez. Mükemmel yapışma gücüne sah..

Hızlı incele

Apel Küçük Hızlı Yapıştırıcı

(0)
12,87TL

 APEL KÜÇÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 50 gr  plastik bidonlarda cyanoac..

Hızlı incele

Apel MDF profil tutkalı

(0)
10,53TL

APEL M.D.F. PROFİL TUTKALI* M.D.F. profillerini birbirine yapıştırmak için kullanılan D3 standartlarında üretilen yüksek sıcaklıkta dahi M.D.F. profillerini birbirinden bırakmayan, çabuk kuruyan ve kuruduktan sonra ince şeffaf bir film tabakası oluşturan PVAc esaslı homopolimerdir. Kırlangıç makineleri ile yapılan birleştirmelerde mükemmel sonuç ve..

Hızlı incele

Apel sıvı çivi PU montaj kiti, D4 yapıştırıcı

(0)
24,70TL

APEL SIVI ÇİVİ (MONTAJ KİTİ, D4 YAPIŞTIRICI)* Apel markalı sıvı çivi silikondan çok daha kuvvetli olarak yapıştırır. * Kuruma süresi daha kısadır.* Silikon kadar esnek değildir, fakat yağmur çamur gibi dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıdır.* Apel sıvı çivi solvent içermeyen poliüretan polimer esaslı, çok hızlı kürleşen tek komponentli güçlü bir..

Hızlı incele
Hızlı incele
Hızlı incele

Çocuk Parkı ve Spor Salonu Kauçuk Zemin Karosu Yapıştıcısı 10 Kg

(0)
236,00TL

Çift komponentli poliüretan esaslı karo kauçuk yapıştırıcılarıdır. Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin beton, mdf, sunta, metal gibi  yüzeylere yapıştırılmasında kullanılabilir. Gün ışığı, sudan ve dış etkenlerden etkilenmemesinden dolayı yapıştırma özelliğini uzun süre kaybetmez.  ..

Hızlı incele

DENLAKS - UZIN KE 418 PVC YAPIŞTIRICISI 20 KG

(0)
450,00TL

DENLAKS - UZIN KE 418 Üniversal PVC YapıştırıcısıEkonomik PVC yapıştırıcısı.PVC, vinil ve tekstil zemin kaplamaları için üretilmiş solvent içermeyen dispersiyon yapıştırıcıdır.   İç mekanlarda, düşük katkı içeriği sayesinde, ince uygulamalar için üretilmiş dispersiyon yapıştırıcıdır.Uygulama:Homojen ve heterojen PVC zemin kaplamaları yap..

Hızlı incele

Derby Sünger Tutkalı 3 kg

(0)
85,00TL

Ürün TanımıDerby 540 Sentetik Kauçuk esaslı bir yapıştırıcıdır. Kullanıldığı YerlerDerby 540, genel kullanıma yönelik yanmaz özellikli, döşeme ve yatak yapıştırıcısıdır. Süngeri birbirine,metal ahşap, mdf, kumaş, jut battaniye ve deri yapıştırmak için kullanılan, tek ve çift taraflı uygulanabilen,elastik yapışma özelliği gösterebilen,yüksek ilk tu..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)