Çöp Kovaları

Tablo:
Hızlı incele

Caner raylı krom rengi kapağa monte çöp kovası tek gözlü

(0)
181,29TL

KAPAĞA MONTE CANER RAYLI TEK GÖZLÜ ÇÖP KOVASI (16 LİTRE) - KROM RENGİ* Caner Raylı çöp kovası bu modeliyle kapağın üstünde olan yuvarlak çöp kovası yerine raylı olan bu yeni modeliyle mutfaklarda büyük bir kullanım kolaylığı ve uzun kullanım süresi sağlamaktadır.* Kapağa monte olan bu ürün, kapağı çekince dışarı çıkmaktadır. Kap..

Hızlı incele

Paslanmaz Sigaralık Ayaklı Küllük Dış Mekan

(0)
82,60TL

    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ   Çelik paslanmaz küllük         ÖLÇÜLERİ  60 CM YÜKSEKLİĞİNDE  19 CM ÇAPINDADIR.      %100 TÜRK MALIDIR.               İLİGİ DİĞER ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ      ..

Hızlı incele

Paslanmaz Sigaralık Lobi Küllük

(0)
77,88TL

    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ   Çelik paslanmaz küllük         ÖLÇÜLERİ  65 CM YÜKSEKLİĞİNDE  31 CM ÇAPINDADIR.      %100 TÜRK MALIDIR.               İLİGİ DİĞER ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ      ..

Hızlı incele

Toty kapağa bağlantılı raylı tek gözlü paslanmaz dolap içi çöp kovası 12 lt

(0)
157,90TL

TOTY 21750 PASLANMAZ, TEK GÖZLÜ ALTTAN RAYLI KAPAĞA MONTE ÇÖP KOVASI (ÇÖP KUTUSU) (12 litre)* Toty 21750 çöp kovası piyasadaki en kaliteli çöp kovalarındandır.  Kalitesi ve çeşitleriyle Türkiye'de başka firmalarda bulunmayan bu ürünler www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizden özel fiyatlarıyla satışa sunulmuştur. ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)