Alarm ve Güvenlik Cihazları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi AÇIK KAHVE pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı

(0)
43,86TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN AÇIK KAHVE ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sık..

Hızlı İncele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi KOYU KAHVE pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı

(0)
43,86TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN KOYU KAHVE ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sık..

Hızlı İncele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı Beyaz

(0)
39,18TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla evlere gir..

Hızlı İncele

Desi Utopic R parmak izli çelik kapı göbeği bareli

(0)
2.163,79TL

DESİ PARMAK İZLİ CEP TELEFONUYLA AÇILAN ELEKTRONİK KAPI GÖBEĞİ  * Artık kapınızı cep telefonunuzla ve parmak izinizle kolayca açabilirsiniz. Sektörde çığır açan bu yeni ürün de yine Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da !! * Bu fiyat cep telefonu ve parmak izi ile açılmaya uygun olan sete aittir. ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli giriş kapıları için PARMAK İZLİ elektronik şifreli ve kartlı geçiş kilit sistemi set / iç mekan için

(0)
804,63TL

MARELLİ GİRİŞ KAPI KİLİTLERİ İÇİN PARMAK İZLİ ELEKTRONİK GEÇİŞ SİSTEMİ (İÇ MEKAN İÇİN) (SET OLARAK)* Normalde set olarak satılmayan bu ürünleri son tüketicinin yanlış yapmasını önlemek amacıyla sadece www.hirdavatfirsati.com tarafından set olarak satılmaktadır. Çoğu satıcı firmanın bile bunlarla ilgili bilgisi olmadığı için kapısını kartlı geç..

Hızlı İncele

Marelli magic parmak izli ve cep telefonuyla açılan kilit kapı göbeği, bareli, silindiri

(0)
2.046,83TL

MARELLİ MAGİC PARMAK İZLİ VE CEP TELEFONUYLA AÇILAN KAPI GÖBEĞİ (KAPI SİLİNDİRİ, KAPI BARELİ)    Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor.    * 3 seneyi geçkin süredir satılan ve kalitesini kanıtlayan Marelli MAGIC parmak izli barelin YENİ VERSİYONU gelmişt..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Yale P124W beyaz sürgülü pencere ve kayar sürme kapı kilidi

(0)
76,03TL

YALE BEYAZ KAYAN / SÜRME KAPI VE PENCERELER İÇİN KİLİT VE SÜRGÜ SİSTEMİ   * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla..

Hızlı İncele

Yale sarı emniyet kelepçesi klipsi alt yükselticili

(0)
49,12TL

YALE SARI EMNİYET KELEPÇESİ (KLİPSİ)* Yale emniyet kelepçesi çelik kalınlığı ve çalışmasıyla diğer tüm emniyet kelepçelerinden çok daha kalitelidir. Diğerleri gibi kolayca kırılmaz.* Alt tabanındaki plastik yükselticiler sayesinde kapı ve kasanız arasında yükselti farkı olsa dahi bu ürünü kullanabilirsiniz. Diğer ürünlerde tek bir kalın y..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)