Topuzlu Kilitler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Master lock sarı topuzlu kilit üst emniyet kilidi sürgüsü deadbolt

(0)
311,12TL

MASTER LOCK SARI TOPUZLU KİLİT ÜST EMNİYET SÜRGÜSÜ (DİLİ, KİLİDİ) (DEADBOLT)* Genelde topuzlu kilitlerin üst kısmında bu emniyet kilidi kullanılmaktadır. Türkiye'de ilk defa yine www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde bu emniyet kilidi master lock güvencesiyle satılmaktadır ve çok kalitelidir. Elimizdeki son ürünler olduğu içi..

Hızlı İncele

Master sistemi

(0)
13,92TL

MASTER SİSTEMİ Fiyatlar barel/asma kilit başına ve tek taraf için alınmaktadır, kaç adet bareli/asma kilidi master anahtarla açmak istiyorsanız o kadar adet satın almanız gerekmektedir. Ayrıca eğer barelin iki tarafına da master yaptırmak istiyorsanız fiyatı ikiyle çarpmanız gerekmektedir.Örneğin : 2 adet bareli çift taraflı  olarak maste..

Hızlı İncele

Posse saten düğmesiz topuzlu kilit oteller için

(0)
134,51TL

POSSE C362SS SATEN TOPUZLU KİLİT DÜĞMESİZ (amerikan tipi kilit, otel tipi kilit)* Düğmesiz topuzlu kilit otellerin kullanımı için çok uygundur. Bu tip topuzlu kilidin arka tarafında düğme bulunmamaktadır. Normalde müşteriler otel kapılarını kaparken düğmeye basmayı unutabilmektedirler, bu yüzden de kapı kilitlenmeden kalmakta ve güvenlik probl..

Hızlı İncele

Posse Yuvarlak Antik Bakır Topuzlu Kilit Anahtarlı

(0)
134,51TL

POSSE C300AB YUVARLAK ANTİK BAKIR TOPUZLU KİLİT (otel tipi kilit, amerikan kilit) ANAHTARLI* Posse markalı topuzlu kilitler piyasadaki çok bilindik markalardan dahi daha kaliteli ve garantilidir. 20 seneden fazla süredir ithal etmemize veyüzbinlerce ürün satmamıza rağmen geri dönen arızalı ürün sayısı bir elin par..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Tenyale saten topuzlu otel tipi / amerikan kilit anahtarlı saten

(0)
86,55TL

TENYALE SATEN TOPUZLU KİLİT (OTEL TİPİ KİLİT / AMERİKAN KİLİDİ) ANAHTARLI* Ekonomik topuzlu kilit arayanlar için çok uygun bir alternatiftir.* Saten renklidir ve 3 anahtar çıkmaktadır içindedir.* Resim temsilidir, ufak farklılıklar olabilir...

Hızlı İncele

Yale saten topuzlu kilit amerikan kilidi anahtarlı

(0)
163,75TL

YALE SATEN TOPUZLU KİLİT ANAHTARLI (AMERİKAN TİPİ KİLİT, OTEL TİPİ YUVARLAK TOPUZLU KİLİT)* Yale topuzlu kilit paslanmaz malzemeden yapılmıştır ve yale güvencesiyle satılmaktadır. * 2 yıl garantilidir.* Bu ürünün özelliği aynasının benzer modellerden daha geniş olmasıdır. Bazen eski topuzlu kilitler için yeri geniş açıyor mobilyacılar ve bunu ..

Hızlı İncele

Yale saten topuzlu kilit amerikan kilidi WC tipi

(0)
152,05TL

YALE SATEN TOPUZLU KİLİT WC TİPİ (AMERİKAN TİPİ KİLİT, OTEL TİPİ YUVARLAK TOPUZLU KİLİT)* Yale topuzlu kilit paslanmaz malzemeden yapılmıştır ve yale güvencesiyle satılmaktadır. * 2 yıl garantilidir.* Bu ürünün özelliği aynasının benzer modellerden daha geniş olmasıdır. Bazen eski topuzlu kilitler için yeri geniş ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)