Elektronik Kapı Kilitleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli 125 khz EM RFID geçiş kontrol ünitesi çip / anahtarlık çipi, anahtarlığı, boncuğu

(0)
5,85TL

MARELLİ 125 KHZ EM RFID GEÇİŞ KONTROL ÜNİTESİ ANAHTARLIĞI (ÇİPİ, BONCUĞU) * Eğer kaliteli ve ucuz fiyatlı 125 KHZ anahtarlıklardan (çiplerden) almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Piyasada çok ucuza satılan ürünlerin sarımları çok az olduğu için kısa zamanda bozulurken, Marelli kalitesiyle satılan bu ürün alabileceğiniz en..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit aparatsız

(0)
1.052,65TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT  (280 kg, aparatsız) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu setle birlikte 12V D..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
1.157,92TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu s..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları ZAMAN AYARLI

(0)
1.274,88TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) (ZAMAN AYARLI) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. Piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir ve binlerce satmamıza rağmen arızalı bir ürün geri ..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg NO/NC/COM çıkışlı elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
1.286,58TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu s..

Hızlı İncele

Marelli cam kapılar için 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
1.578,98TL

MARELLİ CAM KAPILAR İÇİN ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L, Z ve U aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler cam kapılarda, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçada..

Hızlı İncele

Marelli giriş kapıları için EKONOMİK elektronik şifreli ve kartlı geçiş kilit sistemi set / iç mekan için

(0)
842,12TL

MARELLİ GİRİŞ KAPI KİLİTLERİ İÇİN EKONOMİK ELEKTRONİK KARTLI ve ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ (İÇ MEKAN İÇİN) (SET OLARAK) . * Ayrıca çok fahiş fiyatlarla satılan bu ürünler sitemiz sayesinde herkes tarafından alınabilecek duruma gelmiştir. * Özellikle trafo bu tip ürünlerin uzun ömürlü kullanılması için çok önemlidir. Bu sebeple Marelli ..

Hızlı İncele

Marelli giriş kapıları için İNOX elektronik şifreli ve kartlı geçiş kilit sistemi set / iç mekan için

(0)
1.286,58TL

MARELLİ GİRİŞ KAPI KİLİTLERİ İÇİN İNOX ELEKTRONİK KARTLI ve ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ (İÇ MEKAN İÇİN) (SET OLARAK) * Ayrıca çok fahiş fiyatlarla satılan bu ürünler sitemiz sayesinde herkes tarafından alınabilecek duruma gelmiştir. * Özellikle trafo bu tip ürünlerin uzun ömürlü kullanılması için çok önemlidir. Bu sebeple Marelli premium..

Hızlı İncele

Marelli İNOX kart ve şifreli geçiş giriş sistemi ünitesi

(0)
783,64TL

MARELLİ İNOX ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ ÜNİTESİ)   * Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. * Marelli kalitesiyle&..

Hızlı İncele

Marelli MRL B1 ekonomik şifre ve kartlı geçiş giriş sistemi

(0)
385,97TL

MARELLİ MRL-B1 EKONOMİK ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ)   * Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. Eğer dış ka..

Hızlı İncele

Marelli MRL-09 ekonomik şifre ve kartlı geçiş giriş sistem SETİ

(0)
269,01TL

MARELLİ MRL-09 EKONOMİK ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ)   * Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. * Marelli kali..

Hızlı İncele

Marelli MRL210 ekonomik şifre ve kartlı geçiş giriş sistemi

(0)
280,71TL

MARELLİ EKONOMİK ŞİFRELİ VE KARTLI GİRİŞ SİSTEMİ (ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ)   * Bu ürün elinizde herhangi bir elektrikli otomat veya elektrik tertibatına bağlanmış bir kilidiniz ve trafonuz olması durumunda işinize yarar. Şifreli giriş sistemi ile kilidinize bağlayarak şifre ile (veya kart ile) giriş yapabilirsiniz. * Marelli kalitesiyle sa..

Hızlı İncele

Marelli NO TOUCH uzaktan el göstermeli infraredli inox çıkış butonu

(0)
222,23TL

MARELLİ İNFRAREDLİ (UZAKTAN EL GÖSTERMELİ) PASLANMAZ ÇIKIŞ BUTONU * Marelli paslanmaz çıkış butonu sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı içeriden bu ürüne uzaktan elinizi göstererek açabilirsiniz. * Elle bastırmadan açıldığı için hem hijyeniktir hem de çok kullanışlıdır. Ayrıca kullanıldığı yere değer..

Hızlı İncele

Marelli NO TOUCH uzaktan el göstermeli infraredli inox dikdörtgen çıkış butonu

(0)
222,23TL

MARELLİ İNFRAREDLİ (UZAKTAN EL GÖSTERMELİ) DİKDÖRTGEN PASLANMAZ ÇIKIŞ BUTONU * Marelli paslanmaz çıkış butonu sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı içeriden bu ürüne uzaktan elinizi göstererek açabilirsiniz. * Elle bastırmadan açıldığı için hem hijyeniktir hem de çok kullanışlıdır. Ayrıca kullanıldığı yere değer katar.  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)