Elektronik Kapı Kilitleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Akıllı basaç ekstra kumandası

(0)
59,65TL

AKILLI BASAÇ İÇİN EKSTRA UZAKTAN KUMANDA* Akıllı manyetik basaç için ekstra kumandadır, bu ürünün çalışması için uzaktan kumandalı tipini seçmeniz gerekmektedir ürünün. 1 adet bu üründen alırsanız size akıllı manyetik basaçla birlikte 2 adet kumanda gelecektir.* Resim temsilidir...

Hızlı İncele

HFT cam KIR-BAS tipi acil çıkış butonu geçiş kontrol sistemleri için

(0)
93,57TL

HFT CAM KIR-BAS TİPİ ACİL ÇIKIŞ BUTONU* Bu ürünün üzerindeki camı kırıp düğmesine basarak kullanılan acil çıkış butonu sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı içeriden bu ürüne basarak açabilirsiniz.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır, hem de..

Hızlı İncele

HFT GÖMME TİP paslanmaz çelik kablo geçiş spirali kanalı kapı ve kasa arasında kullanılan

(0)
192,99TL

HFT GÖMME TİP PASLANMAZ ÇELİK KABLO GEÇİŞ SPİRALİ (KANALI) * Geçiş kontrol üniteleri kapılara takılırken kasadan kapıya kablo geçişi çok zor olur, kapı açıp kapanırken bu kablolar yıpranır. Fakat, bu ürün sayesinde ise artık kablo geçişi çok daha rahat olacaktır.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uyg..

Hızlı İncele

HFT gömme tip selenoid kilit fail safe elektrik kesildiğinde açık

(0)
385,97TL

HFT GÖMME TİP SELENOİD KİLİT (FAİL SAFE ELEKTRİK KESİLDİĞİNDE AÇIK OLAN TİP)* Selenoid kilitler normal kilidin olmadığı yerlerde şifreli sisteme geçmek için oldukça kolay bir çözümdür. Selenoid kilit ve karşılığı kapınıza takıldıktan sonra, uzaktan kumanda, kart okuyucu, şifreli kapı otomatı, otomat düğmesi gibi herhangi bir ürü..

Hızlı İncele

HFT paslanmaz çelik kablo geçiş spirali kanalı kapı ve kasa arasında kullanılan

(0)
128,66TL

HFT PASLANMAZ ÇELİK KABLO GEÇİŞ SPİRALİ (KANALI) * Geçiş kontrol üniteleri kapılara takılırken kasadan kapıya kablo geçişi çok zor olur, kapı açıp kapanırken bu kablolar yıpranır. Fakat, bu ürün sayesinde ise artık kablo geçişi çok daha rahat olacaktır.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatla..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Kilitleri otomatik açmak için dış mekan hareket sensörü Radar

(0)
269,01TL

İÇ VE DIŞ MEKAN İÇİN HAREKET SENSÖRÜ (RADAR)* Özellikle apartmanlarda büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünle kullanımınız çok kolaylaşacaktır. Özellikle hastalıkların çok arttığı bu dönemlerde kilidiniz sizi görünce otomatik olarak açılacaktır, böylece herkesin kilit düğmesine basmasına gerek olmayacaktır. * Bu ürünün otomatik olarak kilit..

Hızlı İncele

Marelli 125 khz EM RFID geçiş kontrol ünitesi bilekliği silikon bileklik, bilezik

(0)
12,76TL

MARELLİ 125 KHZ EM RFID GEÇİŞ KONTROL ÜNİTESİ BİLEKLİĞİ (BİLEZİĞİ)* Eğer kaliteli ve ucuz fiyatlı 125 KHZ kart veya anahtarlıklardan (çiplerden) ve bilekliklerinden almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.* Marelli geçiş kontrol ünitelerine ve piyasada yaygın olarak kullanılan tüm cihazlara uyumlu olan bu ürünü en uygun fiyatlarla artık ..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit aparatsız

(0)
561,72TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT  (280 kg, aparatsız) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu setle birlikte 12V D..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
456,15TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu s..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları ZAMAN AYARLI

(0)
622,44TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) (ZAMAN AYARLI)* Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. Piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir ve binlerce satmamıza rağmen arızalı bir ürün geri gelmemiştir. İtha..

Hızlı İncele

Marelli 280 kg NO/NC/COM çıkışlı elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
622,44TL

MARELLİ ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L ve Z aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler sürme kapı sistemlerinde, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçadan oluşmasıdır. Bu s..

Hızlı İncele

Marelli cam kapılar için 280 kg elektromanyetik elektro manyetik kilit ve aparatları

(0)
721,13TL

MARELLİ CAM KAPILAR İÇİN ELEKTROMANYETİK KİLİT SETİ (280 kg, L, Z ve U aparatlarıyla birlikte) * Marelli elektromanyetik kilitler cam kapılarda, kilit kullanılmak istenilmeyen veya kullanıma uygun olmayan durumlarda kullanılmaktadır. * Elektromanyetik kilitlerin kullanım prensibi mıknatısa benzer bir sistemle birbirini tutan iki parçada..

Hızlı İncele

Marelli giriş kapıları için EKONOMİK elektronik şifreli ve kartlı geçiş kilit sistemi set / iç mekan için

(0)
450,90TL

MARELLİ GİRİŞ KAPI KİLİTLERİ İÇİN EKONOMİK ELEKTRONİK KARTLI ve ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ (İÇ MEKAN İÇİN) (SET OLARAK) . * Ayrıca çok fahiş fiyatlarla satılan bu ürünler sitemiz sayesinde herkes tarafından alınabilecek duruma gelmiştir. * Özellikle trafo bu tip ürünlerin uzun ömürlü kullanılması için çok önemlidir. Bu sebeple Marelli ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)