Bareller(Kapı Göbekleri)

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Kaba Gege pextra 75 mm / 80 mm / 85 mm / 90 mm / 100 mm uzun barellerin yerine uyacak güvenlikli kapı göbeği

(0)
608,20TL

KABA / GEGE MARKA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ 75 mm / 80 mm / 90 mm / 100 mm UZUN KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)* Türkiye'de alabileceğiniz en üst düzey güvenlikli barel yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da satışa başladı. * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koru..

Hızlı İncele

Kaba Gege pextra MANDALLI 75 mm / 80 mm / 85 mm / 90 mm / 100 mm uzun barellerin yerine uyacak güvenlikli kapı göbeği

(0)
678,38TL

KABA / GEGE MARKA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ 75 mm / 80 mm / 90 mm / 100 mm MANDALLI UZUN KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)* Türkiye'de alabileceğiniz en üst düzey güvenlikli barel yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da satışa başladı. * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tam..

Hızlı İncele

Kaba Gege pextra PLUS tuzaklı, çelik takviyeli, blokajlı, anahtarı kopyalanamaz kapı göbeği silindir, barel

(0)
555,57TL

KABA GEGE P-EXTRA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)     * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koruma altına alabileceksiniz.  * Diğer barellerin hepsinin bazı özellikleri vardı, kimi tuzaklıydı, kimi çelik takviyeliydi, kimi otomatik blokajlıydı, kiminin anahtarı zor kopyal..

Hızlı İncele

Kaba Gege pextra PLUS tuzaklı, çelik takviyeli, blokajlı, anahtarı kopyalanamaz MANDALLI kapı göbeği silindir, barel

(0)
614,05TL

KABA GEGE PEXTRA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ MANDALLI KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)   * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koruma altına alabileceksiniz. * Diğer barellerin hepsinin bazı özellikleri vardı, kimi tuzaklıydı, kimi çelik takviyeliydi, kimi otomatik blokajlıydı, kiminin anahtarı zor ko..

Hızlı İncele

Kale 164 ASYN UZUN TİP PİLİ DEĞİŞEBİLEN mandallı tuzaklı ALARMLI barel silindir, kilit göbeği

(0)
327,49TL

KALE 164 ASYN PİLİ DEĞİŞEBİLEN MANDALLI TUZAKLI ALARMLI BAREL (KAPI GÖBEĞİ, SİLİNDİR)   * Bu ürünle ilgili dikkat etmeniz gereken şey diğer sitelerde satılan (yine aynı modelin kısa tipi) ürünler kapınıza uymuyor; çünkü arkadaki topuz kısmı ürüne sıfır yapılmış ve dönerken kapınıza sürtüyor ve çalışmıyor. Daha yeni çıkan bu uzun tipi eski 68..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Kale 164/BNE 68 mm bilyalı barel 5 anahtarlı

(0)
69,01TL

KALE 164/BNE 68 MM SATEN BİLYALI BAREL   BİLYALI SİLİNDİR, EMNİYET KARTLI, 5 ANAHTARLI   * Kale bilyalı bareller 5 anahtarlı olduğu için 3 kişiden fazla kişinin yaşadığı evler için uygundur. Anahtar yaptırması daha pahalıya geldiği için bunu tercih etmenizi tavsiye ederiz. * Aşağıdaki videodan eski barelinizi yeni barelinizle nasıl d..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Kale 164/GNC 90 mm german barel

(0)
69,01TL

KALE 164/GNC 90 MM SATEN GERMAN BAREL  GERMAN BAREL, 3 ANAHTARLI   NOT : Eski barelinizi değiştiriyorsanız, barelinizin uzunluğunu ölçmeniz tavsiye edilir. En yaygın kullanılan boy 68 mm uzunluktur. Bu ürün 90 mm uzunluğundadır.   Ölçüleri : 35 mm + 10 mm + 45 mm ölçülerindedir. Asimetriktir yani. Eski bareliniz 90lıksa o ..

Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)