Çekmece Kilitleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli 103/16 kısa mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
9,36TL

MARELLİ 103/16 KISA MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ  * Marelli mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir.  * Posta kutularında genellikle mandallı kilitler kullanılmaktadır. Fakat ölçülerde ve aksesuarlarda farklılıklar olabilir, ürün resim galerisinden ürünün ölçülerini ve ürünün içinden çıkan aksesuar..

Hızlı İncele

Marelli 103/20 mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
9,36TL

MARELLİ 103/20 MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ  * Marelli mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir.  * Posta kutularında genellikle mandallı kilitler kullanılmaktadır. Fakat ölçülerde ve aksesuarlarda farklılıklar olabilir, ürün resim galerisinden ürünün ölçülerini ve ürünün içinden çıkan aksesuarları ..

Hızlı İncele

Marelli 138/32 uzun silindirli kare çekmece kilidi

(0)
7,60TL

MARELLİ UZUN SİLİNDİRLİ KARE ÇEKMECE KİLİDİ (MOBİLYA KİLİDİ, DOLAP KİLİDİ) * Marelli kare çekmece kilidi sac üzeri nikel kaplamadır. * İçinden karşılığı çıkmaktadır. * Silindir çapı : 18 mm * Silindir uzunluğu : 32 mm * Taban ölçüleri : 40 mm x 40 mm * Kutu içi adedi : 12 adet * Koli içi adedi : 240 adet * Resim temsilidir, ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli kare çekmece dolap kilidi

(0)
6,96TL

MARELLİ KARE ÇEKMECE KİLİDİ (MOBİLYA KİLİDİ, DOLAP KİLİDİ) * Marelli kare çekmece kilidi sac üzeri nikel kaplamadır. * İçinden karşılığı çıkmaktadır. * Silindir çapı : 18 mm * Silindir uzunluğu : 22 mm * Taban ölçüleri : 40 mm x 40 mm * Kutu içi adedi : 12 adet * Koli içi adedi : 240 adet..

Hızlı İncele

Marelli MASTERLI 1.kalite bilyalı anahtarlı zamak kare çekmece mobilya, dolap kilidi

(0)
17,70TL

MARELLİ MASTER SİSTEM OPSİYONLU BİLYALI ANAHTARLI ZAMAK KARE ÇEKMECE KİLİDİ (1.KALİTE)  * Piyasadaki ucuz çekmece kilitlerinden sıkılan ve iyi kaliteli çekmece kilidi isteyenler için en uygun tercih Marelli çekmece kilididir. * Okul dolaplarında, hastane dolaplarında ve benzeri önemli yerlerde hep marelli çekmece kilidinin bu modeli kullanıl..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)