Çekmece Kilitleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Altın üniversal kısa mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
11,70TL

ALTIN ÜNİVERSAL KISA MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ * Altın mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir. * Piyasada az bulunan bu ürün stoklarda az miktarda kalmıştır, ihtiyacınız varsa acele etmenizi tavsiye ederiz.* Ölçüleri için resim galerisine bakabilirsiniz.   ..

Hızlı İncele

Marelli 103/16 kısa mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
8,73TL

MARELLİ 103/16 KISA MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ  * Marelli mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir.  * Posta kutularında genellikle mandallı kilitler kullanılmaktadır. Fakat ölçülerde ve aksesuarlarda farklılıklar olabilir, ürün resim galerisinden ürünün ölçülerini ve ürünün içinden çıkan aksesuar..

Hızlı İncele

Marelli 103/20 mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
8,73TL

MARELLİ 103/20 MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ  * Marelli mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir.  * Posta kutularında genellikle mandallı kilitler kullanılmaktadır. Fakat ölçülerde ve aksesuarlarda farklılıklar olabilir, ürün resim galerisinden ürünün ölçülerini ve ürünün içinden çıkan aksesuarları ..

Hızlı İncele

Marelli 138/32 uzun silindirli kare çekmece kilidi

(0)
8,35TL

MARELLİ UZUN SİLİNDİRLİ KARE ÇEKMECE KİLİDİ (MOBİLYA KİLİDİ, DOLAP KİLİDİ) * Marelli kare çekmece kilidi sac üzeri nikel kaplamadır. * İçinden karşılığı çıkmaktadır. * Silindir çapı : 18 mm * Silindir uzunluğu : 32 mm * Taban ölçüleri : 40 mm x 40 mm * Kutu içi adedi : 12 adet * Koli içi adedi : 240 adet * Resim temsilidir, ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli kare çekmece dolap kilidi

(0)
5,92TL

MARELLİ KARE ÇEKMECE KİLİDİ (MOBİLYA KİLİDİ, DOLAP KİLİDİ) * Marelli kare çekmece kilidi sac üzeri nikel kaplamadır. * İçinden karşılığı çıkmaktadır. * Silindir çapı : 18 mm * Silindir uzunluğu : 22 mm * Taban ölçüleri : 40 mm x 40 mm * Kutu içi adedi : 12 adet * Koli içi adedi : 240 adet..

Hızlı İncele

Marelli MASTERLI 1.kalite bilyalı anahtarlı zamak kare çekmece mobilya, dolap kilidi

(0)
17,70TL

MARELLİ MASTER SİSTEM OPSİYONLU BİLYALI ANAHTARLI ZAMAK KARE ÇEKMECE KİLİDİ (1.KALİTE)  * Piyasadaki ucuz çekmece kilitlerinden sıkılan ve iyi kaliteli çekmece kilidi isteyenler için en uygun tercih Marelli çekmece kilididir. * Okul dolaplarında, hastane dolaplarında ve benzeri önemli yerlerde hep marelli çekmece kilidinin bu modeli kullanıl..

Hızlı İncele

Marelli zamak oval çekmece kilidi mobilya kilidi, dolap kilidi

(0)
11,05TL

MARELLİ ZAMAK OVAL ÇEKMECE KİLİDİ(MOBİLYA KİLİDİ, DOLAP KİLİDİ)* Marelli oval çekmece kilidi zamak malzemedendir ve piyasadaki en kaliteli markalardan biridir. * İçinden karşılığı çıkmaktadır.* Silindir çapı : 20 mm* Silindir uzunluğu : 20 mm* Kutu içi adedi : 12 adet* Koli içi adedi : 240 adet..

Hızlı İncele

Parrot 830 tipi sarı küçük tip çekmece kilidi

(0)
3,81TL

PARROT 830 TİPİ SARI KÜÇÜK ÇEKMECE KİLİDİ * Çok kaliteli olan bu çekmece kilidinin anahtarının girdiği tüp kısmı prinç malzemedendir, bu sebeple uzun yıllar kullanabilirsiniz. Normal kare kilitlerden ölçüleri ve yuvarlak kısmı biraz daha farklıdır. Bu sebeple aşağıdaki ölçülere dikkat etmenizi rica ederiz.* Normalde 3,50 tl olan fiyatı ye..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)