Demir Kapı Kilitleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

İto 35 mm rulmanlı saten ayna gömme silindirli kilit tursan german barelli

(0)
44,45TL

İTO 35 MM RULMANLI GÖMME SİLİNDİRLİ KİLİT (TURSAN GERMAN BARELLİ) (DIŞ KAPI KİLİDİ - SATEN AYNA)* İTO rulmanlı dış kapı kilidi çok uygun fiyatlara gelmektedir, bu kampanya ile birlikte.* Ürünün içinde 68 mm tursan markalı german barel çıkmaktadır. * Kare aynadır ve 35 mm delik mesafesi vardır. * Resim temsilidir. * Sat..

Hızlı İncele

Kale 157/A 157 A eco 14lük Trajlı Demir Kapı Kilidi

(0)
65,50TL

KALE 157/A (157A, 157 A) ECO TRAJLI (TİRAJLI) DEMİR KAPI KİLİDİ * Yeni gelen bu ürünle Kale Kilit kalitesi devam ederken, fiyatları da çok daha uyguna gelmektedir. Fırsatı kaçırmayın.  * Teknik çizimini resim galerisinde bulabilirsiniz. * Teknik Bilgiler: Gövde ve Karşılık: Çelik. Elektrostatik siyah boyalı. Ayna ve Karşılık: Çe..

Hızlı İncele

Otomatsan elektrikli otomat trajlı apartman kapı kilidi

(0)
162,58TL

OTOMATSAN ELEKTRİKLİ OTOMAT KİLİDİ (ELEKTRİKLİ TRAJLI APARTMAN KAPI KİLİT)* Otomatsan elektrikli trajlı kilit üstün kalitesi ve uygun fiyatlarıyla son derece uygun bir seçimdir.* Silindir boyu : 52 mm* 2 yıl garantilidir. ..

Hızlı İncele

Tursan gömme silindirli kilit nikel-dış kapı kilidi

(0)
46,20TL

TURSAN 35 MM GÖMME SİLİNDİRLİ KİLİT (DIŞ KAPI KİLİDİ)* Kale 152/R gömme silindirli kilit ile aynı yere uymaktadır.* Rulmanlıdır.* İçerisinden 68 mm 3 anahtarlı german barel çıkmaktadır.* Kilit ve bareli saten rengidir.* İçerisinden yale kapak ve vidalar çıkmaktadır.* 5 sene garantilidir.* Piyasadaki ucuz kilitlere benzemez, son derece kalitelidir v..

Hızlı İncele

Volkan 14 cm apartman demir kapı kilidi trajlı kilit

(0)
38,60TL

VOLKAN APARTMAN İÇİN DEMİR KAPI KİLİDİ (VOLKAN 14 CM TRAJLI KİLİT) * Piyasanın en kaliteli ürünlerinden ve en bilindik markalarından olan Volkan trajlı kilitler de artık en uygun fiyatlarla www.evimdekipazar.com 'da.. Kampanyamızı kaçırmayın.. * No : 140 mm..

Hızlı İncele

Volkan dışa açılan kapılar için ters dilli trajlı kilit

(0)
36,26TL

VOLKAN APARTMAN İÇİN DIŞA AÇILAN KAPILAR İÇİN DEMİR KAPI KİLİDİ (VOLKAN 14 CM TRAJLI KİLİT) * Piyasanın en kaliteli ürünlerinden ve en bilindik markalarından olan Volkan trajlı kilitler de artık en uygun fiyatlarla www.hirdavatfirsati.com 'da.. Kampanyamızı kaçırmayın.. * Normalde çoğu demir kapılar içeri..

Hızlı İncele

Yale siyah elektrikli tirajlı kilit otomat

(0)
231,58TL

YALE PASLANMAZ SİYAH ELEKTRİKLİ TİRAJLI KİLİT (OTOMAT) * Yale'nin bu ürünü hem dış etkenlere karşı dayanıklı olması, hem de çok şık bir görüntüye sahip olması nedeniyle çok iyi bir seçimdir. * Yale güvencesiyle satılan bu ürünü uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Özellikler: Backset: 70 mm Gövde ve karşılık: Çelik, siyah boyalı veya sa..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)