Kilitler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Kaba Gege pextra PLUS tuzaklı, çelik takviyeli, blokajlı, anahtarı kopyalanamaz kapı göbeği silindir, barel

(0)
555,57TL

KABA GEGE P-EXTRA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)     * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koruma altına alabileceksiniz.  * Diğer barellerin hepsinin bazı özellikleri vardı, kimi tuzaklıydı, kimi çelik takviyeliydi, kimi otomatik blokajlıydı, kiminin anahtarı zor kopyal..

Hızlı İncele

Kaba Gege pextra PLUS tuzaklı, çelik takviyeli, blokajlı, anahtarı kopyalanamaz MANDALLI kapı göbeği silindir, barel

(0)
614,05TL

KABA GEGE PEXTRA EN ÜST DÜZEY GÜVENLİKLİ MANDALLI KAPI GÖBEĞİ (BAREL, SİLİNDİR)   * Avusturya menşeli Kaba firmasının ürettiği bu barel ile kapınızı tamamen koruma altına alabileceksiniz. * Diğer barellerin hepsinin bazı özellikleri vardı, kimi tuzaklıydı, kimi çelik takviyeliydi, kimi otomatik blokajlıydı, kiminin anahtarı zor ko..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Marelli kapıyı uzaktan kumandayla açmak için verici ve kumanda TRAFO dahil set

(0)
455,45TL

MARELLİ KAPIYI UZAKTAN KUMANDA İLE AÇMAK İÇİN UZAKTAN KUMANDA VE ALICISI (TRAFO DAHİL SET) * Marelli uzaktan kumanda ve alıcısı sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı uzaktan kumandayla açabilirsiniz. * Bu takım sayesinde kapınızı uzaktan kumandayla açmak çok basit olacaktır. Tek yapmanız gereken alıcıyı trafonuza ba..

Hızlı İncele

Marelli magic parmak izli ve cep telefonuyla açılan kilit kapı göbeği, bareli, silindiri

(0)
3.491,77TL

MARELLİ MAGİC PARMAK İZLİ VE CEP TELEFONUYLA AÇILAN KAPI GÖBEĞİ (KAPI SİLİNDİRİ, KAPI BARELİ)    Marelli kalitesi ve güvencesiyle satılan bu ürün yine ithalatçısından en uygun fiyatlarla size sunuluyor.    * 3 seneyi geçkin süredir satılan ve kalitesini kanıtlayan Marelli MAGIC parmak izli barelin YENİ VERSİYONU gelmişt..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)