Diğer Kapı Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

1.sınıf kaliteli 7 cm prinç sürgü kalın malzeme, karşılıksız

(0)
6,83TL

7 CM PRİNÇ GÖMME SÜRGÜ (KARŞILIKSIZ)* 7 cm  boyundaki prinç sürgümüzün ortasında bilya bulunmaktadır, bu sayede sürgüleyen kısmın aşağı veya yukarı kendiliğinden hareket etmesi (düşmesi) mümkün değildir.* Piyasadaki ucuz Çin malı ürünler kağıt gibi çok ince olmasına karşılık, Marelli 7 cm prinç sürgüler çok daha kalın ve etlidir. Ben..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Alüminyum Gövde Bakır Eskitme Posta Kutusu

(0)
212,40TL

MARELLI PRESTİJ VİLLA TİPİ ANTİK BAKIR POSTA KUTUSU * Marelli PRESTİJ posta kutusu piyasada büyük bir boşluğu doldurdu. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla... * Villalar ve tüm prestijli evler için kullanılabilen Marelli posta kutusu'nun ön yüzeyi alüminyum malzemeden olduğu için paslanma yapmamaktadır. * Antik bakır rengiyle klas görünümü bi..

Hızlı İncele

Apartman için palmiye modeli gri beyaz renkli kaliteli posta kutusu

(0)
51,46TL

PALMİYE MODELİ GRİ BEYAZ RENKLİ GEÇMELİ APARTMAN TİPİ METAL POSTA KUTUSU  * Yeni gelen posta kutularımız hem çok kullanışlı olması hem de çok uygun fiyatlarıyla piyasada çok önemli bir yer edindi.  * Ürünlerin hepsi elektrostatik E/P çerçevesi gri, kapağı beyaz rengi toz boyalıdır. Bu sebeple bozulma ve paslanma sorunları..

Hızlı İncele

Apartman için yukarı doğru açılan beyaz renkli kaliteli geçmeli posta kutusu

(0)
56,73TL

ZARİF MODELİ BEYAZ RENKLİ GEÇMELİ ÜSTTEN AÇILAN APARTMAN TİPİ METAL POSTA KUTUSU  * Yeni gelen posta kutularımız hem çok kullanışlı olması hem de çok uygun fiyatlarıyla piyasada çok önemli bir yer edindi. * Ürünlerin hepsi elektrostatik E/P beyaz rengi toz boyalıdır. Bu sebeple bozulma ve paslanma sorunları olmamaktadır. * Bu ürünün ya..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Erbal 1/2 yarım gömme ispanyolet mekanizması makinası

(0)
8,77TL

ERBAL 1/2 YARIM GÖMME İSPANYOLET MEKANİZMASI   Pencerelerin sarı ve alüminyum kollarının iç kısmına monte edilerek kilit mekanızması gibi kullanılır      ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Kapı montajı için kasa üst gergi aparatı kapı montaj kaması

(0)
98,25TL

KAPI MONTAJI İÇİN KASA ÜST GERGİ APARATI    * Kasa üst gergi aparatı kapı montajlarında bir çığır açmıştır. Tüm mobilyacıların ve çelik kapı satıcılarının kullanması gereken bu ürün sayesinde kapıları tek başınıza monte edebileceksiniz hem de çok kolay bir şekilde. * Kapı montajında bildiğiniz gibi kasayı ilk koyduğunuzda duvarla aras..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)