Cam Kapı Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

BİRSAN CAM KAPI POMPASI CAM DETAYLI AKSESUAR

(0)
413,00TL

CAM DETAYLI AKSESUARLARI * 1 x BS-104 Tekli Küçük Menteşe  * 1 x  BS-105 Üst Menteşe * 1 x BS-106 Alt Menteşe * 1 x BS-107 Tekli Büyük Menteşe * 1 x  BS-111 Kilit * 1 x BS-112 Paslanmaz Kapak * 1 x BS-114 Cam Kulp  * 1 x BS-115 Kilit Yüzüğü * 1 x BS-102 Makine..

Hızlı İncele

Birsan-Teksan Cam Kapı Alt Menteşe

(0)
88,50TL

Birsan Teksan marka cam kapı yer hidroliklerinizde kullanmanız gereken alt menteşe...

Hızlı İncele

Birsan-Teksan Cam Kapı Yer Hidroliği

(0)
236,00TL

BİRSAN&TEKSAN    MARKA CAM KAPI ALT MOTOR  & HİDROLİĞİ ÖZELLİĞİ Stok durumuna Birsan veya Teksan marka gönderilecektir,ölçüler vs iki ürün birebir aynıdır.     Ürün Malzeme         :  Ana gövde zamak dökümdür,   Kullanım Alanı         :  Cam kapı alt çal..

Hızlı İncele

Marelli 32x60 cam kapılar için paslanmaz nikel inox çekme çiftli

(0)
113,86TL

MARELLİ 32x60 PASLANMAZ ÇELİK CAM KAPI ÇEKMESİ (ÇİFTLİ)* Cam kapılarda ve ahşap kapılarda kullanmaya uygundur. Çift taraflı olarak kullanılabilmektedir.* Marelli kalitesiyle satılan bu ürün paslanmaz malzemeden yapılmıştır ve kalitesine göre çok uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Çift renkli olması dolayısıyla kapının üzerinde çok şık durur..

Hızlı İncele

Marelli CLASS şifreli ve kartlı cam kapılar için elektronik kilit cam kapılar için kartlı ve şifreli elektronik kilit

(0)
867,85TL

MARELLİ CLASS CAM KAPILAR İÇİN ÜSTTEN TAKMA KARTLI VE ŞİFRELİ ELEKTRONİK KAPI KİLİDİ VE KARŞILIĞI * Marelli 'nin bu ürünü sayesinde artık tüm cam kapılarınızı şifreli ve kartlı sisteme geçirebilirsiniz. Normalde cam kapılara elektrikli basaç kullanılamadığı için ve elektrik çekme şansı olmadığı için sadece üstten takma bu kilidi kullanabilirs..

Hızlı İncele

Marelli S tipi paslanmaz çiftli cam kapı kolu

(0)
135,11TL

MARELLİ 32x60 S TİPİ PASLANMAZ CAM KAPI ÇEKMESİ (ÇİFTLİ)* Cam kapılarda ve ahşap kapılarda kullanmaya uygundur. Çift taraflı olarak kullanılabilmektedir.* Çift renkli olması ve S tipi olması dolayısıyla kapının üzerinde çok şık durur.* Çapı : 3.2 cm* Toplam boy uzunluğu : 60 cm* İki delik arası mesafesi : 30 cm ..

Hızlı İncele

Yale cam kapılar için kartlışifreli elektronik kilit ve karşılığı

(0)
1.462,02TL

YALE CAM KAPILAR İÇİN ÜSTTEN TAKMA KARTLI VE ŞİFRELİ ELEKTRONİK KAPI KİLİDİ VE KARŞILIĞI* Yale 'nin bu ürünü sayesinde artık tüm cam kapılarınızı şifreli sisteme geçirebilirsiniz. Normalde cam kapılara elektrikli basaç kullanılamadığı için ve elektrik çekme şansı olmadığı için sadece üstten takma bu kilidi kullanabilirsiniz. Ve bu ürün de ilk d..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)