Duşakabin Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Duşakabin için parlak krom kaplamalı alt kapak makarası duşakabin alt tekerleği, tekeri

(0)
11,46TL

DUŞAKABİN ALT MAKARASI (DUŞAKABİN ALT TEKERİ, TEKERLEĞİ)* Duşakabinler için alta takılan tekerleği kırılması yaygındır, kendi başınıza değiştirebileceğiniz bu ürünü www.hirdavatfirsati.com da bulabilirsiniz.* 1 adet fiyatıdır.* Resim temsilidir, ufak tefek farklılıklar olabilir.* ABS ten yapılmıştır ve krom kaplamadır.* Tekerleğin ça..

Hızlı İncele

Duşakabin için parlak krom kaplamalı alt ve üst kapak makarası seti duşakabin tekerleği seti

(0)
69,01TL

DUŞAKABİN ÜST VE ALT MAKARASI SETİ (DUŞAKABİN ÜST TEKERİ, TEKERLEĞİ)* Duşakabinler için tekerleklerin kırılması yaygındır, kendi başınıza değiştirebileceğiniz bu ürünü www.hirdavatfirsati.com da bulabilirsiniz. Bu şekilde set olarak alarak, eskiyen tüm tekerleklerinizi değiştirebilirsiniz. Hem de çok daha uygun fiyatlara.* 4 adet alt, 4 a..

Hızlı İncele

Duşakabin için parlak krom kaplamalı iki delikli tutacak duşakabin tutamağı, kulbu, kulpu

(0)
15,79TL

DUŞAKABİN İÇİN 2 DELİKLİ TUTAMAK (DUŞAKABİN KULPU, DUŞAKABİN KULBU)* Duşakabinler için takılan kulpların kırılması yaygındır, kendi başınıza değiştirebileceğiniz bu ürünü www.hirdavatfirsati.com da bulabilirsiniz.* 1 takım (önlü arkalı) fiyatıdır. 2 adet vida ve vida kapama parçaları da setin içinde gelmektedir.* Bu ürünü almadan önc..

Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)