Kapı Kolları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Doğanlar Alfa saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
134,51TL

DOĞANLAR ALFA ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLU* Alfa saten nikel kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.* Ürün fiyatı alt rozetiyle beraberdir ve takım olarak satılır. 1 kapılık tam takım fiyatıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak k..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Doğanlar Alüminyum Neon saten oda kolu

(0)
54,97TL

 DOĞANLAR ALÜMİNYUM NEON SATEN ODA KOLUÖzellikleri :*Doğanlar kapı kolları sac ve alüminyumdan oluşan kapı  kollarında diğer firmaların aksine sacın üzerini saten kaplama yapmadan önce bakırla kapladığı için benzerlerine göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında diğer firmaların alüminyum kollarında bulunamaya..

Hızlı İncele

Doğanlar Asos saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
122,81TL

DOĞANLAR ASOS ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara ..

Hızlı İncele

Doğanlar Atlas saten nikel aynalı prinç kapı kolu

(0)
204,68TL

DOĞANLAR ATLAS SATEN NİKEL AYNALI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Atlas modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuy..

Hızlı İncele

Doğanlar Denizatı taşlı krom rozetli kol

(0)
409,37TL

DOĞANLAR DENİZATI TAŞLI KROM ROZETLİ KOLNOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.) NOT 2: Özel sipariş ürünle..

Hızlı İncele

Doğanlar Dicle prinç sarı aynalı kapı kolu

(0)
127,37TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SARI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen modellerden bi..

Hızlı İncele

Doğanlar Dicle prinç saten aynalı kapı kolu

(0)
115,79TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SATEN ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır. Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen mo..

Hızlı İncele

Doğanlar Dilara saten nikel rozetli oda kapı kolu

(0)
239,77TL

DOĞANLAR DİLARA SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Özellikleri :* Doğanlar Dilara saten nikel rozetli oda ..

Hızlı İncele

Doğanlar Dilek krom swarovski taşlı rozetli kapı kolu

(0)
649,14TL

DOĞANLAR DİLEK LÜKS SWAROVSKİ TAŞLI KROM ROZETLİ KOLNOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)NOT 2: Özel sip..

Hızlı İncele

Doğanlar ekselans mat siyah naf rozetli kapı kolu

(0)
328,08TL

DOĞANLAR EKSELANS LÜKS MAT OKSİT (NAF) KLASİK ROZETLİ KAPIKOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygunfiyatlarla satılmaktadır. * Bu renk bir kapı kolu çoğu firma tarafından yapılamamaktadır, bu ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi spring lüks inox rozetli oda kapı kolu

(0)
444,45TL

DOĞANLAR EL DEKORLU (EL İŞLEMELİ) PORSELEN SERİSİ SPRING İNOX ROZETLİ KAPI KOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle&nbs..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 88 (6 Sayfa)