Kapı Kolları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Bravo ekonomik alüminyum saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
21,05TL

SERÇE SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU* Eğer ekonomik bir rozetli kol istiyorsanız serçe saten nikel rozetli kapı kolu sizin için doğru bir seçimdir.* Çift renkli bir koldur, kolu krom rengi, rozetinin kenarları krom ortası satendir.* Alt rozetiyle birlikte 1 kapılık fiyattır.* Oda ve WC leri varyantlardan seçebilirsiniz. Çeşitleri :* Oda Kapı Ko..

Hızlı İncele

Doğanlar Alfa saten nikel aynalı kapı kolu

(0)
100,35TL

DOĞANLAR ALFA ZAMAK SATEN NİKEL KAPI KOLU* Alfa saten nikel kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.* Şu anda kampanyada olan bu ürünün normal fiyatı 43,50 tl iken, kampanyalı fiyatı 33,00 tl ye gelmektedir.*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak ..

Hızlı İncele

Doğanlar Alfa saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
109,36TL

DOĞANLAR ALFA ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLU* Alfa saten nikel kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.* Ürün fiyatı alt rozetiyle beraberdir ve takım olarak satılır. 1 kapılık tam takım fiyatıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak k..

Hızlı İncele

Doğanlar Alüminyum Neon Albrifin oda kolu

(0)
52,75TL

 DOĞANLAR ALÜMİNYUM NEON ALBRİFİN ODA KOLUÖzellikleri :*Doğanlar kapı kolları sac ve alüminyumdan oluşan kapı  kollarında diğer firmaların aksine sacın üzerini saten kaplama yapmadan önce bakırla kapladığı  için benzerlerine göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında diğer firmaların alüminyum kollarında b..

Hızlı İncele

Doğanlar Alüminyum Neon saten oda kolu

(0)
46,32TL

 DOĞANLAR ALÜMİNYUM NEON SATEN ODA KOLUÖzellikleri :*Doğanlar kapı kolları sac ve alüminyumdan oluşan kapı  kollarında diğer firmaların aksine sacın üzerini saten kaplama yapmadan önce bakırla kapladığı için benzerlerine göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında diğer firmaların alüminyum kollarında bulunamaya..

Hızlı İncele

Doğanlar Asos saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
102,93TL

DOĞANLAR ASOS ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU *Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır. *Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidal..

Hızlı İncele

Doğanlar Atlas saten nikel aynalı prinç kapı kolu

(0)
176,26TL

DOĞANLAR ATLAS SATEN NİKEL AYNALI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Atlas modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuy..

Hızlı İncele

Doğanlar Denizatı taşlı krom rozetli kol

(0)
360,24TL

DOĞANLAR DENİZATI TAŞLI KROM ROZETLİ KOLNOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.) NOT 2: Özel sipariş ürünle..

Hızlı İncele

Doğanlar Dicle prinç sarı aynalı kapı kolu

(0)
127,37TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SARI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen modellerden bi..

Hızlı İncele

Doğanlar Dicle prinç saten aynalı kapı kolu

(0)
115,79TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SATEN ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır. Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen mo..

Hızlı İncele

Doğanlar Dilara saten nikel rozetli oda kapı kolu

(0)
239,77TL

DOĞANLAR DİLARA SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Özellikleri :* Doğanlar Dilara saten nikel rozetli oda ..

Hızlı İncele

Doğanlar Dilek krom swarovski taşlı rozetli kapı kolu

(0)
566,09TL

DOĞANLAR DİLEK LÜKS SWAROVSKİ TAŞLI KROM ROZETLİ KOLNOT 1 : Özel sipariş kol olup şahsınıza özel üretileceği için beğenmeyip iade edilme şansı yoktur. (Kapı kolları garantili olduğu için fabrikadan doğan bozukluklarda ve kullanım süresince garantisi devam etmektedir. Bu koşullarda iade edilebilmektedir.)NOT 2: Özel sip..

Hızlı İncele

Doğanlar ekselans mat siyah naf rozetli kapı kolu

(0)
328,08TL

DOĞANLAR EKSELANS LÜKS MAT OKSİT (NAF) KLASİK ROZETLİ KAPIKOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygunfiyatlarla satılmaktadır. * Bu renk bir kapı kolu çoğu firma tarafından yapılamamaktadır, bu ..

Hızlı İncele

Doğanlar ekselans olifka eskitme, antik füme aynalı kapı kolu

(0)
324,22TL

DOĞANLAR EKSELANS OLİFKA (ANTİK FÜME, ESKİTME) SARAY TİPİ ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Ekselans modeli saray tipi m..

Hızlı İncele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi lüks antik sarı sürme kapı çekmesi

(0)
630,42TL

DOĞANLAR EL DEKORLU PORSELEN SERİSİ MASTER ANTİK SARI SÜRME KAPI ÇEKMESİ 250 MM * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sek..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 92 (7 Sayfa)