Kapı Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

1.sınıf kaliteli 7 cm prinç sürgü kalın malzeme, karşılıksız

(0)
6,83TL

7 CM PRİNÇ GÖMME SÜRGÜ (KARŞILIKSIZ)* 7 cm  boyundaki prinç sürgümüzün ortasında bilya bulunmaktadır, bu sayede sürgüleyen kısmın aşağı veya yukarı kendiliğinden hareket etmesi (düşmesi) mümkün değildir.* Piyasadaki ucuz Çin malı ürünler kağıt gibi çok ince olmasına karşılık, Marelli 7 cm prinç sürgüler çok daha kalın ve etlidir. Ben..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

25x40 paslanmaz komple inox çelik kapı çekmesi

(0)
14,03TL

25x40 PASLANMAZ ÇELİK SATEN (INOX) KAPI ÇEKMESİ* Komple inox renkli olması dolayısıyla kapının üzerinde çok şık durur.* Üstten vidalı değil, arkadan bağlantılı olarak kullanılmaktadır.* Çapı : 2.5 cm* Delik arası mesafesi : 29,5 cm (yaklaşıktır, ürün gelmeden delik yeri açmayınız)* Toplam boy uzunluğu : 40 cm..

Hızlı İncele

40 cm Lama komple inox çelik kapı çekmesi

(0)
50,29TL

LAMA 40 CM ÇELİK SATEN (INOX) KAPI ÇEKMESİ* Komple inox renkli olması dolayısıyla kapının üzerinde çok şık durur.* Üstten vidalı değil, arkadan bağlantılı olarak kullanılmaktadır.* Toplam boy uzunluğu : 40 cm* İki delik arası mesafesi : 35 cm ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Akıllı kapı zili ve hareket sensörlü ve kayıt özellikli ev güvenlik kamerası

(0)
1.052,65TL

 YENİ NESİL AKILLI KAPI ZİLİ VE EV GÜVENLİK KAMERASI (HAREKET SENSÖRLÜ VE KAYIT ÖZELLİKLİ)  * Artık kapılarınızda hem çok şık hem de çok kullanışlı olan Akıllı kapı zili ve ev güvenlik kamerasını kullanabilirsiniz. Kendinizin dahi normal dürbününüzün yerine takabileceğiniz bu yeni ürün yine Türkiye'd..

Hızlı İncele

Alüminyum Gövde Bakır Eskitme Posta Kutusu

(0)
212,40TL

MARELLI PRESTİJ VİLLA TİPİ ANTİK BAKIR POSTA KUTUSU * Marelli PRESTİJ posta kutusu piyasada büyük bir boşluğu doldurdu. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla... * Villalar ve tüm prestijli evler için kullanılabilen Marelli posta kutusu'nun ön yüzeyi alüminyum malzemeden olduğu için paslanma yapmamaktadır. * Antik bakır rengiyle klas görünümü bi..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apartman için palmiye modeli gri beyaz renkli kaliteli posta kutusu

(0)
46,78TL

PALMİYE MODELİ GRİ BEYAZ RENKLİ GEÇMELİ APARTMAN TİPİ METAL POSTA KUTUSU  * Yeni gelen posta kutularımız hem çok kullanışlı olması hem de çok uygun fiyatlarıyla piyasada çok önemli bir yer edindi.  * Ürünlerin hepsi elektrostatik E/P çerçevesi gri, kapağı beyaz rengi toz boyalıdır. Bu sebeple bozulma ve paslanma sorunları..

Hızlı İncele

Apartman için yukarı doğru açılan beyaz renkli kaliteli geçmeli posta kutusu

(0)
52,63TL

ZARİF MODELİ BEYAZ RENKLİ GEÇMELİ ÜSTTEN AÇILAN APARTMAN TİPİ METAL POSTA KUTUSU  * Yeni gelen posta kutularımız hem çok kullanışlı olması hem de çok uygun fiyatlarıyla piyasada çok önemli bir yer edindi. * Ürünlerin hepsi elektrostatik E/P beyaz rengi toz boyalıdır. Bu sebeple bozulma ve paslanma sorunları olmamaktadır. * Bu ürünün ya..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Aslanlı antik füme tak tak+isimlik+dürbün

(0)
49,12TL

ASLANLI ANTİK FÜME TAK TAK + İSİMLİK + DÜRBÜN* Aslanlı bu takım içerisinde aslanlı antik füme tak tak , 160 derece antik füme dürbün, antik füme isimlik bulunmaktadır.* Kapınızın aksesuar ihtiyacının büyük bölümünü bu takım ile karşılayabilirsiniz.* Kapıda çok şık duran bu takım piyasadaki değeri 60,00 tl nin üzerindedir. * Stoklarımızla ..

Hızlı İncele

Bahçe Kapısı İtme Yayı

(0)
60,00TL

MARELLİ SUPERIOR OTOMATİK KAPI KAPATICI (KAPI İTME YAYI, KAPI PİSTONU)   ÇOK AĞIR KAPILAR İÇİN KULLANMAYINIZ. HAFİF KAPILAR İÇİNDİR. Marelli superior otomatik kapı kapatıcı sektörde çığır açtı ve bir çok sorunu çözdü.    * Normalde kapılarınızı kapatmak için ya hidrolik kapı yayı almak zorundaydınız ya da kapı itme yayı. İkisini..

Hızlı İncele

Bravo ekonomik alüminyum saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
21,05TL

SERÇE SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU* Eğer ekonomik bir rozetli kol istiyorsanız serçe saten nikel rozetli kapı kolu sizin için doğru bir seçimdir.* Çift renkli bir koldur, kolu krom rengi, rozetinin kenarları krom ortası satendir.* Alt rozetiyle birlikte 1 kapılık fiyattır.* Oda ve WC leri varyantlardan seçebilirsiniz. Çeşitleri :* Oda Kapı Ko..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 212 (15 Sayfa)