Diğer Mekanik Aletler

Tablo:
Hızlı incele

10 mm oyma iskarpela ıskarpela

(0)
16,37TL

10 MM KALİTELİ ISKARPELA (İSKARPELA) * Şu anda kampanyada olan ürünümüz stoklarla sınırlıdır, bu fiyatlara bu kalitede iskarpela bulamayacağınız için acele etmenizi tavsiye ederiz. * 10 mm ölçüsündedir.  ..

Hızlı incele

BATAVIA 7061284 Çok Amaçlı Kazıyıcı

(0)
171,36TL

BATAVIA 7061284 Çok Amaçlı Kazıyıcı   ● Tik-Tak malzeme kazıyıcı özel fayans, harç, vinil, vinil döşeme ve tutkal kaldırmak için tasarlanmıştır. ● Çok verimli çalışır ve kas ve eklemler üzerindeki yükü azaltır.● Tik-Tak kullanımı kolay ve güvenlidir. Sadece kolunu çekin ve geri itin. ● Elinize bir çekiç çarptı olmayacak ve pa..

Hızlı incele

Çelik cetvel metre 30 cm

(0)
9,36TL

ÇELİK CETVEL (METRE) 30 CM* Çelik cetvel ile artık kolaylıkla ölçüm yapabileceksiniz. Çelik olduğu için eğilme bükülme yapmaz ve ahşap işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.* 30 cm boyundadır.  ..

Hızlı incele

GEFO 1100 Glycomat Antifiriz Bomesi

(0)
106,03TL

GEFO 1100 Glycomat Antifiriz Bomesi Yeni nesil g13 tip antifriz ölçümünde kullanılmaz. Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir..

Hızlı incele

Kaliteli alüminyum epoksi silikon kimyasal dübel tabancası

(0)
25,73TL

ALÜMİNYUM EPOKSİ SİLİKON TABANCASI (KİMYASAL DÜBEL TABANCASI)* Güven-iş alüminyum epoksi silikon tabancası en kaliteli silikon tabancası modellerinden biridir. Fiyat olarak ise ucuz silikon tabancası kategorisine girer. Silikon tabancası fiyatı olarak uygun, silikon tabanca kalitesi olarak ise kaliteli ürün arayanlar için en uygun se..

Hızlı incele

Kapaklı baca soba boru boşluğu kapatma aparatı karbon filtreli

(0)
52,63TL

KAPAKLI BACA BOŞLUĞU (SOBA BORU BOŞLUĞU) KAPATMA APARATI☆ Türkiye'nin patentli ilk kapaklı baca aparatı yine ilk defa ve sadece yeniliklerin öncüsü www.hirdavatfirsati.com online satış sitemizde.☆ Bu ürünü evlerinizde artık kullanmadığınız baca boşluklarını kapatmak için kullanabilirsiniz. Malum artık s..

Hızlı incele

Marelli mıknatıslı boya fırçası tutucu yeni ürün

(0)
7,89TL

  MARELLİ MIKNATISLI BOYA   FIRÇASI TUTUCU (YENİ ÜRÜN)         Amatör ve Profesyonel boyacıların en büyük sorununa çare bulundu! Artık boya yaparken verilen aralarda fırçayı nereye koyacağım, fırçadan boya yere damladı derdine, fırça boya tenekesinin içine düştü ve kullanılamayacak hale geldi g..

Hızlı incele

Plastik silikon tabancası

(0)
9,36TL

GÜVEN-İŞ EPOKSİ PLASTİK SİLİKON TABANCASI* Güven-iş plastik silikon tabancası en kaliteli silikon tabancası modellerinden biridir. Fiyat olarak ise ucuz silikon tabancası kategorisine girer. Silikon tabancası fiyatı olarak uygun, silikon tabanca kalitesi olarak ise kaliteli ürün arayanlar için en uygun seçim bu üründür.* Normalde metal olan si..

Hızlı incele

Tursan mert lüks beyaz raf altı raf ayağı

(0)
2,34TL

TURSAN LÜKS BEYAZ RAF ALTI (RAF AYAĞI) * Şu anda kampanyada olan ürünümüz stoklarla sınırlıdır, bu fiyatlara bu ürünü bulamayacağınız için acele etmenizi tavsiye ederiz. * Bu fiyat 6x8 boyunda olan ürün için adet fiyatıdır.* Diğer boyları : 7x9, 8x10 ,10x12* Boyları : 6 x 8 = 14 x 20 cm7 x 8 = 17,5 x 22,5 cm8 x 10..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)