Alarm ve Güvenlik Cihazları

Tablo:
Hızlı incele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi AÇIK KAHVE pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı

(0)
42,11TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN AÇIK KAHVE ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sık..

Hızlı incele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi KOYU KAHVE pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı

(0)
42,11TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN KOYU KAHVE ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sık..

Hızlı incele

Alarmlı pimapen emniyet kilidi pencere, kapı güvenlik emniyet mandalı Beyaz

(0)
37,43TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN ALARMLI GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ) * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla evlere gir..

Hızlı incele

Kale KD050/50-110 mat gri siyah parmak izli kapı kolu

(0)
1.146,22TL

KALE KD050/50-110 MAT GRİ SİYAH PARMAK İZLİ KAPI KOLU    * Artık kapınızı parmak izinizle kolayca açabilirsiniz.   * Eski kapı kolunuzu bu ürünle değiştirerek kapınızı parmak iziyle açabilirsiniz. (Fakat eski kilidinizi kontrol etmeniz gerekiyor, kol delik yerinin 2 yanında delik olması gerekiyor ürünün montajı için. Eğer yoks..

Hızlı incele

Pimapen emniyet mandalı pencere güvenlik kilidi

(0)
7,90TL

PVC PENCERELER (KAPILAR) İÇİN GÜVENLİK MANDALI (PİMAPEN GÜVENLİK KİLİDİ)* Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon (hatta bazen WC kapıları) PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızla..

Hızlı incele

Yale P124W beyaz sürgülü pencere ve kayar sürme kapı kilidi

(0)
76,03TL

YALE BEYAZ KAYAN / SÜRME KAPI VE PENCERELER İÇİN KİLİT VE SÜRGÜ SİSTEMİ   * Artık günümüzde tüm pencereler ve balkon PVC veya alüminyum olarak kullanılıyor. Malesef ki dışarıya açılan bu pencere ve kapılar hırsızlara karşı evinizin en zayıf noktasıdır. Rahatlıkla açılabilen bu kapılar ve pencerelerden hırsızlar sıklıkla..

Hızlı incele

Yale sarı emniyet kelepçesi klipsi alt yükselticili

(0)
49,12TL

YALE SARI EMNİYET KELEPÇESİ (KLİPSİ)* Yale emniyet kelepçesi çelik kalınlığı ve çalışmasıyla diğer tüm emniyet kelepçelerinden çok daha kalitelidir. Diğerleri gibi kolayca kırılmaz.* Alt tabanındaki plastik yükselticiler sayesinde kapı ve kasanız arasında yükselti farkı olsa dahi bu ürünü kullanabilirsiniz. Diğer ürünlerde tek bir kalın y..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)