Kilitler

Tablo:
Hızlı incele

1. kalite yanınca şişen yapışkanlı yangın kapısı fitil 25 metre

(0)
128,66TL

YANGIN KAPILARI İÇİN YANINCA ŞİŞEN, DUMAN GEÇİRMEYEN, YAPIŞKANLI ÖZEL 1.KALİTE YANGIN KAPISI FİTİLİ (25 METRE) * Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli yangın kapı fitilidir. * Türkiye üretimi olan bu ürün, piyasadaki çin malı diğer yangın kapısı fitilleri gibi değildir. Yangını görünce direk şişmeye başlar ve kapıdan duman geçmes..

Hızlı incele

3A 80 mm kayar milli inox çelik kaliteli asma kilit

(0)
43,28TL

3A KAYAR MİLLİ ASMA KİLİT (80 MM)* 3A kayar milli asma kilit ile kilidin demirini kesip asma kilidi açmaya karşı önemli bir güvence sağlanmaktadır. Normal asma kilitlerin kancası kolayca kesilip açılırken, kayar milli asma kilitlerde tutacak yer olmadığı için bu şekilde kesilmeye karşı çok daha güvenliklidir.* Piyasanın çok altında o..

Hızlı incele

Akıllı basaç ekstra kumandası

(0)
59,65TL

AKILLI BASAÇ İÇİN EKSTRA UZAKTAN KUMANDA* Akıllı manyetik basaç için ekstra kumandadır, bu ürünün çalışması için uzaktan kumandalı tipini seçmeniz gerekmektedir ürünün. 1 adet bu üründen alırsanız size akıllı manyetik basaçla birlikte 2 adet kumanda gelecektir.* Resim temsilidir...

Hızlı incele

Altın üniversal kısa mandallı çekmece kilidi kilit posta kutusu kilidi

(0)
11,70TL

ALTIN ÜNİVERSAL KISA MANDALLI ÇEKMECE (DOLAP) KİLİDİ * Altın mandallı çekmece ve dolap kilidi piyasanın en kaliteli ürünlerinden biridir. * Piyasada az bulunan bu ürün stoklarda az miktarda kalmıştır, ihtiyacınız varsa acele etmenizi tavsiye ederiz.* Ölçüleri için resim galerisine bakabilirsiniz.   ..

Hızlı incele

Desi DAK alarmlı monoblok çelik kapı kilidi

(0)
134,51TL

DESİ DAK ALARMLI MONOBLOK ÇELİK KAPI KİLİDİ* Türkiye'de ilk defa ALARMLI monoblok çelik kapı kilidi yine ilklerin sitesi www.hirdavatfirsati.com online alışveriş sitesinde!* Artık tüm çelik kapıları çok daha güvenli hale getirmek elinizde, alarmlı monoblok çelik kapı kilidi ile kapınızla hiçbir hırsız uğraşamayacak artık.* Kendi başınıza k..

Hızlı incele

Desi Utopic R parmak izli çelik kapı göbeği bareli

(0)
1.695,94TL

DESİ PARMAK İZLİ CEP TELEFONUYLA AÇILAN ELEKTRONİK KAPI GÖBEĞİ  * Artık kapınızı cep telefonunuzla ve parmak izinizle kolayca açabilirsiniz. Sektörde çığır açan bu yeni ürün de yine Türkiye'de ilk defa www.hirdavatfirsati.com 'da !! * Bu fiyat cep telefonu ve parmak izi ile açılmaya uygun olan sete aittir. ..

Hızlı incele

Erkal Erkoç yangın kapısı panik bar kilidi kolu çift kanat için

(0)
292,40TL

ERKAL (ERKOÇ) ÇİFT KANAT İÇİN PANİK BAR KOLU (YANGIN ÇIKIŞ KAPISI KİLİDİ)* Erkal (erkoç) panik bar kolları iyi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla önemli bir pazar payına sahiptir.* Erkal panik bar için dışarıdan kilitlenebilir kol isterseniz tarafımızla bağlantıya girebilirsiniz.* Çift kanatlı yangın kapıları için verilen ..

Hızlı incele

Erkal panik bar yangın kapısı kilitlenebilir dış kolu

(0)
69,01TL

ERKAL (ERKOÇ) PANİK BAR DIŞ KAPI KOLU (YANGIN ÇIKIŞ KAPISI DIŞ KOLU)* Erkal (erkoç) panik bar kolları iyi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla önemli bir pazar payına sahiptir.* Erkal panik bar alan müşterilerimiz eğer yangın kapılarını dışarıdan da açmak ve kilitlemek isterlerse bu ürünü alabilirler.* Erkal panik bar dış kolu, dışarıdan k..

Hızlı incele

HFT cam KIR-BAS tipi acil çıkış butonu geçiş kontrol sistemleri için

(0)
67,84TL

HFT CAM KIR-BAS TİPİ ACİL ÇIKIŞ BUTONU* Bu ürünün üzerindeki camı kırıp düğmesine basarak kullanılan acil çıkış butonu sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı içeriden bu ürüne basarak açabilirsiniz.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır, hem de..

Hızlı incele

HFT GÖMME TİP paslanmaz çelik kablo geçiş spirali kanalı kapı ve kasa arasında kullanılan

(0)
140,35TL

HFT GÖMME TİP PASLANMAZ ÇELİK KABLO GEÇİŞ SPİRALİ (KANALI) * Geçiş kontrol üniteleri kapılara takılırken kasadan kapıya kablo geçişi çok zor olur, kapı açıp kapanırken bu kablolar yıpranır. Fakat, bu ürün sayesinde ise artık kablo geçişi çok daha rahat olacaktır.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uyg..

Hızlı incele

HFT gömme tip selenoid kilit fail safe elektrik kesildiğinde açık

(0)
292,40TL

HFT GÖMME TİP SELENOİD KİLİT (FAİL SAFE ELEKTRİK KESİLDİĞİNDE AÇIK OLAN TİP)* Selenoid kilitler normal kilidin olmadığı yerlerde şifreli sisteme geçmek için oldukça kolay bir çözümdür. Selenoid kilit ve karşılığı kapınıza takıldıktan sonra, uzaktan kumanda, kart okuyucu, şifreli kapı otomatı, otomat düğmesi gibi herhangi bir ürü..

Hızlı incele

HFT paslanmaz çelik kablo geçiş spirali kanalı kapı ve kasa arasında kullanılan

(0)
81,87TL

HFT PASLANMAZ ÇELİK KABLO GEÇİŞ SPİRALİ (KANALI) * Geçiş kontrol üniteleri kapılara takılırken kasadan kapıya kablo geçişi çok zor olur, kapı açıp kapanırken bu kablolar yıpranır. Fakat, bu ürün sayesinde ise artık kablo geçişi çok daha rahat olacaktır.* Hem çok kullanışlı hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatla..

Hızlı incele

HFT üstten takma yüzey tipi inox çıkış butonu geçiş kontrol sistemleri için

(0)
67,84TL

HFT PASLANMAZ YÜZEY TİPİ ÜSTTEN TAKILAN İNOX ÇIKIŞ BUTONU* Paslanmaz çıkış butonu sayesinde geçiş kontrol sistemleri taktığınız kapılarınızı içeriden bu ürüne basarak açabilirsiniz.* Hem çok şık hem de kaliteli olan bu ürün benzerlerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır, hem de www.hirdavatfirsati.com güvencesiyle..* Paslanmaz malzemed..

Hızlı incele

İç kilitli yangın kapısı panik bar kolu

(0)
204,68TL

İÇ KİLİTLİ YANGIN KAPISI (PANİK BAR) KOLU* Yangın kapınızı dışarıdan elektronik sistemle (şifreli, kartlı) açmak istiyorsanız bu ürünü kullanmanız gerekiyor. İçeriden her zaman kapıyı açabiliyorsunuz, dışarıdan şifreli sistemle açmak isterseniz de bu ürüne ilave olarak elektrikli basaç ve şifre paneli alırsanız (tabi trafo ve diğer kablolar hariçti..

Hızlı incele

İto 35 mm rulmanlı saten ayna gömme silindirli kilit tursan german barelli

(0)
32,75TL

İTO 35 MM RULMANLI GÖMME SİLİNDİRLİ KİLİT (TURSAN GERMAN BARELLİ) (DIŞ KAPI KİLİDİ - SATEN AYNA)* İTO rulmanlı dış kapı kilidi çok uygun fiyatlara gelmektedir, bu kampanya ile birlikte.* Ürünün içinde 68 mm tursan markalı german barel çıkmaktadır. * Kare aynadır ve 35 mm delik mesafesi vardır. * Resim temsilidir. * Sat..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 205 (14 Sayfa)