Menteşe

Tablo:
Hızlı incele

Blum frenli pistonlu, hidrolikli menteşe

(0)
17,70TL

BLUM FRENLİ DÜZ MENTEŞE* Piyasanın en kaliteli markasından en iyi frenli menteşe ile kapaklarınız yavaşça kapanacak. ..

Hızlı incele

Lento kampanyalı Frenli pistonlu / stoplu / hidrolikli Dolap için Menteşe DEVEBOYNU

(0)
4,09TL

LENTO FRENLİ (HİDROLİKLİ / STOPLU / PİSTONLU) MENTEŞE (KAMPANYALI) DEVEBOYNU* Marelli marka frenli menteşeler dolap kapaklarının hafifçe ittirilmesi ile dahi kapakların yavaşça kendiliğinden kapanmasını sağlar.* Bu ürün elimizde az adet kaldığı için bu fiyatlardan satılmaktadır, normalde 7,80 tl ye satılan bu ürün stoklarımızla sınırlı olarak ..

Hızlı incele

Marelli 135 derece açılı menteşe

(0)
5,97TL

MARELLİ 135 DERECE AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 165 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı incele

Marelli 180 165 derece açılı menteşe

(0)
11,46TL

MARELLİ 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı incele

Marelli 180 165 derece FRENLİ açılı menteşe

(0)
22,10TL

MARELLİ FRENLİ 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE* Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır.* Marelli kalitesiyle piyasada satılan ilk frenli 180 derece menteşedir. Artık köşe kapaklarınız da yavaşça kapanabilecek...

Hızlı incele

Marelli 45 derece açılı menteşe

(0)
4,50TL

MARELLİ 45 DERECE AÇILI MENTEŞE..

Hızlı incele

Marelli 90 derece açılı menteşe

(0)
4,92TL

MARELLİ 90 DERECE AÇILI MENTEŞE..

Hızlı incele

Marelli 90 derece frenli menteşe

(0)
9,82TL

MARELLİ FRENLİ 90 DERECE AÇILI MENTEŞE * Marelli kalitesiyle satılan frenli 90 derece menteşelerle kapaklarınız yavaş yavaş kapanacak. ..

Hızlı incele

Marelli aluminyum profil kapak menteşesi

(0)
5,26TL

MARELLİ ALUMİNYUM PROFİL MENTEŞESİ* Aluminyum profil kapaklar için kullanılan özel bir menteşe türüdür.* Çeşitleri : Düz , Deveboynu, Süper deveboynu..

Hızlı incele

Marelli bas-aç basınca kendiliğinden açılan menteşe takımı

(0)
12,28TL

MARELLİ BAS-AÇ MENTEŞE TAKIMI (2 adet ters açılan tas menteşe + fil çıt çıt) (kulpsuz kullanılan kapaklar için)* Bas aç menteşeler yeni bir üründür. Son yıllarda kulpların yarattığı kalabalık görüntüden uzaklaşmak isteyen ve sade bir görünümü tercih edenlerin seçtiği kulpsuz kapaklarda kullanılmaktadır.* Bu setin içerisinde : 2 adet ters yaylı ment..

Hızlı incele

Marelli Frenli pistonlu / stoplu / hidrolikli Dolap için Menteşe yavaşça kapar

(0)
7,36TL

MARELLİ FRENLİ (HİDROLİKLİ / STOPLU / PİSTONLU) MENTEŞE* Marelli marka frenli menteşeler dolap kapaklarının hafifçe ittirilmesi ile dahi kapakların yavaşça kendiliğinden kapanmasını sağlar.* Clip tabanlı yapısı sayesinde kapakların sadece menteşenin arkasındaki kısma basılarak yerinden çıkarılması ve sonra da hiçbir ayara gerek kalmadan geri t..

Hızlı incele

Marelli klip clip tabanlı menteşe

(0)
3,19TL

MARELLİ KLİP (CLİP) TABANLI MENTEŞE * İyi iş yapan mobilyacıların tercih ettiği clip tabanlı menteşelerin en önemli kullanım kolaylığı arkasındaki klip kısmına bastığınız takdirde menteşeyi yerinden salması ve kapağın rahatça çıkarılabilmesidir. Sonradan kapağı yerine takmak da çok kolaydır, menteşeyi yerine geçirmeniz yeterlidir.* Diğer ..

Hızlı incele

Samet 180 165 derece açılı menteşe

(0)
14,62TL

SAMET 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE* Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır.* Resim temsilidir. ..

Hızlı incele

Samet invo frenli pistonlu, hidrolikli menteşe

(0)
5,73TL

 SAMET İNVO FRENLİ (HİDROLİKLİ / STOPLU / PİSTONLU) TAS MENTEŞE (DOLAP MENTEŞESİ) * Samet menteşe piyasanın en ünlü markasıdır.* Samet marka frenli menteşeler dolap kapaklarının yavaşça kendiliğinden kapanmasını sağlar.* Clip tabanlı yapısı sayesinde kapakların sadece menteşenin arkasındaki kısma basılarak yerinden çıkarılmasıve..

Hızlı incele

Samet master frenli pistonlu, hidrolikli menteşe

(0)
5,73TL

 SAMET MASTER FRENLİ (HİDROLİKLİ / STOPLU / PİSTONLU) TAS MENTEŞE (DOLAP MENTEŞESİ) * Samet menteşe piyasanın en ünlü markasıdır. Bu ürün de Samet'in en yeni çıkardığı modeldir, arkadaki tüp kısmı metalden yapılmıştır.* Samet marka frenli menteşeler dolap kapaklarının yavaşça kendiliğinden kapanmasını sağlar.* Clip tabanlı y..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)