Mobilya Yedek Parçaları

Tablo:
Hızlı incele

10 cm lüks alüminyum kaliteli baza ayağı

(0)
5,26TL

10 CM LÜKS ALÜMİNYUM KROM TABANLI BAZA AYAĞI * Alüminyum malzemeden yapılmıştır ve çok kaliteli bir ayaktır. Alüminyum malzeme olduğu için paslanma yapmaz ve banyolarda, nemli yerlerde kullanmak için dahi çok uygundur.* Rengi ve krom renkli alt tabanıyla çok şık görünmektedir ve sağlamdır.* Üstten ayarlı olduğu için aşağıda ayar..

Hızlı incele

10 cm lüks INOX alüminyum 1.sınıf KARE baza ayağı

(0)
5,26TL

10 CM LÜKS INOX ALÜMİNYUM KARE 1.KALİTE BAZA AYAĞI * Alüminyum malzemeden yapılmıştır ve çok kaliteli bir ayaktır. Alüminyum malzeme olduğu için paslanma yapmaz ve banyolarda, nemli yerlerde kullanmak için dahi çok uygundur.* Inox rengi ve kare şekliyle çok şık görünmektedir ve sağlamdır.* Boyu ayar yerinden ayarlanabilmektedir, yerdeki ufak y..

Hızlı incele

10 cm plastik çizgili konik baza ayağı ayak krom bingo

(0)
2,64TL

10 CM KONİK PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI (KROM BİNGO)* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* Konik tipiyle ve krom alt kapağıyla çok şık durmaktadır ve buna rağmen fiyatı çok uyguna gelmektedir. * Görüntüs..

Hızlı incele

17 mikron şeffaf palet strech streç film

(0)
22,22TL

PALET STRECH (STREÇ) FİLM * Mobilyalarınızı ve taşıdığınız her şeyi korumak için kullanılan streç filmler çok ekonomik bir çözüm sunar. Evlerde ve işyerlerinde her zaman gerekli bir üründür.* Streçin boyu 50 cm dir.* 17 mikrondur...

Hızlı incele

4 delikli sac U boru Flanşı gardırop içi borular için

(0)
0,76TL

4 DELİKLİ U SAC BORU FLANŞI* Gardırop içi krom boruların koyulduğu flanştır. Boruları bu ürüne yerleştirdikten sonra istediğiniz zaman yukarı doğru çıkartabilirsiniz, üst tarafı açık olduğu için. ..

Hızlı incele

42 mm mini montebent mobilya bağlantı elemanı

(0)
0,30TL

42 MM İTHAL MİNİ MONTEBENT (BAĞLANTI ELEMANI, ÇEKTİRME)* İki mdf yi birbirine bağlamak için kullanılan üründir.* Çelikten olması sayesinde son derece sağlamdır. Büyük olan tipleri zamaktan yapıldığı için kırılma şansı çok daha fazladır.* Metrik 4 ölçüdedir.* Küçük parçanın boyu : 1,5 cm* Uzun parçanın boyu : 2,9 cm..

Hızlı incele

42 mm plastik beyaz mobilya ünite bağlantı elemanı

(0)
0,14TL

42 MM BEYAZ ÜNİTE BAĞLANTI (BAĞLANTI ELEMANI, ÇEKTİRME)* İki mdf yi birbirine bağlamak için kullanılan üründir. ..

Hızlı incele

Ardıç 10 cm plastik kare saten baza ayağı 10 cm ayak

(0)
3,22TL

ARDIÇ 10 CM KARE PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağı.* Kare yapısıyla çok şık durmaktadır ve fiyatı çok uyguna gelmektedir. * 1. sınıf plastik malzeme kullanılmaktadır.* Boyu : 10 cm* Taban ölçüsü : 6 cm x 6 cm* Ayağın ölçüsü : 4 cm x 4 cm ..

Hızlı incele

Ardıç Ladin 10 cm plastik çizgili baza ayağı ayak

(0)
2,22TL

ARDIÇ LADİN 10 CM PLASTİK ÇİZGİLİ SATEN BAZA AYAĞI (SATEN BİNGO)* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* Üzerindeki çizgilerle ve silindirik tipiyle çok şık durmaktadır ve buna rağmen fiyatı çok uyguna gelme..

Hızlı incele

Ardıç titan plastik saten kaliteli baza ayağı ayak

(0)
1,87TL

ARDIÇ TİTAN 10 CM PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* Silindirik tipiyle çok şık durmaktadır ve buna rağmen fiyatı çok uyguna gelmektedir. * Görüntüsüyle metal ve alüminyum ..

Hızlı incele

Ardıç U meşe mdf ye geçme U saten plastik baza ayağı ayak

(0)
2,34TL

ARDIÇ PLASTİK U GEÇMELİ SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* U geçme olan bu plastik baza ayağı 18 mm olan mdf nin geçeceği şekildedir. * Görüntüsüyle metal ve alüminyum ayaklar..

Hızlı incele

Beyaz bingo ayak ve sacı

(0)
0,70TL

BEYAZ BİNGO AYAK VE SACI * Adet fiyatıdır, sacıyla birlikte gönderilmektedir. * Beyaz rengiyle geniş bir kullanıma sahiptir...

Hızlı incele

Blum aventos HF katlanır kapak çift kapak mekanizması

(0)
724,98TL

BLUM AVENTOS HF FRENLİ KATLANIR KAPAK MEKANİZMASI (ÇİFT KAPAKLI MEKANİZMALAR İÇİN)* Katlanır kapak mekanizmaları mutfaklarda çok sık kullanılmaya başlandı, Blum'un Aventos katlanır kapak mekanizması da piyasada bulabileceğiniz en kaliteli üründür.* Kapanırken kendini frenleyerek yavaşça kapanır ve büyük kullanım kolaylığı sağlar. * Kapak ö..

Hızlı incele

Blum aventos HKS kalkan tek kapak mekanizması

(0)
263,36TL

BLUM AVENTOS HKS FRENLİ TEKLİ KAPAK MEKANİZMASI * Blum'un Aventos HKS kapak mekanizması da piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ürünlerdendir ve ağır kapaklar için çok uygun bir seçimdir.* Kapanırken kendini frenleyerek yavaşça kapanır ve büyük kullanım kolaylığı sağlar. * Ayrıca yukarı doğru kaldırırken de her aşamada durduğu için ço..

Hızlı incele

Çivili beyaz poligirit polygirit, poligrit pim yer koruyucu 100lü

(0)
5,26TL

BEYAZ POLİGİRİT (POLYGİRİT, POLİGRİT) YER LAMİNANT İÇİN ÇOK AMAÇLI KORUYUCU (100 adet)* Sandalyelerde, mobilyalarda ve her türlü yerde çivisiyle tutturulur ve yerlere zarar vermelerini önler. * İçinden 100 adet poligirit çıkmaktadır.* Çapı 1.4 cm dir. * Çivilidir.* Beyaz rengiyle geniş bir kullanıma sahiptir...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 73 (5 Sayfa)