Tas Menteşeler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

10 cm çelik okka saten kapı menteşesi kampanyalı

(0)
5,26TL

E&G 10 CM ÇELİK OKKA SATEN BOYALI KAPI MENTEŞESİ* E&G çelik okka menteşeler alüminyum menteşeden dahi ucuza gelen fiyatlarıyla çok önemli bir fırsattır.* Kampanyası stoklarımızla sınırlıdır.* Çelik malzemeden yapıldığı için ağır kapılarda dahi rahatlıkla kullanılabilir.* Saten boyalıdır.* Boyu : 10 cm* Kanat genişliği : 3 cm sex shop s..

Hızlı İncele

10 cm cumba PRİNÇ MALZEMEDEN saten KAMPANYALI menteşe sol taraf

(0)
14,03TL

ENES 10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SATEN CUMBA MENTEŞE (SOL)* Faturalı kapılarda kullanılan, Z menteşe, cumba menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enesin bu prinç menteşesi alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Elimizde sadece SOL tarafı kaldığı için çelik ve alüminyum menteşe fiyatlarına satıyoruz, ürünün kampanya..

Hızlı İncele

10 cm okka PRİNÇ MALZEMEDEN sarı KAMPANYALI menteşe L sol taraf

(0)
15,21TL

10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SARI OKKA MENTEŞE L taraf* Amerikan kapılarda kullanılan, okka menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enes markalı bu prinç menteşe alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Sadece sol tarafı elimizde vardır. Kampanyalı fiyatı stoklarla sınırlıdır.* Prinç olduğu için alüm..

Hızlı İncele

904/3 sac kuyruklu ucuz kapı / pencere menteşesi

(0)
0,93TL

904/3 SAC KUYRUKLU MENTEŞE (KUYRUKLU KAPI / PENCERE MENTEŞESİ)* Eski tip menteşelerden olan bu ürünü bulabileceğiniz ender firmalardanız, ihtiyacınız varsa stoklar bitmeden almanızı tavsiye ederiz. Normalde piyasada 2 katı fiyata satılırken sitemizde stok fazlası olarak satıldığı için çok uygun fiyatlara gelmektedir. * Ekonomik kapı ve pencere..

Hızlı İncele

Alkan 12 cm german çelik okka yönsüz kapı menteşesi

(0)
4,74TL

ALKAN 12 CM ÇELİK YÖNSÜZ GERMAN MENTEŞE* Düz kapılarda okka menteşe yerine kullanılabilen menteşe çeşitidir.* Yerinin açılmasına gerek olmadığı için kullanılması çok kolaydır. * Çelik olduğu için alüminyum menteşelere oranla taşıma kapasitesi çok daha fazladır.* Inox kaplama olduğu için kapı kollarıyla ve kapılarınızla çok ..

Hızlı İncele

Aydın prinç sarı pipo menteşe yağ delikli

(0)
11,41TL

AYDIN PRİNÇ SARI PİPO MENTEŞE (Yağ delikli)* Aydın kalitesine sahip olan bu prinç pipo menteşe yük taşıma kapasitesi olarak diğer sac ürünlerden çok daha fazladır ve hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.* Üzerindeki yağ delik yeri sayesinde belirli bir zaman sonra menteşeyi rahatlıkla yağlayabilir ve çalışmasını rahatlatabilirsiniz.* Sarı rengi il..

Hızlı İncele

Blum frenli pistonlu, hidrolikli menteşe

(0)
17,70TL

BLUM FRENLİ DÜZ MENTEŞE* Piyasanın en kaliteli markasından en iyi frenli menteşe ile kapaklarınız yavaşça kapanacak. ..

Hızlı İncele

Doğanlar 10 cm cumba lüks saten misketli menteşe

(0)
50,82TL

DOĞANLAR 10 CM LÜKS PRİNÇ CUMBA MİSKETLİ MENTEŞE * Doğanlar menteşeler piyasadaki kalitesine göre en uygun fiyatlı menteşelerdendir.* 4 mm prinç kalınlığı sayesinde en ağır kapılarda bile rahatlıkla çalışır.* 1. sınıf prinç hammadde kullanıldığı ve kaplama kalitesi en üst düzey olduğu için paslanma ve bozulmalara karşı yıll..

Hızlı İncele

Doğanlar 10 cm lüks okka saten misketli menteşe

(0)
50,82TL

DOĞANLAR 10 CM LÜKS PRİNÇ OKKA MİSKETLİ MENTEŞE* Doğanlar menteşeler piyasadaki kalitesine göre en uygun fiyatlı menteşelerdendir.* 4 mm prinç kalınlığı sayesinde en ağır kapılarda bile rahatlıkla çalışır.* 1. sınıf prinç hammadde kullanıldığı ve kaplama kalitesi en üst düzey olduğu için paslanma ve bozulmalara karşı yıllar..

Hızlı İncele

Kadyumlu aleratör / yaylı / kovboy kapı menteşesi

(0)
76,03TL

KADYUMLU ALERATÖR / YAYLI / KOVBOY KAPI MENTEŞESİ * Çift taraflı olarak açılıp kapanan kapılar için kullanılan menteşe çeşitidir. Kovboy kapıları gibi iki tarafa da ittirilebilen ve sonra yerine gelen kapılarda kullanılmaktadır.* 3 çeşidi vardır : 29 no, 30 no, 33 no (kapının boyuna ve ağırlığına göre değişmektedir. En küçük boy kapılara 29 no, nor..

Hızlı İncele

Marelli 135 derece açılı menteşe

(0)
11,39TL

MARELLİ 135 DERECE AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 165 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı İncele

Marelli 180 165 derece açılı menteşe

(0)
20,19TL

MARELLİ 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı İncele

Marelli 180 165 derece FRENLİ açılı menteşe

(0)
34,92TL

MARELLİ FRENLİ 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE* Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır.* Marelli kalitesiyle piyasada satılan ilk frenli 180 derece menteşedir. Artık köşe kapaklarınız da yavaşça kapanabilecek...

Hızlı İncele

Marelli 90 derece açılı menteşe

(0)
8,80TL

MARELLİ 90 DERECE AÇILI MENTEŞE..

Hızlı İncele

Marelli 90 derece frenli menteşe

(0)
15,94TL

MARELLİ FRENLİ 90 DERECE AÇILI MENTEŞE * Marelli kalitesiyle satılan frenli 90 derece menteşelerle kapaklarınız yavaş yavaş kapanacak. ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)