Tas Menteşeler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

10 cm çelik okka saten kapı menteşesi kampanyalı

(0)
5,26TL

E&G 10 CM ÇELİK OKKA SATEN BOYALI KAPI MENTEŞESİ* E&G çelik okka menteşeler alüminyum menteşeden dahi ucuza gelen fiyatlarıyla çok önemli bir fırsattır.* Kampanyası stoklarımızla sınırlıdır.* Çelik malzemeden yapıldığı için ağır kapılarda dahi rahatlıkla kullanılabilir.* Saten boyalıdır.* Boyu : 10 cm* Kanat genişliği : 3 cm sex shop s..

Hızlı İncele

10 cm cumba PRİNÇ MALZEMEDEN saten KAMPANYALI menteşe sol taraf

(0)
21,05TL

ENES 10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SATEN CUMBA MENTEŞE (SOL)* Faturalı kapılarda kullanılan, Z menteşe, cumba menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enesin bu prinç menteşesi alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Elimizde sadece SOL tarafı kaldığı için çelik ve alüminyum menteşe fiyatlarına satıyoruz, ürünün kampanya..

Hızlı İncele

10 cm okka PRİNÇ MALZEMEDEN sarı KAMPANYALI menteşe L sol taraf

(0)
21,05TL

10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SARI OKKA MENTEŞE L taraf* Amerikan kapılarda kullanılan, okka menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enes markalı bu prinç menteşe alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Sadece sol tarafı elimizde vardır. Kampanyalı fiyatı stoklarla sınırlıdır.* Prinç olduğu için alüm..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Alkan 12 cm german çelik okka yönsüz kapı menteşesi

(0)
5,26TL

ALKAN 12 CM ÇELİK YÖNSÜZ GERMAN MENTEŞE* Düz kapılarda okka menteşe yerine kullanılabilen menteşe çeşitidir.* Yerinin açılmasına gerek olmadığı için kullanılması çok kolaydır. * Çelik olduğu için alüminyum menteşelere oranla taşıma kapasitesi çok daha fazladır.* Inox kaplama olduğu için kapı kollarıyla ve kapılarınızla çok ..

Hızlı İncele

Blum frenli pistonlu, hidrolikli menteşe

(0)
17,70TL

BLUM FRENLİ DÜZ MENTEŞE* Piyasanın en kaliteli markasından en iyi frenli menteşe ile kapaklarınız yavaşça kapanacak. ..

Hızlı İncele

Doğanlar 10 cm cumba lüks saten misketli menteşe

(0)
64,33TL

DOĞANLAR 10 CM LÜKS PRİNÇ CUMBA MİSKETLİ MENTEŞE * Doğanlar menteşeler piyasadaki kalitesine göre en uygun fiyatlı menteşelerdendir.* 4 mm prinç kalınlığı sayesinde en ağır kapılarda bile rahatlıkla çalışır.* 1. sınıf prinç hammadde kullanıldığı ve kaplama kalitesi en üst düzey olduğu için paslanma ve bozulmalara karşı yıll..

Hızlı İncele

Doğanlar 10 cm lüks okka saten misketli menteşe

(0)
64,33TL

DOĞANLAR 10 CM LÜKS PRİNÇ OKKA MİSKETLİ MENTEŞE* Doğanlar menteşeler piyasadaki kalitesine göre en uygun fiyatlı menteşelerdendir.* 4 mm prinç kalınlığı sayesinde en ağır kapılarda bile rahatlıkla çalışır.* 1. sınıf prinç hammadde kullanıldığı ve kaplama kalitesi en üst düzey olduğu için paslanma ve bozulmalara karşı yıllar..

Hızlı İncele

Kadyumlu aleratör / yaylı / kovboy kapı menteşesi

(0)
76,03TL

KADYUMLU ALERATÖR / YAYLI / KOVBOY KAPI MENTEŞESİ * Çift taraflı olarak açılıp kapanan kapılar için kullanılan menteşe çeşitidir. Kovboy kapıları gibi iki tarafa da ittirilebilen ve sonra yerine gelen kapılarda kullanılmaktadır.* 3 çeşidi vardır : 29 no, 30 no, 33 no (kapının boyuna ve ağırlığına göre değişmektedir. En küçük boy kapılara 29 no, nor..

Hızlı İncele

Marelli 135 derece açılı menteşe

(0)
11,39TL

MARELLİ 135 DERECE AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 165 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı İncele

Marelli 180 165 derece açılı menteşe

(0)
20,19TL

MARELLİ 165 DERECE (180 DERECE) AÇILI MENTEŞE * Köşe kapaklarda 135 derece menteşe ile birlikte kullanılır...

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)