Baza Masa Ayakları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Ardıç 10 cm plastik kare saten baza ayağı 10 cm ayak

(0)
3,22TL

ARDIÇ 10 CM KARE PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağı.* Kare yapısıyla çok şık durmaktadır ve fiyatı çok uyguna gelmektedir. * 1. sınıf plastik malzeme kullanılmaktadır.* Boyu : 10 cm* Taban ölçüsü : 6 cm x 6 cm* Ayağın ölçüsü : 4 cm x 4 cm ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Lara beyaz şık masa ayağı 4 adet

(0)
246,07TL

LARA MODELİ 72 CM BEYAZ MASA AYAĞI * Piyasada çok zor bulacağınız bu masa ayağı ile masalarınız çok şık olacaktır. En uygun fiyatlarla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda satılmaya başlanmıştır.* 4 adet fiyatıdır.* Boyu : 72 cm* Rengi : Beyaz boyama* 1. kalite plastik malzemeden yapılmaktadır.* Koli içi adedi 4 ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Lavin altın sarısı desenli masa ayağı 4 adet

(0)
380,13TL

LAVİN MODELİ DESENLİ 73 CM ALTIN SARISI MASA AYAĞI * Piyasada çok zor bulacağınız bu masa ayağı ile masalarınız çok şık olacaktır. En uygun fiyatlarla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda satılmaya başlanmıştır.* 4 adet fiyatıdır.* Boyu : 72 cm* Rengi : Altın sarısı boyama* 1. kalite plastik malzemeden yapılmaktadır.*..

Hızlı İncele

Lavin gümüş renk beyaz desenli masa ayağı 4 adet

(0)
380,13TL

LAVİN MODELİ DESENLİ 73 CM GÜMÜŞ RENGİ MASA AYAĞI * Piyasada çok zor bulacağınız bu masa ayağı ile masalarınız çok şık olacaktır. En uygun fiyatlarla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda satılmaya başlanmıştır.* 4 adet fiyatıdır.* Boyu : 72 cm* Rengi : Gümüş rengi boyama* Aynı modelin beyaz renkli olanı da mevcuttur, ..

Hızlı İncele

Lükens düz beyaz renk desenli masa ayağı 4 adet

(0)
421,06TL

LÜKENS MODELİ DÜZ 75 CM BEYAZ RENK MASA AYAĞI * Piyasada çok zor bulacağınız bu masa ayağı ile masalarınız çok şık olacaktır. En uygun fiyatlarla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda satılmaya başlanmıştır.* 4 adet fiyatıdır.* Boyu : 75 cm* Rengi : Beyaz boyama* 1. kalite plastik malzemeden yapılmaktadır.* Koli i..

Hızlı İncele

Lükens düz sarı renk desenli masa ayağı 4 adet

(0)
421,06TL

LÜKENS MODELİ DÜZ 75 CM SARI RENK MASA AYAĞI * Piyasada çok zor bulacağınız bu masa ayağı ile masalarınız çok şık olacaktır. En uygun fiyatlarla yine ilk defa www.hirdavatfirsati.com online satış mağazamızda satılmaya başlanmıştır.* 4 adet fiyatıdır.* Boyu : 75 cm* Rengi : Sarı boyama* 1. kalite plastik malzemeden yapılmaktadır.* Koli içi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)