Diğer Mobilya Akesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

17 mikron şeffaf palet strech streç film

(0)
25,55TL

PALET STRECH (STREÇ) FİLM * Mobilyalarınızı ve taşıdığınız her şeyi korumak için kullanılan streç filmler çok ekonomik bir çözüm sunar. Evlerde ve işyerlerinde her zaman gerekli bir üründür.* Streçin boyu 50 cm dir.* 17 mikrondur...

Hızlı İncele

4 delikli sac U boru Flanşı gardırop içi borular için

(0)
0,76TL

4 DELİKLİ U SAC BORU FLANŞI* Gardırop içi krom boruların koyulduğu flanştır. Boruları bu ürüne yerleştirdikten sonra istediğiniz zaman yukarı doğru çıkartabilirsiniz, üst tarafı açık olduğu için. ..

Hızlı İncele

4,8x50 matkap uçlu vida 500 adet

(0)
54,73TL

4,8x50 MATKAP UÇLU VİDA (500 adet) * Kalınlık : 4,8* Uzunluk : 5 cm* 1 kutu fiyatıdır (500 adet)* Resim temsilidir, ürün krom renklidir.  ..

Hızlı İncele

42 mm mini montebent mobilya bağlantı elemanı

(0)
0,57TL

42 MM İTHAL MİNİ MONTEBENT (BAĞLANTI ELEMANI, ÇEKTİRME)* İki mdf yi birbirine bağlamak için kullanılan üründir.* Çelikten olması sayesinde son derece sağlamdır. Büyük olan tipleri zamaktan yapıldığı için kırılma şansı çok daha fazladır.* Metrik 4 ölçüdedir.* Küçük parçanın boyu : 1,5 cm* Uzun parçanın boyu : 2,9 cm..

Hızlı İncele

7 mm 8 mm, 10 mm beyaz plastik dübel 1.000li

(0)
32,84TL

BEYAZ DÜBEL 7 MM, 8 MM, 10 MM * Beyaz dübelin 7 mm, 8 mm ve 10 mm çeşitleri vardır. Parametrelerden seçebilirsiniz. Bu fiyat 7 mm olanın fiyatıdır.* Resim temsilidir.* Fiyat 1.000 adet li paket fiyatıdır...

Hızlı İncele

Atlas 3.5x19 sarı YHB sac vidası 1.000 adet

(0)
26,55TL

ATLAS 3,5x19 SARI YHB SAC VİDASI (1.000 adet) * En iyi markalardan Atlas markalı sac vidasıdır. Stokları kampanyayla sınırlıdır , şu anda piyasanın en ucuz ürünüdür.* Kalınlık : 3,5* Uzunluk : 1.9 cm* 1 kutu fiyatıdır (1.000 adet)* DIN = 7982   ..

Hızlı İncele

Çivili beyaz poligirit polygirit, poligrit pim yer koruyucu 100lü

(0)
5,26TL

BEYAZ POLİGİRİT (POLYGİRİT, POLİGRİT) YER LAMİNANT İÇİN ÇOK AMAÇLI KORUYUCU (100 adet)* Sandalyelerde, mobilyalarda ve her türlü yerde çivisiyle tutturulur ve yerlere zarar vermelerini önler. * İçinden 100 adet poligirit çıkmaktadır.* Çapı 1.4 cm dir. * Çivilidir.* Beyaz rengiyle geniş bir kullanıma sahiptir...

Hızlı İncele

FT açılı eğik, dereceli zamak T te köşe bağlantı çektirme

(0)
1,41TL

FT AÇILI (DERECELİ, EĞİK) ZAMAK T KÖŞE BAĞLANTI ELEMANI (ÇEKTİRME)* Açılı T bağlantılar mobilyaların köşelerini birleştirirken tornavida ile rahat bir şekilde sıkılmasını sağlar. Diğer düz modellerinde tornavida girmesi çok zordur ve bu yüzden de mobilyacılar onları sıkarken çok zorlanır. Kelebek tipi bu üründe ise montaj çok rahattır.* F..

Hızlı İncele

Kapaklı köşe L bağlantı 100 adet

(0)
17,54TL

KAPAKLI PLASTİK L KÖŞE BAĞLANTI* Kapaklı köşe bağlantı kullanılan plastik L köşelere göre çok daha şık durmaktadır. 100 adet fiyatıdır.* Renk çeşitleri : Meşe (Resimde meşe rengi görünmektedir, eğer aksi bilgi verilmezse bu renkten gönderilir), Kahve ,  Kiraz* Paket içi adeti : 100 adet..

Hızlı İncele

MA-DE 8 mm roket dübel 500 adet

(0)
51,93TL

MA-DE (MADE) 8 MM ROKET DÜBEL  (500 lü)* Piyasadaki dübellerden çok daha kaliteli olan MADE roket dübel, duvara girdikten sonra kendisini açtığı için çok daha iyi tutar vidayı ve zamanla kendini dışarı salmaz. * MADE roket dübel, ucuz roket dübellerden biraz daha pahalı da olsa, kullanımda size sağladığı avantajla size büyük bir fiyat avantajı..

Hızlı İncele

Marelli kapak frenleyici kapak pistonu, kapak yavaşlatıcı

(0)
5,76TL

MARELLİ KAPAK FRENLEYİCİ (KAPAK YAVAŞLATICI, KAPAK PİSTONU)* Sert ve gürültülü bir şekilde kapanan özellikle gazlı pistonların kullanıldığı kalkan kapakların kapanmasını yavaşlatmak için kullanılan bu ürün ile artık önemli bir sorununuz çözülecek. * Günümüzde artık gelişen teknolojiyle birlikte mutfaklardaki tüm kapaklar ve çekmeceler yavaşça ..

Hızlı İncele

Marelli manyetik dolap ve çekmece içi aydınlatma

(0)
15,50TL

MARELLİ MANYETİK DOLAP VE ÇEKMECE İÇİ LED AYDINLATMA* Bir çok sorununuzu çözecek olan bu yeni ürün sayesinde hiç bir çekmeceniz ve dolabınızda karanlık nokta kalmayacak, ışık açmanıza gerek kalmadan tüm işlerinizi çözebileceksiniz. * Bir parçası kapağa ve bir parçası da sabit kısma takılan bu ürün sayesinde kapak veya çekmecelerinizi açtı..

Hızlı İncele

Marelli mıknatıslı kapak itici bas aç sistem

(0)
8,73TL

MARELLİ BAS-AÇ KAPAKLAR İÇİN KAPAK İTİCİ* Bas aç kapaklarda kullanılan kapak itici 'ler arasında en kalitelisi yine Marelli markalı olanıdır.* Kulpsuz kapak ve çekmecelerde kullanılan bu ürünün içindeki parça kapağa basınca dışarı çıkar kapağı iter. * Beyaz rengiyle mobilyanızla uyum içinde durur ve şık bir görünüme sahiptir. * 1..

Hızlı İncele

Marelli prinç saten bilyalı çıt çıt

(0)
9,95TL

MARELLİ PRİNÇ SATEN BİLYALI ÇIT ÇIT* Bilyalıdır ve piyasadaki en kaliteli çıt çıt 'tır. * Saten renkli olmasına rağmen fiyatı çok uygundur.* Boyu : 50 mm* Kutu içi adedi : 50 adet..

Hızlı İncele

Marelli Tak-Frenli frenleme mekanizması çekmece rayı için

(0)
17,45TL

MARELLİ TAK-FRENLİ ÇEKMECE RAYI İÇİN FRENLEME MEKANİZMASI* Günümüzde artık gelişen teknolojiyle birlikte mutfaklardaki tüm kapaklar ve çekmeceler yavaşça kapanması bir gereklilik oldu. Eskisi gibi yarıda kalan çekmeceler ve gürültülü kapanan çekmeceler artık mazide kaldı.* Yeni yapılan çekmeceler için fazla bir sorun yok; çünkü ihtiyaca göre t..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 50 (4 Sayfa)