Mobilya Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

10 cm çelik okka saten kapı menteşesi kampanyalı

(0)
5,26TL

E&G 10 CM ÇELİK OKKA SATEN BOYALI KAPI MENTEŞESİ* E&G çelik okka menteşeler alüminyum menteşeden dahi ucuza gelen fiyatlarıyla çok önemli bir fırsattır.* Kampanyası stoklarımızla sınırlıdır.* Çelik malzemeden yapıldığı için ağır kapılarda dahi rahatlıkla kullanılabilir.* Saten boyalıdır.* Boyu : 10 cm* Kanat genişliği : 3 cm sex shop s..

Hızlı İncele

10 cm cumba PRİNÇ MALZEMEDEN saten KAMPANYALI menteşe sol taraf

(0)
14,03TL

ENES 10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SATEN CUMBA MENTEŞE (SOL)* Faturalı kapılarda kullanılan, Z menteşe, cumba menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enesin bu prinç menteşesi alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Elimizde sadece SOL tarafı kaldığı için çelik ve alüminyum menteşe fiyatlarına satıyoruz, ürünün kampanya..

Hızlı İncele

10 cm lüks alüminyum kaliteli baza ayağı

(0)
6,43TL

10 CM LÜKS ALÜMİNYUM KROM TABANLI BAZA AYAĞI * Alüminyum malzemeden yapılmıştır ve çok kaliteli bir ayaktır. Alüminyum malzeme olduğu için paslanma yapmaz ve banyolarda, nemli yerlerde kullanmak için dahi çok uygundur.* Rengi ve krom renkli alt tabanıyla çok şık görünmektedir ve sağlamdır.* Üstten ayarlı olduğu için aşağıda ayar..

Hızlı İncele

10 cm lüks INOX alüminyum 1.sınıf KARE baza ayağı

(0)
6,43TL

10 CM LÜKS INOX ALÜMİNYUM KARE 1.KALİTE BAZA AYAĞI * Alüminyum malzemeden yapılmıştır ve çok kaliteli bir ayaktır. Alüminyum malzeme olduğu için paslanma yapmaz ve banyolarda, nemli yerlerde kullanmak için dahi çok uygundur.* Inox rengi ve kare şekliyle çok şık görünmektedir ve sağlamdır.* Boyu ayar yerinden ayarlanabilmektedir, yerdeki ufak y..

Hızlı İncele

10 cm okka PRİNÇ MALZEMEDEN sarı KAMPANYALI menteşe L sol taraf

(0)
15,21TL

10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SARI OKKA MENTEŞE L taraf* Amerikan kapılarda kullanılan, okka menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enes markalı bu prinç menteşe alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Sadece sol tarafı elimizde vardır. Kampanyalı fiyatı stoklarla sınırlıdır.* Prinç olduğu için alüm..

Hızlı İncele

10 cm plastik çizgili konik baza ayağı ayak krom bingo

(0)
3,33TL

10 CM KONİK PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI (KROM BİNGO)* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* Konik tipiyle ve krom alt kapağıyla çok şık durmaktadır ve buna rağmen fiyatı çok uyguna gelmektedir. * Görüntüs..

Hızlı İncele

17 mikron şeffaf palet strech streç film

(0)
25,55TL

PALET STRECH (STREÇ) FİLM * Mobilyalarınızı ve taşıdığınız her şeyi korumak için kullanılan streç filmler çok ekonomik bir çözüm sunar. Evlerde ve işyerlerinde her zaman gerekli bir üründür.* Streçin boyu 50 cm dir.* 17 mikrondur...

Hızlı İncele

4 delikli sac U boru Flanşı gardırop içi borular için

(0)
0,76TL

4 DELİKLİ U SAC BORU FLANŞI* Gardırop içi krom boruların koyulduğu flanştır. Boruları bu ürüne yerleştirdikten sonra istediğiniz zaman yukarı doğru çıkartabilirsiniz, üst tarafı açık olduğu için. ..

Hızlı İncele

4,8x50 matkap uçlu vida 500 adet

(0)
54,73TL

4,8x50 MATKAP UÇLU VİDA (500 adet) * Kalınlık : 4,8* Uzunluk : 5 cm* 1 kutu fiyatıdır (500 adet)* Resim temsilidir, ürün krom renklidir.  ..

Hızlı İncele

42 mm mini montebent mobilya bağlantı elemanı

(0)
0,57TL

42 MM İTHAL MİNİ MONTEBENT (BAĞLANTI ELEMANI, ÇEKTİRME)* İki mdf yi birbirine bağlamak için kullanılan üründir.* Çelikten olması sayesinde son derece sağlamdır. Büyük olan tipleri zamaktan yapıldığı için kırılma şansı çok daha fazladır.* Metrik 4 ölçüdedir.* Küçük parçanın boyu : 1,5 cm* Uzun parçanın boyu : 2,9 cm..

Hızlı İncele

7 mm 8 mm, 10 mm beyaz plastik dübel 1.000li

(0)
32,84TL

BEYAZ DÜBEL 7 MM, 8 MM, 10 MM * Beyaz dübelin 7 mm, 8 mm ve 10 mm çeşitleri vardır. Parametrelerden seçebilirsiniz. Bu fiyat 7 mm olanın fiyatıdır.* Resim temsilidir.* Fiyat 1.000 adet li paket fiyatıdır...

Hızlı İncele

904/3 sac kuyruklu ucuz kapı / pencere menteşesi

(0)
0,93TL

904/3 SAC KUYRUKLU MENTEŞE (KUYRUKLU KAPI / PENCERE MENTEŞESİ)* Eski tip menteşelerden olan bu ürünü bulabileceğiniz ender firmalardanız, ihtiyacınız varsa stoklar bitmeden almanızı tavsiye ederiz. Normalde piyasada 2 katı fiyata satılırken sitemizde stok fazlası olarak satıldığı için çok uygun fiyatlara gelmektedir. * Ekonomik kapı ve pencere..

Hızlı İncele

Alkan 12 cm german çelik okka yönsüz kapı menteşesi

(0)
4,74TL

ALKAN 12 CM ÇELİK YÖNSÜZ GERMAN MENTEŞE* Düz kapılarda okka menteşe yerine kullanılabilen menteşe çeşitidir.* Yerinin açılmasına gerek olmadığı için kullanılması çok kolaydır. * Çelik olduğu için alüminyum menteşelere oranla taşıma kapasitesi çok daha fazladır.* Inox kaplama olduğu için kapı kollarıyla ve kapılarınızla çok ..

Hızlı İncele

Ardıç 10 cm plastik kare saten baza ayağı 10 cm ayak

(0)
3,22TL

ARDIÇ 10 CM KARE PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağı.* Kare yapısıyla çok şık durmaktadır ve fiyatı çok uyguna gelmektedir. * 1. sınıf plastik malzeme kullanılmaktadır.* Boyu : 10 cm* Taban ölçüsü : 6 cm x 6 cm* Ayağın ölçüsü : 4 cm x 4 cm ..

Hızlı İncele

Ardıç Ladin 10 cm plastik çizgili baza ayağı ayak

(0)
2,64TL

ARDIÇ LADİN 10 CM PLASTİK ÇİZGİLİ SATEN BAZA AYAĞI (SATEN BİNGO)* Saten boyalı plastik baza ayağıdır ve piyasadaki plastik ürünlerden çok daha kalitelidir.* 1. kalite hammadde kullanıldığı için çok sağlamdır ve kırılma sorunlarıyla karşılaşılmaz.* Üzerindeki çizgilerle ve silindirik tipiyle çok şık durmaktadır ve buna rağmen fiyatı çok uyguna gelme..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 214 (15 Sayfa)