Mobilya Aksesuarları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

10 cm çelik okka saten kapı menteşesi kampanyalı

(0)
5,26TL

E&G 10 CM ÇELİK OKKA SATEN BOYALI KAPI MENTEŞESİ* E&G çelik okka menteşeler alüminyum menteşeden dahi ucuza gelen fiyatlarıyla çok önemli bir fırsattır.* Kampanyası stoklarımızla sınırlıdır.* Çelik malzemeden yapıldığı için ağır kapılarda dahi rahatlıkla kullanılabilir.* Saten boyalıdır.* Boyu : 10 cm* Kanat genişliği : 3 cm sex shop s..

Hızlı İncele

10 cm cumba PRİNÇ MALZEMEDEN saten KAMPANYALI menteşe sol taraf

(0)
21,05TL

ENES 10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SATEN CUMBA MENTEŞE (SOL)* Faturalı kapılarda kullanılan, Z menteşe, cumba menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enesin bu prinç menteşesi alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Elimizde sadece SOL tarafı kaldığı için çelik ve alüminyum menteşe fiyatlarına satıyoruz, ürünün kampanya..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

10 cm okka PRİNÇ MALZEMEDEN sarı KAMPANYALI menteşe L sol taraf

(0)
21,05TL

10 CM PRİNÇ MALZEMEDEN SARI OKKA MENTEŞE L taraf* Amerikan kapılarda kullanılan, okka menteşe diye adlandırılan menteşe çeşitidir.* Enes markalı bu prinç menteşe alüminyum menteşelerden çok daha uzun ömürlüdür.* Sadece sol tarafı elimizde vardır. Kampanyalı fiyatı stoklarla sınırlıdır.* Prinç olduğu için alüm..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

4 delikli sac U boru Flanşı gardırop içi borular için

(0)
0,76TL

4 DELİKLİ U SAC BORU FLANŞI* Gardırop içi krom boruların koyulduğu flanştır. Boruları bu ürüne yerleştirdikten sonra istediğiniz zaman yukarı doğru çıkartabilirsiniz, üst tarafı açık olduğu için. ..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Alkan 12 cm german çelik okka yönsüz kapı menteşesi

(0)
5,26TL

ALKAN 12 CM ÇELİK YÖNSÜZ GERMAN MENTEŞE* Düz kapılarda okka menteşe yerine kullanılabilen menteşe çeşitidir.* Yerinin açılmasına gerek olmadığı için kullanılması çok kolaydır. * Çelik olduğu için alüminyum menteşelere oranla taşıma kapasitesi çok daha fazladır.* Inox kaplama olduğu için kapı kollarıyla ve kapılarınızla çok ..

Hızlı İncele

Ardıç 10 cm plastik kare saten baza ayağı 10 cm ayak

(0)
3,22TL

ARDIÇ 10 CM KARE PLASTİK SATEN BAZA AYAĞI* Saten boyalı plastik baza ayağı.* Kare yapısıyla çok şık durmaktadır ve fiyatı çok uyguna gelmektedir. * 1. sınıf plastik malzeme kullanılmaktadır.* Boyu : 10 cm* Taban ölçüsü : 6 cm x 6 cm* Ayağın ölçüsü : 4 cm x 4 cm ..

Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 200 (14 Sayfa)