İzolasyon Malzemeleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Dryfix Glassy 100 ( Liquid Glass) Sıvı Cam Kaplama 2 Kg

(0)
350,00TL

  DryFİX GLASSY 100  Seramik, mermer, granit, fayans, doğal taş, beton vb. kaplama üzerine  kolayca uygulanabilen UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, şeffaf zemin kaplamasıdır. Su yalıtımının yanı sıra dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Kuruduktan sonra şeffaf, elastik ve eksiz bir katman oluşturur...

Hızlı İncele

Dryfix İzolator Beyaz Elastomerik Su Yalıtım Ürünü 18 Kg

(0)
450,00TL

DRYFiX IZOLATOR  her türlü zemine kolayca uygulanabilen, kuruduğu zaman elastik ve su geçirimsiz özelliği olan kullanıma hazır likit su yalıtım ürünüdür. UYGULAMA ALANLARI Su  geçirimsizlik istenilen beton, sıva, tuğla, çini, biriket, ytong, galvanizli sac, oluklu ve oluksuz  çatı kaplama levhaları, teraslar, perde duvarları &..

Hızlı İncele

DryFix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon 500 Gr

(0)
100,30TL

BOYALARIMIZ RENK MAKINAMIZDAN SİPARİŞİNİZE ÖZEL HAZIRLANDIGI İÇİN ( " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " Maddesine göre ) CAYMA HAKKI KAPSAMI DISINDADIR   DRYFiX ANTI SLIP SOLUTION  Parlak ve kaygan yüzeylerde, kaymazlık sağlayan, yüzeyin sürtünme ka..

Hızlı İncele

Fawori Py2k Su Yalıtım Katkısı+Harcı Sıvı 20+10 Kg

(0)
600,00TL

BOYALARIMIZ RENK MAKINAMIZDAN SİPARİŞE ÖZEL HAZIRLANDIGI İÇİN (  " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " Maddesine göre ) CAYMA HAKKI KAPSAMI DISINDADIR   Çimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, tam elastik su yalıtım malzemesidir. İç ve dış mekanlard..

Hızlı İncele

Fawori Sy2k Su Yalıtım Harcı 20 Kg Toz + 5 Kg Sıvı Katkısı

(0)
200,00TL

BOYALARIMIZ RENK MAKINAMIZDAN SİPARİŞE ÖZEL HAZIRLANDIGI İÇİN (  " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler " Maddesine göre ) CAYMA HAKKI KAPSAMI DISINDADIR   TanımÇimento ve akrilik esaslı toz su yalıtım malzemesidir. UYGULAMA ALANLARIBalkon, banyo, tuval..

Hızlı İncele

İsonem Liquid Glass (Sıvı Cam) 2 KG şeffaf zemin su yalıtımı

(0)
238,00TL

ISONEM LIQUID GLASS  ŞEFFAF 2 KG SIVI CAM, cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine yapışması mükemmel olan,atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf olarak üretilen mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su..

Hızlı İncele

Kalekim Elastikor 3131 Su Yalıtım Malzemesi 20 Kg

(0)
700,00TL

  ELASTİKOR Su Yalıtım Malzemesi Ürün TanımıAkrilik esaslı, tek bileşenli sıvı plastik kaplama ve elastik su yalıtım malzemesidir. Uygulama Alanları> Beton, sıva, çimento levha, galvaniz, çinko, alüminyum, PVC, polyester, ahşap kaplı eğimli çatı ve terasların yalıtımında, > Binaların dış cephelerinin su yalıtımında, > Ça..

Hızlı İncele

Kalekim İzolatex Yarı Esnek Su Yalıtım Harcı 3023 25 Kg

(0)
350,00TL

(23°C ve %50 Bağıl Nem) Genel Bilgiler Görünüm: 1. Bileşen: Gri veya Beyaz toz; 2. Bileşen: Beyaz sıvı Raf Ömrü (Toz ve Sıvı): Açılmamış ambalajında kuru ortamda 12 ay. Uygulama Bilgileri Uygulama Sıcaklığı: (+5°C) - (+35°C) Karışım Oranı: 5 lt sıvı / 20 kg toz Karıştırma: ~3 dk. Max. 500 devir/dk. karıştırıcı ile..

Hızlı İncele

Kalekim İzostop 3001 Su Tıkaç Harcı 5 Kg

(0)
100,00TL

Tanımı Su geçirimsiz, ani priz alan, aktif su kaçaklarını önleyen, mineral dolgu ve özel çimento içeren tıkama harcı. Özellikleri — Kolay uygulanır. — Ani priz alarak su geçirimsiz tıkaç olur. — Rötre yapmaz, çatlamaz. — Betonarme donatısını korozyona uğratmaz. — Yüzeye mükemmel yapışır. — Mekanik dayanımı çok yüksektir. — Üzeri..

Hızlı İncele

Molümer Dekora Şeffaf Su Yalıtımı 20 Kg

(0)
1.053,00TL

Elastomerik, akrilik esaslı, kopolimer ve kapiler, yüzeye emprenye edilen, kuruduğunda şeffaf bir tabaka oluşturan, konsantre sıvı plastik su yalıtım malzemesidir. -  Kuruma sonrasında oluşan tabakanın genleşme kabiliyeti vardır.-  Yüzeye yapışma ve difüzyon kabiliyetine sahiptir.-  Su buharını yoğunlaştırıp difüzyon kontrolü sağlar..

Hızlı İncele

Molümer Eski - Yeni Beton Aderans Katkısı 2K 20 Kg+6 Kg

(0)
830,00TL

Eski beton ile yeni beton arasında kaynaşmasına uygun kimyasal içeren ve reaksiyona girerek elastik tabaka görevi gören, aralarında bulunan kapiler boşluk ve gözenekleri dolduran, kullanıma hazır, klorür içermeyen, aderans  sağlayan katkıdır. Toprak altında kalacak perde duvarı ve temel birleşimlerinde Bodrum kat perde ve temel izolasyon b..

Hızlı İncele

Molümer Geo Pah Bandı Geotekstil 100 Mt

(0)
190,08TL

5CM -10CM-15 CM 30cm -40 cm -50 cm -100 cm  ENİNDE 100 MT BOYU İSTENİLEN ÖLÇÜYÜ   BELİRTİNİZ. 7 FARKLI ÜRÜN VARDIR.  .ÜRÜNÜN AÇIKLAMASI VE AYRINTISI MALZEMENİN BULUNDUGU FOTOLAR ARASINDA VARDIR. ÜRÜN KÖŞE ÇATAKLARINDA BACA DİPLERİNDE VE İKİ BİNA ARASINDAKİ ÇATLAKLARDA İZOLASYON MALZEMESİ İLE BİRLİKTE KESİN VE ETKİLİ ÇÖZÜMDÜR. ..

Hızlı İncele

Molümer İZOPRATİK Renkli Filinkot 18 Kg

(0)
318,00TL

  RENK:OKSİT KIRMIZI Bitüm esaslı, akrilik katkılı, su bazlı, elastomerik sıvı plastik su yalıtım malzemesidir. Eski filinkotlu ve asfalt mebranlı yüzeylerde Betonarme ve şap üzeri teraslarda Dere oluklarında Binaların kör cephelerinde Toprak altında kalacak, aşırı basınçlı suya maruz kalmayan;  temel duvarlarında, temel kazıklar..

Hızlı İncele

Molümer Latex Su Geçirimsizlik ve Aderans Harç Katkısı 20 KG

(0)
500,00TL

Şantiyelerde hazırlanan sıva, şap, ve beton gibi harçlara katılan, iyi yapışmayı ve su geçirimsizliği arttıran kauçuk esaslı sıvı harç katkısıdır. İnce ve kaba sıvaların karma suyunda Beton yüzeylere kür uygulanmasında İnce tabaka tamir harçlarında Beton tamir harçlarında Fayans yapıştırma harçlarında Sıva öncesi serpmelerde Döşeme şapları..

Hızlı İncele

Molümer Latex Su Geçirimsizlik ve Aderans Harç Katkısı 5 KG

(0)
100,00TL

Şantiyelerde hazırlanan sıva, şap, ve beton gibi harçlara katılan, iyi yapışmayı ve su geçirimsizliği arttıran kauçuk esaslı sıvı harç katkısıdır. İnce ve kaba sıvaların karma suyunda Beton yüzeylere kür uygulanmasında İnce kalınlıktaki tamir harçlarında Beton tamir harçlarında Fayans yapıştırma harçlarında Sıva öncesi serpmelerde Döş..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)