Ahşap Boyaları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Meges Glazol Taş Verniği 0,75 Lt

(0)
72,73TL

TANIMSolvent bazlı akrilik reçine esaslı, silikon modifiyeli, şeffaf vernik. Doğal taş,ahşap ve tuğla üzerine koruyucu vernik olarak direkt kullanıldığı gibi boya yapılmış yüzeye üzerine de boyayı korumak amacıyla uygulanır.. Alkali Direnci yüksektir,su iticidir UYGULAMAGlazol hacmen %30 Meges Sentetik Tiner ile inceltilerek, yaş üstüne yaş iki ka..

Hızlı İncele

Meges Konfor Ekonomik Yağlı Boya 1 Kg

(0)
35,40TL

TANIMSolvent bazlı alkid reçine esaslı, altın parlak, kurşunsuz, son kat boyadır. İç ve dış cephelerdeki ahşap, metal ve mineral yüzeylerde kullanılır. Sürüldüğü yüzeye iyi yapışır, örtücülüğü yüksektir. UYGULAMA Yakut Sentetik Enamel Boya hacimce %10 Meges Sentetik Tiner ile inceltilerek Yakut Sentetik Astar ile astarlanmış yüzeye rulo vey..

Hızlı İncele

Molümer Şeffaf Ahşap Boyası 18Kg

(0)
414,18TL

MAB Molümer Molümer Şeffaf Ahşap Boyası 18Kg Su Bazlı Emprenye Boyası Şeffaf Elastomerik, akrilik esaslı kopolimer, kapiler özelliği sayesinde ahşap yüzeyine emprenye olan su bazlı özel ahşap boyasıdır. Molümer Şeffaf Ahşap Boyası her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilir. Özellikleri Su ile inceltilebilir. Yüksek elastikiyet ve aderan..

Hızlı İncele

Pinosan Dekoratif Ahşap Koruyucu 2,5 lt

(0)
70,00TL

Alkid reçine esaslıdır. Şeffaf renkli olup mat görünümlü bir ahşap koruyucudur. Ahşabın nefes almasını sağlar ve nem oluşumunu engeller. Doğal dokusunu bozmaz. Renkleri uzun süre solmaz ve atmosferik koşullara dayanıklıdır. UYGULAMA ŞEKLİ VE METRAJ  Her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilir. Öncelikle yüzeyin temizlenmesi, gerekiyorsa..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)