İç Cephe Boyalar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Dryfix Faience Paint Fayans Boyası 2 Kg

(0)
640,00TL

        DryFİX Faience Paint Fayans Seramik, mermer, granit, fayans, doğal taş, beton vb. kaplama üzerine  kolayca uygulanabilen UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, renkli kaplamadır. Dekoratif olmasının yanı sıra Su yalıtımı amacıyla da kullanılabilir. Kuruduktan sonra sert-elastik v..

Hızlı İncele

Dryfix NM-S 10 (Nemeson) Nem ve Rutubet Boyası 5 Kg

(0)
600,00TL

  TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ RUTUBET VE NEM BOYASI SADECE FİRMAMIZDA SATIŞA SUNULMUŞTUR. MUADİLLERİ İLE KARIŞTIRMAYINIZ! DryFiX NM-S 10 likit nem bariyeri; özel kimyasalların polimer ile modifiye edilmesiyle üretilen, neme ve rutubete katman oluşturan, yeni nesil nem boyasıdır. Her türlü ıslak ve nemli iç-dış duvarlara ve tavana uygulanarak..

Hızlı İncele

Dyo Dinamik Silikonlu İç Cephe Boyası 15 Lt

(0)
1.180,00TL

    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ   ÜRÜNLER RENK MAKİNESİNDE RENKLENDİRİLEREK GÖNDERİLİR!      Akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe son kat boya  Silikonlu  Su bazlı  Parlak görünümlü  Kokusuz, insan ve çevre dostudur  Su iticiliği yüksek  Silinebilir  Örtücülüğü yüksek ..

Hızlı İncele

Fasarit Dekoratif Püskürtme Duvar Kaplaması 20Kg

(0)
350,00TL

Fasarit; iç yüzeylerde püskürtme yöntemi ile uygulanarak; tavan ve duvarlara dekoratif doku veren, kullanıma hazır bir boya malzemesidir. DekoratiftirÇeşitli irilik ve sıklıktaki desenleri ve değişik uygulama yöntemleri ile dekoratiftir. Dekoratif dokusu sayesinde, konuttan işyerine kadar çeşitli mekanlarda sıva hatalarını asgariye indirir. Dayan..

Hızlı İncele

İsonem Ms 82 Rutubet ve Nem Boyası 5 Kg

(0)
550,00TL

  Binaların iç ve dış duvarlarında doğa koşullarından oluşan nem ve rutubet sorunlarının giderilmesi için özel kimyasallar ve polimerlerle modifiye edilerek üretilmiş çok güçlü bir yalıtım boyasıdır. Her türlü ıslak, nemli ya da kuru duvarlara, boyalı ve boyasız yüzeylere uygulanabilir. Mükemmel alkali ve küf dayanımı sayesinde duvarlarda küf..

Hızlı İncele

İsonem Ms82 Rutubet-Nem-Küf Boyası 1 Kğ

(0)
135,00TL

BOYA URUNLERI RENK MAKINALARINDAN SIPARISINIZE VE ISTEGINIZE ÖZEL URETILDIGI ICIN IADE VE DEGISIMI BULUNMAMAKTADIR.RENK SECIMINDE KESIN KARAR VEREREK SIPARISI O SEKILDE OLUSTURMANIZI RICA EDERIZ.MESAFELİ SATIS SÖZLESMESININ 1.MADDESI " İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ü..

Hızlı İncele

Kalekim Bi'Boya Kalekim Betonart B183 Dekoratif Sıva 25 Kg

(0)
555,00TL

Kalekim Betonart B183 25 KG Özellikleri - Açık gri renktedir. - Brüt beton efekti verir. - Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar. - Alkaliye dayanıklıdır. - Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. - Uzun ömürlüdür. - Su..

Hızlı İncele

Kalekim Bi'Boya Kalekim Betonart B185 Dekoratif Sıva 25 Kg

(0)
555,00TL

Kalekim Betonart B185 25 KG Özellikleri - Koyu gri renktedir. - Brüt beton efekti verir. - Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar. - Alkaliye dayanıklıdır. - Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. - Uzun ömürlüdür. - Su..

Hızlı İncele

Marshall Silikonlu Özel Mat Silinebilir İç Cephe Boyası 15 Lt

(0)
699,74TL

Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir. Diğer özellik..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)