İç Cephe Boyalar

Tablo Görünümü:
-10%
Hızlı İncele

Dryfix Faience Paint Fayans Boyası 2 Kg

(0)
224,20TL 250,00TL

        DryFİX Faience Paint Fayans Seramik, mermer, granit, fayans, doğal taş, beton vb. kaplama üzerine  kolayca uygulanabilen UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, renkli kaplamadır. Dekoratif olmasının yanı sıra Su yalıtımı amacıyla da kullanılabilir. Kuruduktan sonra sert-elastik v..

Hızlı İncele

Dryfix Mute Paint 18 Lt Ses Yalıtım Boyası

(0)
520,00TL

DryFiX MUTE PAINT Ses Yalıtım Boyası; Yaşam alanlarında istenmeyen sesi,  titreşimi ortadan kaldırmak ve konforu artırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı, yanmaz,  ses yalıtım boyasıdır. Esnek yapısı sayesinde titreşimleri bünyesinde sönümler ve ses geçişine izin vermez. UYGULAMA ALANLARI İç – Dış cephe duvarlarınd..

Hızlı İncele

Dryfix NM-S 10 (Nemeson) Nem ve Rutubet Boyası 5 Kg

(0)
280,00TL

  TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ RUTUBET VE NEM BOYASI SADECE FİRMAMIZDA SATIŞA SUNULMUŞTUR. MUADİLLERİ İLE KARIŞTIRMAYINIZ! DryFiX NM-S 10 likit nem bariyeri; özel kimyasalların polimer ile modifiye edilmesiyle üretilen, neme ve rutubete katman oluşturan, yeni nesil nem boyasıdır. Her türlü ıslak ve nemli iç-dış duvarlara ve tavana uygulanarak..

Hızlı İncele

Dryfix NM-S 10 Nemeson Nem ve Rutubet Boyası 1 Kg

(0)
60,00TL

  '' NM-S10 diye yazılır NEMESON diye okunur''   TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ RUTUBET VE NEM BOYASI SADECE FİRMAMIZDA SATIŞA SUNULMUŞTUR. MUADİLLERİ İLE KARIŞTIRMAYINIZ! DryFiX NM-S 10 likit nem bariyeri; özel kimyasalların polimer ile modifiye edilmesiyle üretilen, neme ve rutubete katman oluşturan, yeni nesil nem boyasıdır. Her türlü..

Hızlı İncele

Dryfix Primer 100 Brüt Beton Astarı 12 Kg

(0)
72,00TL

DryFix Primer 100 Brüt Beton Astarı 12 Kg DryFix Primer 100 Brüt Beton Astarı, polimer dispersiyon esaslı, özel mineral katkılı brüt beton astarıdır. DryFix Primer 100 Brüt Beton Astarı Uygulama Alanları İç ve dış mekanlarda yatay ve düşey yüzeylerde, tavanlarda, alçı, kireç ve çimento esaslı sıvaların brüt beton yüzey üzerine uygulanmasında yap..

Hızlı İncele

Eva Demir Oksit Toz Boya 1 Kg

(0)
22,00TL

 Demir Oksit Toz Boyalar Sentetik demir oksitler boya sanayi başta olmak üzere çeşitli alanlarda renk verici pigment olarak kullanılır. Demir oksitler 98% oranında demir oksit içerir. Sarı, kırmızı, kahve ve siyah olmak üzere dört temel renktedir. Son derece yüksek kapama kabiliyeti bulunmaktadır. Sentetik demir oksitler doğal demir oksitler..

Hızlı İncele

Fasarit Dekoratif Püskürtme Duvar Kaplaması 20Kg

(0)
130,00TL

Fasarit; iç yüzeylerde püskürtme yöntemi ile uygulanarak; tavan ve duvarlara dekoratif doku veren, kullanıma hazır bir boya malzemesidir. DekoratiftirÇeşitli irilik ve sıklıktaki desenleri ve değişik uygulama yöntemleri ile dekoratiftir. Dekoratif dokusu sayesinde, konuttan işyerine kadar çeşitli mekanlarda sıva hatalarını asgariye indirir. Dayanık..

Hızlı İncele

Jotun Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat İç Cephe Boyası 2.5 LT

(0)
125,00TL

  ÜRÜNÜ SATIN ALMA İŞLEMİNDEN SONRA RENK BİLGİSİ İÇİN http://www.jotun.com/tr/tr/b2c/colour-inspiration/colours/ adresini ziyaret edebilir. Buradaki renk kodlarını bize mesaj ile yollayabilirsiniz. Ayrıca http://www.jotun.com/tr/tr/b2c/colour-inspiration/colourcard/ adresinden hazırda uygulanmış olan renk kombinasyonlarını seçebili..

Hızlı İncele

Kalekim Bi'Boya Kalekim Betonart B183 Dekoratif Sıva 25 Kg

(0)
350,00TL

Kalekim Betonart B183 25 KG Özellikleri - Açık gri renktedir. - Brüt beton efekti verir. - Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar. - Alkaliye dayanıklıdır. - Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. - Uzun ömürlüdür. - Su..

Hızlı İncele

Kalekim Bi'Boya Kalekim Betonart B185 Dekoratif Sıva 25 Kg

(0)
350,00TL

Kalekim Betonart B185 25 KG Özellikleri - Koyu gri renktedir. - Brüt beton efekti verir. - Dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlar. - Alkaliye dayanıklıdır. - Solvent içermediği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. - Uzun ömürlüdür. - Su..

Hızlı İncele

Marshall Fit Plastik Mat İç Cephe Boyası 15 Lt

(0)
145,14TL

Marshall Fit Plastik İç Cephe Boyası 15 Lt ✔ Düşük Koku     ✔ Yüksek Kaplama Alanı     ✔ Rahat Uygulama     ✔ Makinede Renklendirebilen Su Bazlı Beyaz ✔    Konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde kulla..

Hızlı İncele

Marshall İpek Mat Silikonlu Silinebilir İç Duvar Boyası 15LT

(0)
250,00TL

Ürün açıklaması Su Bazlı, Rahatsız edici kokusu olmayan, su emme özelliği düşük, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, silinebilen son kat ipek mat iç cephe duvar boyasıdır. İç mekanları ipeksi bir dokunuş ile baştan yaratan bu ürün, tüm dekorasyonlarınızla ahenk içinde bütünleşir ve hayatınıza ..

Hızlı İncele

Marshall Silikonlu Özel Mat Silinebilir İç Cephe Boyası 15 Lt

(0)
295,00TL

Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel silinebilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir. Diğer özellik..

Hızlı İncele

Molümer - Plastik Boya İç Cephe Beyaz - 1 KG

(0)
14,16TL

Akrilik kopolimer bağlayıcılı , su bazlı , ipek mat  dekoratif iç cephe boyasıdır...

Hızlı İncele

Molümer - Tavan Plastik İç Cephe - 1 KG

(0)
11,80TL

Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcılı  mat tavan boyasıdır...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)