Yapı Kimyasalları Harçlar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Smooth-Cast 325 Sıvı Plastik Döküm Reçinesi 0,86 kg

(0)
250,00TL

        Smooth-Cast® 325, 326 & 327 ColorMatch® Serisi plastikler, renk pigmentleri ve dolgu maddeleri ekleyerek, gerçek renk sunumu veya dolgu efekti elde etmek için özel olarak geliştirilmiş hızlı döküm reçinelerdir. Az miktarlarda So-Strong® renk tonları veya Ignite® renk pigmentleri kullanarak, kürlenmiş döküm ürünle..

Hızlı İncele

Smooth-Cast 327 Sıvı Plastik Döküm Reçinesi 0,86 kg

(0)
250,00TL

    Smooth-Cast® 325, 326 & 327 ColorMatch® Serisi plastikler, renk pigmentleri ve dolgu maddeleri ekleyerek, gerçek renk sunumu veya dolgu efekti elde etmek için özel olarak geliştirilmiş hızlı döküm reçinelerdir. Az miktarlarda So-Strong® renk tonları veya Ignite® renk pigmentleri kullanarak, kürlenmiş döküm ürünlerinde, doğru ve ..

Hızlı İncele

Weber Dress H 25 Kg Hazır İnce Sıva

(0)
30,00TL

Ürün Tanımı:İç ve dış cephelerde ince sıva olarak kullanılır. Çimento esaslı, el ile uygulanabilen hazır ince sıva. Uygulama Alanları:Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde ince sıva olarak kullanılır. Ön Hazırlık:Yüzey temiz, sağlam ve nemli olmalıdır. 3 mm.'den derin çatlak ve kusurlar motex repair MA 200 ile en az 72 saat önce on..

Hızlı İncele

Weber Dress L 25 Kg Hazır Kaba Sıva

(0)
50,00TL

Ürün Tanımı:İç ve dış cephelerde kaba sıva olarak kullanılır. Çimento esaslı, el ile uygulanabilen hazır kaba sıva. Ön Hazırlık:Yüzey, kalıp yağlarından mutlaka arındırılmış, temiz, sağlam ve nemli olmalıdır. Çok sıcak ve rüzgarlı havalarda yüzey mutlaka suya doyurulmalıdır. Uygulama:25 kg'lık bir torba terranova®L'ye 4.5 - 5 ..

Hızlı İncele

Weber Rep Grout Harcı 25 Kg

(0)
70,00TL

Çimento esaslı,  yüksek mukavemetli,  yüksek akıcılık özelliğine sahip,  büzülme yapmayan,  iklim şartlarına dirençli su geçirimsiz grout harcı ..

Hızlı İncele

WEBER REP M352 Tamir Harcı Su Geçirimsiz 25 kg

(0)
70,80TL

Çimento esaslı,  yüksek mukavemetli,  polimer ve elyaf katkılı,  su geçirimsiz yapısal tamir harcı   Uygulama Alanları: Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde, toprak altı, toprak üstü, su altı zeminlerde; su yalıtım veya son kaplama öncesi pah uygulaması, tamiri, yüzey düzeltmesinde; donatı demirlerin aşındırması..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)