Yapıştırıcılar

Tablo:
Hızlı incele

Ahşap Tutkalı APEL 750gr Beyaz

(0)
11,00TL

APEL Katkı Tutkalı Genel kullanım amaçlı olarak MDF sunta ve masif ürünlerinin yapıştırılmasında ve ayrıca dolgu amaçlı olarak kullanılabilen homopolimer PVAc. bazlı tutkaldır. Uygulanacak yüzeylere nüfuz ederek güçlü yapıştırma bir sağlar. Beyaz  ve elastik bir film tabakası oluşturur. Bakteriyolojik bozulma ve küflenmeye karşı koruyucu ..

Hızlı incele

Apel 4 kg şeffaflaşan iskelet tutkalı

(0)
64,33TL

APEL 4 KG İSKELET TUTKALI * Apel iskelet tutkalının normal ucuz tutkaldan farkı kullanıldıktan sonra şeffaflaşmasıdır.* Ayrıca yapıştırma kuvveti de diğer normal tutkaldan daha fazladır.* Ahşap, sunta ve mdf leri birleştirmek için kullanılmaktadır.* Ağaç masifleri ve mobilya iskeletlerini nem oranı yüksek dahi olsa, birbirine yapıştırmak için kulla..

Hızlı incele

Apel 502 tipi süper japon yapıştırıcı 24 adet

(0)
120,94TL

MİTRE APEL 502 TİPİ SÜPER JAPON YAPIŞTIRICI (20 gr) - 24 adet fiyatı* 24 adetlik kutu için verilen özel fiyattır.  Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Piyasanın en iyi markalarından olan Apel güvencesiyle satılan bu ürünün kalitesi de çok iyidir. * 20 gr lık tüplerde satılmaktadır.* Orjinal Türk malıdır, çin malı kötü kaliteli yapışt..

Hızlı incele

Apel 750 ml Tam Dolum Köpük

(0)
24,44TL

APEL 750 ML TAM DOLUM POLİÜRETAN KÖPÜK (860 GR)* Apel köpük piyasadaki en kaliteli ürünlerdendir ve tam dolumdur. Kapıdaki boşluğa bağlı olmakla beraber 3-4 kapı doldurabilmektedir. * Apel Foam / Köpük  havadaki nemle genişleyen ve kürleşen tek komponentli poliüretan köpüktür. * Her bir aerosol kutuyla  verilen adaptör..

Hızlı incele

Apel ahşap ve hobi tutkalı DIY yapıştırıcı 100 gr

(0)
5,79TL

APEL ŞEFFAFLAŞAN AHŞAP VE HOBİ TUTKALI (DIY yapıştırıcı)* Apel kalitesiyle satılan bu yapıştırıcı ile artık hobi işlerinizde kullanabileceğiniz çok uygun bir yapıştırıcınız olacak. * Daha büyük kutularda satılan diğer ürünleri açınca kolaylıkla kuruduğu için boşa gidiyordu yapıştırıcının çoğu, fakat bu ürün daha küçük kutularda satıldığı için küçük..

Hızlı incele

Apel Büyük Hızlı Yapıştırıcı

(0)
19,30TL

APEL BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 100 gr  plastik bidonlarda cyanoacrylat..

Hızlı incele

Apel Gemici deniz Tutkalı

(0)
27,17TL

APEL MARİN POLİÜRETAN TUTKAL (GEMİCİ TUTKALI / DENİZ TUTKALI)* Gemici tutkalı tek komponentli bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın yapısındaki nem yardımıyla kürleşir.* Kolay uygulanır, hızlı kurur, suya dayanıklıdır. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez. Mükemmel yapışma gücüne sah..

Hızlı incele

Apel Küçük Hızlı Yapıştırıcı

(0)
14,15TL

 APEL KÜÇÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 50 gr  plastik bidonlarda cyanoac..

Hızlı incele

Apel MDF profil tutkalı

(0)
11,58TL

APEL M.D.F. PROFİL TUTKALI* M.D.F. profillerini birbirine yapıştırmak için kullanılan D3 standartlarında üretilen yüksek sıcaklıkta dahi M.D.F. profillerini birbirinden bırakmayan, çabuk kuruyan ve kuruduktan sonra ince şeffaf bir film tabakası oluşturan PVAc esaslı homopolimerdir. Kırlangıç makineleri ile yapılan birleştirmelerde mükemmel sonuç ve..

Hızlı incele

Apel sıvı çivi PU montaj kiti, D4 yapıştırıcı

(0)
27,17TL

APEL SIVI ÇİVİ (MONTAJ KİTİ, D4 YAPIŞTIRICI)* Apel markalı sıvı çivi silikondan çok daha kuvvetli olarak yapıştırır. * Kuruma süresi daha kısadır.* Silikon kadar esnek değildir, fakat yağmur çamur gibi dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıdır.* Apel sıvı çivi solvent içermeyen poliüretan polimer esaslı, çok hızlı kürleşen tek komponentli güçlü bir..

Hızlı incele

Apel üniversal genel amaçlı 280 ml BEYAZ silikon

(0)
10,53TL

APEL UNIVERSAL GENEL AMAÇLI 280 ML BEYAZ SİLİKON * Apel silikon'lar piyasadaki ucuz silikonlardan biraz daha fiyatlıdır, fakat kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Özellikle yapıştırıcı gruplarında ucuz ürün kullanmanın (tabi satıcıysanız ayrı, kullanıcılar için bahsediyoruz) çok daha pahalıya geldiği tüm kullanıcılar tarafından bil..

Hızlı incele

Apel üniversal genel amaçlı 280 ml şeffaf silikon

(0)
10,53TL

APEL UNIVERSAL GENEL AMAÇLI 280 ML ŞEFFAF SİLİKON * Apel silikon'lar piyasadaki ucuz silikonlardan biraz daha fiyatlıdır, fakat kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Özellikle yapıştırıcı gruplarında ucuz ürün kullanmanın (tabi satıcıysanız ayrı, kullanıcılar için bahsediyoruz) çok daha pahalıya geldiği tüm kullanıcılar tarafınd..

Hızlı incele
Hızlı incele
Hızlı incele

Çocuk Parkı ve Spor Salonu Kauçuk Zemin Karosu Yapıştıcısı 24 Kg

(0)
590,00TL

Çift komponentli poliüretan esaslı karo kauçuk yapıştırıcılarıdır. Kauçuk zemin kaplama malzemelerinin beton, mdf, sunta, metal gibi  yüzeylere yapıştırılmasında kullanılabilir. Gün ışığı, sudan ve dış etkenlerden etkilenmemesinden dolayı yapıştırma özelliğini uzun süre kaybetmez.  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)