Yapıştırıcı ve Bantlar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel 4 kg şeffaflaşan iskelet tutkalı

(0)
69,01TL

APEL 4 KG İSKELET TUTKALI * Apel iskelet tutkalının normal ucuz tutkaldan farkı kullanıldıktan sonra şeffaflaşmasıdır.* Ayrıca yapıştırma kuvveti de diğer normal tutkaldan daha fazladır.* Ahşap, sunta ve mdf leri birleştirmek için kullanılmaktadır.* Ağaç masifleri ve mobilya iskeletlerini nem oranı yüksek dahi olsa, birbirine yapıştırmak için kulla..

Hızlı İncele

Apel 750 ml Tam Dolum Köpük

(0)
29,24TL

APEL 750 ML TAM DOLUM POLİÜRETAN KÖPÜK (860 GR)* Apel köpük piyasadaki en kaliteli ürünlerdendir ve tam dolumdur. Kapıdaki boşluğa bağlı olmakla beraber 3-4 kapı doldurabilmektedir. * Apel Foam / Köpük  havadaki nemle genişleyen ve kürleşen tek komponentli poliüretan köpüktür. * Her bir aerosol kutuyla  verilen adaptör..

Hızlı İncele

Apel Büyük Hızlı Yapıştırıcı 400 ml

(0)
23,27TL

APEL BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 100 gr  plastik bidonlarda cyanoacrylat..

Hızlı İncele

Apel FLEX büyük Hızlı Yapıştırıcı 400 ml

(0)
22,10TL

APEL FLEX BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI (400 ML) * Apelin bu yeni ürünü özellikle hareketli parçalarda dahi dayanıklılığını yitirmemesi ile fark yaratmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kullanım alanı çok daha genişken, yeni ürün olduğu için lansman fiyatıyla diğer üründen daha uygun fiyatlarla sunulmuştur. * MDF profillerinin yapıştırılmasında kulla..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel MDF profil tutkalı

(0)
11,70TL

APEL M.D.F. PROFİL TUTKALI* M.D.F. profillerini birbirine yapıştırmak için kullanılan D3 standartlarında üretilen yüksek sıcaklıkta dahi M.D.F. profillerini birbirinden bırakmayan, çabuk kuruyan ve kuruduktan sonra ince şeffaf bir film tabakası oluşturan PVAc esaslı homopolimerdir. Kırlangıç makineleri ile yapılan birleştirmelerde mükemmel sonuç ve..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel üniversal genel amaçlı 250 ml BEYAZ silikon

(0)
15,21TL

APEL UNIVERSAL GENEL AMAÇLI 280 ML BEYAZ SİLİKON * Apel silikon'lar piyasadaki ucuz silikonlardan biraz daha fiyatlıdır, fakat kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Özellikle yapıştırıcı gruplarında ucuz ürün kullanmanın (tabi satıcıysanız ayrı, kullanıcılar için bahsediyoruz) çok daha pahalıya geldiği tüm kullanıcılar tarafından bil..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Derby Sünger Tutkalı 3 kg

(0)
120,00TL

Ürün TanımıDerby 540 Sentetik Kauçuk esaslı bir yapıştırıcıdır. Kullanıldığı YerlerDerby 540, genel kullanıma yönelik yanmaz özellikli, döşeme ve yatak yapıştırıcısıdır. Süngeri birbirine,metal ahşap, mdf, kumaş, jut battaniye ve deri yapıştırmak için kullanılan, tek ve çift taraflı uygulanabilen,elastik yapışma özelliği gösterebilen,yüksek ilk tu..

Hızlı İncele

DUCK ÇİFT TARAFLI BANT 25mm*25m 1456372

(0)
10,00TL

YAPIŞTIRICIYA ALTERNATİF MÜKEMMEL KALICI İKİ TARAFI YAPIŞKANLI BANT POSTER ASMADA,KİTAP VE DEFTERLERİ KAPLAMADA ÇOK AMAÇLI VE İDEAL BANT 25mm*25m..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)