Kapı Kolları

Tablo:
Hızlı incele

Bravo ekonomik alüminyum saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
17,54TL

SERÇE SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU* Eğer ekonomik bir rozetli kol istiyorsanız serçe saten nikel rozetli kapı kolu sizin için doğru bir seçimdir.* Çift renkli bir koldur, kolu krom rengi, rozetinin kenarları krom ortası satendir.* Alt rozetiyle birlikte 1 kapılık fiyattır.* Oda ve WC leri varyantlardan seçebilirsiniz. Çeşitleri :* Oda Kapı Ko..

Hızlı incele

Doğanlar Alfa saten nikel aynalı kapı kolu

(0)
100,35TL

DOĞANLAR ALFA ZAMAK SATEN NİKEL KAPI KOLU* Alfa saten nikel kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.* Şu anda kampanyada olan bu ürünün normal fiyatı 43,50 tl iken, kampanyalı fiyatı 33,00 tl ye gelmektedir.*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak ..

Hızlı incele

Doğanlar Alfa saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
109,36TL

DOĞANLAR ALFA ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLU* Alfa saten nikel kapı kolu, en son çıkan modellerden biridir ve çok şık bir görüntüsü vardır.* Ürün fiyatı alt rozetiyle beraberdir ve takım olarak satılır. 1 kapılık tam takım fiyatıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak k..

Hızlı incele

Doğanlar Alüminyum Neon saten oda kolu

(0)
46,32TL

 DOĞANLAR ALÜMİNYUM NEON SATEN ODA KOLUÖzellikleri :*Doğanlar kapı kolları sac ve alüminyumdan oluşan kapı  kollarında diğer firmaların aksine sacın üzerini saten kaplama yapmadan önce bakırla kapladığı için benzerlerine göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır.*Doğanlar Kapı Kollarında diğer firmaların alüminyum kollarında bulunamaya..

Hızlı incele

Doğanlar Aras saten nikel rozetli oda kapı kolu

(0)
205,85TL

DOĞANLAR ARAS SATEN NİKEL ROZETLİ ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Özellikleri :* Doğanlar Aras saten nikel oda kapı kolu rozetli olmasıyla mode..

Hızlı incele

Doğanlar Asos saten nikel rozetli kapı kolu

(0)
102,93TL

DOĞANLAR ASOS ZAMAK SATEN NİKEL ROZETLİ KAPI KOLU*Doğanlar Kapı Kollarında 1.sınıf zamak malzemesi kullanıldığı , diğer firmalar gibi hurda zamak kullanılmadığı için kırılmaya karşı dayanıklılığı çok fazladır.*Doğanlar Kapı Kollarında allen vidası kullanıldığı için demir kapı koluna girdikten sonra demiri sıkıştırır ve vidalara ..

Hızlı incele

Doğanlar Atlas saten nikel aynalı prinç kapı kolu

(0)
176,26TL

DOĞANLAR ATLAS SATEN NİKEL AYNALI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Atlas modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuy..

Hızlı incele

Doğanlar Dicle prinç sarı aynalı kapı kolu

(0)
127,37TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SARI ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen modellerden bi..

Hızlı incele

Doğanlar Dicle prinç saten aynalı kapı kolu

(0)
115,79TL

DOĞANLAR DİCLE PRİNÇ SATEN ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır. Dicle modeli ergonomik yapısıyla ve şık duruşuyla yıllardır en çok tercih edilen mo..

Hızlı incele

Doğanlar ekselans mat siyah naf rozetli kapı kolu

(0)
328,08TL

DOĞANLAR EKSELANS LÜKS MAT OKSİT (NAF) KLASİK ROZETLİ KAPIKOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygunfiyatlarla satılmaktadır. * Bu renk bir kapı kolu çoğu firma tarafından yapılamamaktadır, bu ..

Hızlı incele

Doğanlar ekselans olifka eskitme, antik füme aynalı kapı kolu

(0)
324,22TL

DOĞANLAR EKSELANS OLİFKA (ANTİK FÜME, ESKİTME) SARAY TİPİ ODA KAPI KOLUDoğanlar kapı kolları firması 30 yıldır kapı kolu sektöründe liderdir. Kapı kolu firmaları arasında kaliteli kapı kolu satması ve kalitesine oranla kapı kolu fiyatlarının çok uygun olması ile ön plana çıkmıştır.Ekselans modeli saray tipi m..

Hızlı incele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi lüks antik sarı sürme kapı çekmesi

(0)
630,42TL

DOĞANLAR EL DEKORLU PORSELEN SERİSİ MASTER ANTİK SARI SÜRME KAPI ÇEKMESİ 250 MM * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sek..

Hızlı incele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi master lüks antik bakır rozetli oda kapı kolu

(0)
540,36TL

DOĞANLAR EL DEKORLU PORSELEN SERİSİ MASTER ANTİK BAKIR ROZETLİ KAPI KOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sektö..

Hızlı incele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi master lüks antik sarı aynalı oda kapı kolu

(0)
527,50TL

DOĞANLAR EL DEKORLU PORSELEN SERİSİ MASTER ANTİK SARI AYNALI KAPI KOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sektörün yön..

Hızlı incele

Doğanlar EL DEKORLU PORSELEN serisi master lüks antik sarı rozetli oda kapı kolu

(0)
540,36TL

DOĞANLAR EL DEKORLU PORSELEN SERİSİ MASTER ANTİK SARI ROZETLİ KAPI KOLU * Doğanlar kapı kolları 'nın en büyük bayilerinden olan www.hirdavatfirsati.com online satış sitesinde tüm kapı kolu modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır.* Doğanlar EL İŞLEMELİ PORSELEN serisiyle yine sektörün yö..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 80 (6 Sayfa)