Silikon ve Mastikler

Tablo:
Hızlı incele

Best Şeffaf Tüp Silikon 50 gr

(0)
4,72TL

Nerelerde Kullanırım ? Aliminyum,seramik,ahşap,beton ve alçı elemanlarında Lavabo, küvet, PVC, mermer, cam Isı cam montajları, vitrin ve camekanlarda, banyo, mutfak, lavabo, duş kabinleri,ev aletleri(buzdolabı, çamaşır makinesi v.b.) Otomobil,tekne ve karavanlarda kullanılır. Ürün Özellikleri : ve daha birçok yüzeyde yalıtım sağlamak amacıyla kulla..

Hızlı incele

NP1 MASTİK MS POLİMER BEYAZ KARTUŞ

(0)
21,00TL

NP1 MS Polimer Mastik Tek bileşenli havanın nemi ile kürleşen MS polimer bazlı yapıştırıcı ve izolasyon malzemesidir. Özellikleri Solvent ve izosiyonat içermez. Çevre dostudur. Kimyasallara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Shore A sertliği yaklaşık 30'dur. U.V. dayanıklıdır. Yaşlanmaya ve ortam şartlarına uzun yılla..

Hızlı incele

SİBAX LS-46 SİLİKONİZE MASTİK 450.gr TAVAN KAPLAMA YAPIŞTIRICISI

(0)
5,90TL

Renk : BEYAZ hareket kabiliyeti ve yapışma kuvveti arttırılmış akrilik dispersiyon esaslı silikonize genel amaçlı mastik. ÖZELLİKLER Kullanıma hazır tek komponentli sızdırmazlı malzemesi. Esnekliğini muhafaza eder. Beton, tuğla, metal ve ahşap gibi yapı malzemeleri üzerine iyi yapışır. Üzeri boyanabilir. Solvent içermez, kokusuzdur. UYGUL..

Hızlı incele

Smooth-Cast 325 Sıvı Plastik Döküm Reçinesi 0,86 gr

(0)
250,00TL

        Smooth-Cast® 325, 326 & 327 ColorMatch® Serisi plastikler, renk pigmentleri ve dolgu maddeleri ekleyerek, gerçek renk sunumu veya dolgu efekti elde etmek için özel olarak geliştirilmiş hızlı döküm reçinelerdir. Az miktarlarda So-Strong® renk tonları veya Ignite® renk pigmentleri kullanarak, kürlenmiş döküm ürünle..

Hızlı incele

Smooth-Cast 327 Sıvı Plastik Döküm Reçinesi 0,86 gr

(0)
250,00TL

    Smooth-Cast® 325, 326 & 327 ColorMatch® Serisi plastikler, renk pigmentleri ve dolgu maddeleri ekleyerek, gerçek renk sunumu veya dolgu efekti elde etmek için özel olarak geliştirilmiş hızlı döküm reçinelerdir. Az miktarlarda So-Strong® renk tonları veya Ignite® renk pigmentleri kullanarak, kürlenmiş döküm ürünlerinde, doğru ve ..

Hızlı incele

Soudal Akrilik Mastik 500 Gram 30 Adet

(0)
170,00TL

AKRİLİK MASTİK BEYAZ 280 mL Ürün Özellikleri Tek komponentli, akrilik  dispersiyon  esaslı, silikon  emülsiyonu  ile  takviye edilerek, üstün  yapışma  gücüne  sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir. Uygulama Alanları  Antibakteriyel özelliği sayesinde sararma ve kararma yapmaz..

Hızlı incele

Würth Duşakabin Silikonu Beyaz 310 ml

(0)
25,96TL

Würth Duşakabin Silikonu 310 ml ( Beyaz ) Würth Duşakabin Silikonu 310 ml ( Beyaz ) Özellikle banyo ve mutfak gibi rutubetli ortamlardaki sızdırmazlık ve dolgu uygulamalarında kullanılmaya uygundur.Bakterilere ve küfe karşı dayanıklıdır. Kullanım Alanları : Banyoda, duş kabinlerinde, lavabolarda, fayanslarda, havalandırma sistemlerinde ve s..

Hızlı incele

Würth Duşakabin Silikonu Şeffaf 310 ml

(0)
25,96TL

Özellikle banyo ve mutfak gibi rutubetli ortamlardaki sızdırmazlık ve dolgu uygulamalarında kullanılmaya uygundur.Bakterilere ve küfe karşı dayanıklıdır. Kullanım Alanları : Banyoda, duş kabinlerinde, lavabolarda, fayanslarda, havalandırma sistemlerinde ve soğuk depoları gibi nem ve suya maruz kalabilecek alanların suya karışı yalıtımında ve do..

Hızlı incele

Würth Nötr Silikon Beyaz, Şeffaf 310 ml

(0)
47,20TL

Ürün Açıklaması Nötr silikon geniş kullanım alanına sahip, nötr sistem kürleşen, yüksek performanslı bir silikon dolgu ve sızdırmazlık malzemesidir.Yapı malzemelerinde korozyona neden olmaksızın, kokusuz kürleşme ve çok güçlü yapışma sağlar. Özellikleri :  Tek komponentlidir, havadaki nemle kürleşir.Pekçok gözenekli ve gözenekiz yüzey..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)