Tinerler

Kirlenmiş yüzeylerde ve boyaları inceltmede kullanılan sentetik tiner çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile evimdekipazar.com'da sizleri bekliyor!

Tablo:
Hızlı incele

Dewilüx Selülozik Tiner 10 Kg (12 Litre)

(0)
170,00TL

T anım: Selülozik sistemlerin inceltilmesi için özel olarak hazırlanmış bir solvent karışımıdır. Uygulama Alanı : Selülozik Tiner, Selülozik Sistem tatbikatlarında ürünü uygulama viskozitesine inceltmek, ayrıca uygulama araçlarını temizlemek için kullanılır.  ..

Hızlı incele

Dyo Saf Terebentin 1 Litre

(0)
33,00TL

SAF TEREBENTİN TANIM: Sentetik esaslı tüm boya, vernik ve astarların inceltilmesinde kullanılan, çam reçinesinden eldeedilen saf ve doğal tinerdir.ÖZELLİKLERİ : Fırça ile sürülmeyi kolaylaştırır, kurumayı çabuklaştırır ve yüzeye yapışmayı arttırır.UYGULAMA ALANI : Her tip sentetik boya ve verniklerin; fırça, rulo ve tabanca uygulamalarında incelti..

Hızlı incele

Sate Selülozik Tiner 12 Lt

(0)
73,00TL

Yüksek çözme gücüne sahip, özel solvent karışımı selülozik tinerdir. Tüm selülozik esaslı ürünlerin uygulamalarında inceltici olarak güvenle kullanabileceğiniz selülozik tinerdir.Selülozik esaslı boya uygulama araç ve gereçlerinin (fırça, rulo, tabanca, spatül vs.) temizlenmesinde ve her türlü boya kalıntısı kalmış yuzeylerın temızlıgınde de kullan..

Hızlı incele

Ünlü Epoksi Tiner 3 Lt

(0)
88,50TL

 Epoksi Tiner epoksi sistemlerde inceltme ve temizleme aracı olarak kullanılır...

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)