İnşaat Malzemeleri

Tablo:
Hızlı incele

İnka Kullanıma Hazır Ahşap Polywood Kalıp Ayırıcı 30 Kg

(0)
165,20TL

INKA-KA1E, yüksek nilelikli madeni yaglar, emülgalörler ve özel kalkılar karışımından oluşan, ahşap lürü kalıplar için gelişlirilmiş kullanıma hazır bir kalıp ayırıcıdır KULLANIM ALANLARI   INKA-KA1E lüm ahşap kalıp, su konlrplagı, plywood ve benzeri ahşap kalıp sislemlerinde kullanıma uygundur.     AVANTAJLARI   • Kalıp..

Hızlı incele

Masterflow 928-25 Kg Grout Harcı / Emaco S55

(0)
64,90TL

MasterFlow 928 , çimento esaslı, tek bileşenli,kendiliğinden yerleşen grout harcıdır. Kullanım Yerleri Perde ve kolon başlıklarının imalatında, Prefabrik beton yapı elemanlarının montajında, Enerji santrallerinde türbinlerin kullanılır. Jeneratör, kompresör ve pompaların, Her türlü endüstriyel makinenin, Çelik kolonların temele sabitlen..

Hızlı incele

Sika Grout 212 Çimento Esaslı Rötresiz Akışkan Döküm Harcı

(0)
142,00TL

SikaGrout® -212, tek bileşenli, akıcı, büzülme yapmayan çimento esaslı grout harcıdır. KULLANIMI Çelik kolon plakalarının altlarında Boşlukların doldurulmasında Beton tamirinde Makine temellerinin doldurulmasında İç ve dış uygulamalarda Sarfiyat / Dozaj: 1 litre harç için yaklaşık 2,0 kg toz, yüzeyin durumuna, porozitesine ve zayiat..

Hızlı incele

Sika Grout 214 Çimento Esaslı Rötresiz Akışkan Döküm Harcı

(0)
134,52TL

SikaGrout®-214 normal olarak çimentolu akıcı harçlarda görülen rötreyi genleşerek yok eden, tek bileşenli, çimento esaslı, kullanıma hazır, akıcı harç (grout).  KULLANIMI SikaGrout®-214 harçları aşağıdaki yerlerde kullanılır; Makine temelleri Ray yatakları Prefabrike yapılardaki kolonlar Beton ankrajlamalar (gömerek sabitleme) ..

Hızlı incele

Weber Dress H 25 Kg Hazır İnce Sıva

(0)
30,00TL

Ürün Tanımı:İç ve dış cephelerde ince sıva olarak kullanılır. Çimento esaslı, el ile uygulanabilen hazır ince sıva. Uygulama Alanları:Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde ince sıva olarak kullanılır. Ön Hazırlık:Yüzey temiz, sağlam ve nemli olmalıdır. 3 mm.'den derin çatlak ve kusurlar motex repair MA 200 ile en az 72 saat önce on..

Hızlı incele

Weber Dress L 25 Kg Hazır Kaba Sıva

(0)
40,00TL

Ürün Tanımı:İç ve dış cephelerde kaba sıva olarak kullanılır. Çimento esaslı, el ile uygulanabilen hazır kaba sıva. Ön Hazırlık:Yüzey, kalıp yağlarından mutlaka arındırılmış, temiz, sağlam ve nemli olmalıdır. Çok sıcak ve rüzgarlı havalarda yüzey mutlaka suya doyurulmalıdır. Uygulama:25 kg'lık bir torba terranova®L'ye 4.5 - 5 ..

Hızlı incele

Weber FB 200 Çimento Temizleyici 1 Lt

(0)
61,75TL

  Ürün Tanımı:Yüzeyi aktif malzemeler içeren çimento temizleyiciUygulama ŞartlarıOrtam Sıcaklığı : + 5°C ile + 30°C arası.Çok nemli ve/veya çok sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdırUygulama Alanları:Üzeri harç, derz dolgusu, çimento bazlı inşaat artıklarıyla kirlenmiş olan kaplamaların temizlenmesinde kullanılır. Uygulama Yüzeyle..

Hızlı incele

WEBER REP GROUT 25 KG

(0)
59,00TL

Çimento esaslı,  yüksek mukavemetli,  yüksek akıcılık özelliğine sahip,  büzülme yapmayan,  iklim şartlarına dirençli su geçirimsiz grout harcı ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)