İnşaat Kimyasalları

Tablo:
Hızlı incele

Doğal Hidrolik Kireç 20 kg

(0)
41,30TL

 Ürünlerimiz CE belgesine sahiptir. Bu sayede müşterilerimizin tarihi eser restorasyonu işlerinde doğal ve uzun ömürlü çalışma yapmaları amaçlanmıştır. DOĞAL HİDROLİK KİREÇ Supercalco A3,5 ve A5 ürünümüzün kullanım alanlarına örnek olarak: Tarihi kâgir yapıların onarımı ve/veya güçlendirilmesi, Kâgir kubbe ve tonozların çatlakların..

Hızlı incele

Dryfix Kayganlık Önleyici Şeffaf Solüsyon 1 Lt

(0)
132,16TL

DRYFiX ANTI SLIP SOLUTION Parlak ve kaygan yüzeylerde, kaymazlık sağlayan, yüzeyin sürtünme katsayısını artıran, şeffaf solüsyon olarak üretilmiştir. Uygulandığı yüzeyin görüntüsünü değiştirmeden, zeminin içine nüfuz ederek kaymazlık sağlar. Seramik, fayans, mermer gibi zemin kaplama ürünlerinin üzerine uygulanarak, ıslak ve kuru olmak üzere her ik..

Hızlı incele

İsonem Anti-Fire Alev Almaz ve Yanmaz Solüsyon 5 Lt

(0)
95,00TL

  ISONEM ANTI-FIRE YANMAZLIK SOLÜSYONU         ISONEM ANTI-FIRE yanmazlık solüsyonu uygulandığı yüzeyi moleküller olarak kapsüle eder ve oksijenle temasını engelleyerek A1 sınıfı yanmazlık sağlar. İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde çok kuvvetli bir ısı yalıtım sağlayarak ortamın yanma reaksiyonunu başlatacak ı..

Hızlı incele

İsonem Peelable Paint 10 kğ

(0)
950,00TL

ISONEM PEELABLE PAINT 10 kğ   Ürün Kodu : peelablepnt    Su Bazlı Soyulabilir Yüzey Koruma SistemiISONEM PEELABLE PAINT boyalı ve boyasız birçok farklı dik ve yatay zemine koruma amaçlı veya geçici maskeleme amaçlı uygulanan, su bazlı, beyaz, seffaf veya renkli olarak üretilebilen soyulabilir kaplamadır. Boya kabini du..

Hızlı incele

MasterEmaco S 488 Polimer ve Fiberli Tamir Harcı 25 Kg

(0)
70,80TL

MasterEmaco S 488, çimento esaslı, tek bileşenli, polimer ve fiber takviyeli, tiksotropik yapısal tamir harcıdır. Kullanım Yerleri Betonarme yapı elemanlarının onarımında, Betonların sülfat ve klor etkilerine karşı korunmasında, Deniz yapılarının onarım ve bakımında, Yer altında kalan sanat yapılarının onarımı ve korunmasında, Yüksek daya..

Hızlı incele

Molümer BK01 Priz Hızlandırıcı Katkı 25 Kg

(0)
221,84TL

Çimentonun inorganik kimyasına uygun metal kimyasal içeren; çimento, kum ve su ile reaksiyona girerek sertleşmeyi hızlandıran kimyasal katkıdır. Temellerde, bodrum katlarda ve asansör çukurlarında Arıtma tesislerinde, su depolarında Barajlarda Son kat tabliyelerde Tuz ve aside dayanıklı zeytin ve turşu kuyularında Yüksek ve erken mukavemet ..

Hızlı incele

Molümer Eski - Yeni Beton Aderans Katkısı 2K 20 Kg+6 Kg

(0)
424,80TL

Eski beton ile yeni beton arasında kaynaşmasına uygun kimyasal içeren ve reaksiyona girerek elastik tabaka görevi gören, aralarında bulunan kapiler boşluk ve gözenekleri dolduran, kullanıma hazır, klorür içermeyen, aderans  sağlayan katkıdır. Toprak altında kalacak perde duvarı ve temel birleşimlerinde Bodrum kat perde ve temel izolasyon b..

Hızlı incele

Sika Antisol E200 Kür Malzemesi 25 Kg

(0)
377,60TL

Sika Antisol® E-200   Betondaki hızlı su kaybını önleyen, kullanıma hazır, uygulaması kolay, akrilik esaslı, sıvı kür malzemesidir.   KULLANIMI Antisol® E-200 kür malzemesi, hızlı su kaybını önlemek üzere taze dökülmüş beton üzerine bir film tabakası teşkil edecek şekilde püskürtülür. Betonun normal priz tepkimelerini etkilemeden k..

Hızlı incele

Sika Plastocrete-N Su Geçirmezlik Katkıları 30 Kg

(0)
295,00TL

Plastocrete® N Su geçirimsizliği artıran ve etkin bir akışkanlaştırıcılık sağlayan sıvı beton katkısı. KULLANIMI Plastocrete®-N’nin aşağıdaki yapı ve kütle betonlarında, özellikle su yapılarında kullanılması tavsiye edilir. Su depoları ve barajlarda Atık su arıtma tesislerinde Yüzme havuzlarında Kanallarda Tünel, menfezlerde Su geç..

Hızlı incele

Sika Separol S3 Kalıp Yağı 30 Litre

(0)
803,58TL

Separol® S-3 Taze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, kullanıma hazır, mineral yağ esaslı, kalıp ayırıcı sıvı. KULLANIMI Özellikle emiciliği az veya emici olmayan, pürüzsüz kalıplarda Çelik, plâstik, ply-wood kalıplarda Kal..

Hızlı incele

Sika Separol W3 Kalıp Yağı 30 Litre

(0)
354,00TL

Separol® W-3 KULLANIMI Özellikle emici olmayan, pürüzsüz kalıplarda Çelik, plâstik kalıplarda Kalıp verimliliğinin arttırılması istenen uygulamalar Kalıp işçiliğinin hızlandırılması istenen durumlar Prefabrik sektöründe Isıltılmış kalıplarda (80°C’ye kadar) Sarfiyat / Dozaj: Emici olmayan yüzeylerde (çelik, plâstik vs.)püskürtme m..

Hızlı incele

Sikafloor 3 Quartztop Toz Yüzey Sertleştirici 25 Kg

(0)
28,32TL

Sika®Chapdur, çimento, özel seçilmiş kuvars mineral agrega, katkılar ve pigmentlerden oluşan, tek bileşenli, kullanıma hazır, renkli, mineral, beton yüzey sertleştiricisidir. Sika®Chapdur, monolitik zeminler için aşınmaya dayanıklı, mineral yüzey sertleştiricili üst tabaka elde edilmesini sağlar. Taze beton zemine serpildiğinde ve mala ile düzelt..

Hızlı incele

Sikafloor 3 Quartztop Toz Yüzey Sertleştirici 25 Kg Kırmızı

(0)
59,00TL

Sika®Chapdur, çimento, özel seçilmiş kuvars mineral agrega, katkılar ve pigmentlerden oluşan, tek bileşenli, kullanıma hazır, renkli, mineral, beton yüzey sertleştiricisidir. Sika®Chapdur, monolitik zeminler için aşınmaya dayanıklı, mineral yüzey sertleştiricili üst tabaka elde edilmesini sağlar. Taze beton zemine serpildiğinde ve mala ile düzelt..

Hızlı incele

WEBER REP M352 Tamir Harcı Su Geçirimsiz 25 kg

(0)
70,80TL

Çimento esaslı,  yüksek mukavemetli,  polimer ve elyaf katkılı,  su geçirimsiz yapısal tamir harcı   Uygulama Alanları: Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde, toprak altı, toprak üstü, su altı zeminlerde; su yalıtım veya son kaplama öncesi pah uygulaması, tamiri, yüzey düzeltmesinde; donatı demirlerin aşındırması..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)