İnşaat Malzemeleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Dryfix Betolac Poliüretan Esaslı Parlak Beton Cilası 15 kg Şeffaf Uv Dayanımlı

(0)
2.600,00TL

DryFiX BETOLAC Beton Cilası Tek bileşenli, UV dirençli, şeffaf, alifatik poliüretan esaslı, betona ıslak görünüm kazandıran, yüzeyde tozumazlık, yüksek mekanik mukavemet, su ve leke direnci sağlayan koruyucu. UYGULAMA ALANLARI Yeterli sertliğe sahip her türlü beton yüzeylerde, fabrikaların üretim alanlarında, dış saha betonlarında, kapalı ve..

Hızlı İncele

Handycoat Washable Islak Hacim Macunu Beyaz 25 kg

(0)
429,52TL

TERMİN SÜRESİ 1 HAFTADIR ÖZELLİKLER Akrilik esaslı, silinebilir, iç cephe saten macunu Akrilik polimerlerin, pigmentlerin, kaliteli dolgu maddelerinin, küf ve mantar önleyici kimyasalların ve diğer katkı maddelerinin hassas formülasyonuile üretilmiştir. Temel özellikleri; - Kullanımı kolaydır.- Astar uygulaması gerektirmez- Boya tüketimini a..

Hızlı İncele

Terraco Handycoat Exterior Dış Cephe Macunu Beyaz 25 kg

(0)
519,20TL

Teslim süresi 1 haftadır. ÖZELLİKLER Akrilik esaslı dış cephe macunudur. Terraco Handycoat Ex, akrilik reçineler ve hassas olarak sınıflandırılmış mermer tozundan yapılmış çabuk kuruyan, kullanıma hazır bir macundur. Uygulandığı yüzeye oldukça iyi bir yapışma sağlayan, kabarma, dökülme, tozuma ve çatlama yapmayan yüksek kaliteli yüzey tamir ve d..

Hızlı İncele

Terraco Handycoat Handyprime Astar Macunu Beyaz 25 kg

(0)
446,04TL

 SEVK TARİHİ 1 HAFTADIR Akrilik esaslı alçıpan dolgu astarıdır. ÖZELLİKLER Handyprime, akrilik esaslı, su bazlı olup, aşağıdakiözelliklere sahiptir: - Emiciliği azaltır- Desen farklılıklarını ortadan kaldırır- Kolay uygulanır- Çabuk kurur- Çimentolu sıva üzerine de kullanılabilir- Gerektiğinde renklendirilebilir KULLANIM ALANI Handyprime..

Hızlı İncele

Terraco Handycoat ST Dekoratif Macun Beyaz 25 kg

(0)
398,84TL

  SEVK SÜRESİ 1 HAFTADIR. ÖZELLİKLER Handycoat ST, öğütülmüş ve hassas sınıflandırılmış dolgulardan ve yüzeye mükemmel yapışma sağlayan akrilik bağlayıcılardan ve katkılardanformüle edilmiştir.Handycoat ST aşağıdaki özelliklere sahiptir: - Kolay sprey uygulama- Çoğu yüzeylere iyi yapışma- Çekici görünümlü sonlama- Çabuk kurum v.b. KULANIM..

Hızlı İncele

Terraco Handycoat Standart Dolgu Macunu Beyaz 25 kg

(0)
251,34TL

ÖZELLİKLER Akrilik polimerlerin, pigmentlerin, kaliteli dolgu maddelerinin, küf ve mantar önleyici kimyasalların ve diğer katkı maddelerinin hassas formülasyonu ile üretilmiştir. Temel özellikleri; - Kullanımı kolaydır.- Astar uygulaması gerektirmez- Boya tüketimini azaltır- Esnektir- Yüksek yapışma gücüne sahiptir- 2 mm kalınlığa kadar uygulanab..

Hızlı İncele

Weber Joint Sil 20 kg Derz Dolgu

(0)
165,20TL

WEBER SİLİKONLU DERZ DOLGU Hakkında Bilgi Çimento esaslı, özel polimer katkılarıyla geliştirilmiş, silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcıdır.   WEBER SİLİKONLU DERZ DOLGU ÖZELLİKLERİ Silikon katkılı yapısı sayesinde kolay temizlenir.Yüksek su iticiliğe sahiptir. Aşınmalara karşı maksimum dayanım sağlar. 6 mm'ye kada..

Hızlı İncele

Weber Jointsil Silikonlu Derz Dolgu 5 Kg

(0)
60,18TL

  LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE İSTEDİĞİNİZ RENGİ BİZE MESAJLA BİLDİRİNİZ   Ürün Tanımı:Çimento esaslı,silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcı.Uygulama ŞartlarıYüksek basınç (>100 bar) ve kimyasallara maruz kalan,hijyen gerektiren mekanlarda uygulanmaz.(Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yüzme ha..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)