Yapı Malzemeleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel 750 ml Tam Dolum Köpük

(0)
29,24TL

APEL 750 ML TAM DOLUM POLİÜRETAN KÖPÜK (860 GR)* Apel köpük piyasadaki en kaliteli ürünlerdendir ve tam dolumdur. Kapıdaki boşluğa bağlı olmakla beraber 3-4 kapı doldurabilmektedir. * Apel Foam / Köpük  havadaki nemle genişleyen ve kürleşen tek komponentli poliüretan köpüktür. * Her bir aerosol kutuyla  verilen adaptör..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel FLEX büyük Hızlı Yapıştırıcı 400 ml

(0)
22,10TL

APEL FLEX BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI (400 ML) * Apelin bu yeni ürünü özellikle hareketli parçalarda dahi dayanıklılığını yitirmemesi ile fark yaratmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kullanım alanı çok daha genişken, yeni ürün olduğu için lansman fiyatıyla diğer üründen daha uygun fiyatlarla sunulmuştur. * MDF profillerinin yapıştırılmasında kulla..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Apel MDF profil tutkalı

(0)
11,70TL

APEL M.D.F. PROFİL TUTKALI* M.D.F. profillerini birbirine yapıştırmak için kullanılan D3 standartlarında üretilen yüksek sıcaklıkta dahi M.D.F. profillerini birbirinden bırakmayan, çabuk kuruyan ve kuruduktan sonra ince şeffaf bir film tabakası oluşturan PVAc esaslı homopolimerdir. Kırlangıç makineleri ile yapılan birleştirmelerde mükemmel sonuç ve..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Carokim Silikonlu Derz Dolgu 5 Kg

(0)
20,00TL

Çimento esaslı,silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcı.Uygulama ŞartlarıYüksek basınç (>100 bar) ve kimyasallara maruz kalan,hijyen gerektiren mekanlarda uygulanmaz.(Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yüzme havuzlarında uygulanmaz (Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yerden ısıtmalı döşemeler gib..

Hızlı İncele

Dayson Üniversal Poliüretan Mastik 280 Mlt

(0)
24,00TL

Ürün Tanımı:Dayson Poliüretan Mastik 290 ML, Rüzgar geçirmeyen tüp şeklinde elastik yapışkan, yırtılma ve kopmalara karşı dayanıklı bir malzemedir. Otomotiv ve inşaat sektöründe kullanıldığı gibi birçok endüstride de birleştirme ve yapıştırma amacı ile kullanılır.   Uygulama Alanları:Otomotiv,tekne içinde ve dışında çok geniş bir uygulam..

Hızlı İncele

Dekoratif Taş ve Tuğla Görünümlü Mdf Panel Hisar

(0)
413,00TL

SEÇENEKLERDE MODELİ SEÇEMEZSENİZ SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA LÜTFEN PANEL MODELİNİZİ BİZE MESAJLA İLETİNİZ TAŞ, TUĞLA VE LAMBRİ DESENLİ AHŞAP ESASLI PLAKALAR   1 ADET(PLAKA) ÜRÜN 1,22 METRE X 2,44 METRE EBATLARINDA OLUP 3 METREKARE GELMEKTEDİR.   MİNİMUM SİPARİŞ MİKTARI ÜRÜNÜN TAŞIMA ESNASINDA ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN 2 ADETTİR!!!   B..

Hızlı İncele

Derby Sünger Tutkalı 3 kg

(0)
120,00TL

Ürün TanımıDerby 540 Sentetik Kauçuk esaslı bir yapıştırıcıdır. Kullanıldığı YerlerDerby 540, genel kullanıma yönelik yanmaz özellikli, döşeme ve yatak yapıştırıcısıdır. Süngeri birbirine,metal ahşap, mdf, kumaş, jut battaniye ve deri yapıştırmak için kullanılan, tek ve çift taraflı uygulanabilen,elastik yapışma özelliği gösterebilen,yüksek ilk tu..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)