Yapı Malzemeleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Ahşap Tutkalı APEL 750gr Beyaz

(0)
15,34TL

APEL Katkı Tutkalı Genel kullanım amaçlı olarak MDF sunta ve masif ürünlerinin yapıştırılmasında ve ayrıca dolgu amaçlı olarak kullanılabilen homopolimer PVAc. bazlı tutkaldır. Uygulanacak yüzeylere nüfuz ederek güçlü yapıştırma bir sağlar. Beyaz  ve elastik bir film tabakası oluşturur. Bakteriyolojik bozulma ve küflenmeye karşı koruyucu ..

Hızlı İncele

Akrilik şeffaf koli bandı bant 45 mm x 100 metre

(0)
8,77TL

AKRİLİK ŞEFFAF KOLİ BANDI (45 mm x 100 metre) * Piyasadaki en kaliteli koli bantları şimdi yine en uygun ve toptan fiyatlarla www.hirdavatfirsati.com 'da!* Güçlü yapışması, metrajdan çalmamasıyla tüm kullanıcıların tercihi olan bu koli bantı sayesinde kolileriniz açılmayacak. * Rengi = Şeffaf* Genişliği = 45 mm* Uzunluğu = 100 me..

Hızlı İncele

Anaokulu Zemin Karosu 40*40 cm 1 Adet

(0)
17,70TL

 ÜRÜNÜN KIRMIZI, SİYAH VE YEŞİL OLMAK ÜZERE 3 RENGİ MEVCUTTUR. FİYAT 1 ADET ÜRÜN İÇİN GEÇERLİDİR. 1 adet  0,16 m2 alan kaplar. ÜRÜN EBATLARI 40CM*40 CM DİR. KALINLIĞI YAKLAŞIK 2 CM DİR. YÜRÜYÜŞ YOLLARI ANAOKULLARI OYUN PARKLARI KOŞU PİSTLERİ  ÜRÜNÜN KULLANIM ALANLARI ARSINDA YER ALMAKTADIR    ..

Hızlı İncele

Apel 4 kg şeffaflaşan iskelet tutkalı

(0)
69,01TL

APEL 4 KG İSKELET TUTKALI * Apel iskelet tutkalının normal ucuz tutkaldan farkı kullanıldıktan sonra şeffaflaşmasıdır.* Ayrıca yapıştırma kuvveti de diğer normal tutkaldan daha fazladır.* Ahşap, sunta ve mdf leri birleştirmek için kullanılmaktadır.* Ağaç masifleri ve mobilya iskeletlerini nem oranı yüksek dahi olsa, birbirine yapıştırmak için kulla..

Hızlı İncele

Apel 502 tipi süper japon yapıştırıcı 24 adet

(0)
131,00TL

MİTRE APEL 502 TİPİ SÜPER JAPON YAPIŞTIRICI (20 gr) - 24 adet fiyatı* 24 adetlik kutu için verilen özel fiyattır.  Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Piyasanın en iyi markalarından olan Apel güvencesiyle satılan bu ürünün kalitesi de çok iyidir. * 20 gr lık tüplerde satılmaktadır.* Orjinal Türk malıdır, çin malı kötü kaliteli yapışt..

Hızlı İncele

Apel 750 ml Tam Dolum Köpük

(0)
29,24TL

APEL 750 ML TAM DOLUM POLİÜRETAN KÖPÜK (860 GR)* Apel köpük piyasadaki en kaliteli ürünlerdendir ve tam dolumdur. Kapıdaki boşluğa bağlı olmakla beraber 3-4 kapı doldurabilmektedir. * Apel Foam / Köpük  havadaki nemle genişleyen ve kürleşen tek komponentli poliüretan köpüktür. * Her bir aerosol kutuyla  verilen adaptör..

Hızlı İncele

Apel Büyük Hızlı Yapıştırıcı 400 ml

(0)
23,27TL

APEL BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 100 gr  plastik bidonlarda cyanoacrylat..

Hızlı İncele

Apel FLEX büyük Hızlı Yapıştırıcı 400 ml

(0)
22,10TL

APEL FLEX BÜYÜK HIZLI YAPIŞTIRICI (400 ML) * Apelin bu yeni ürünü özellikle hareketli parçalarda dahi dayanıklılığını yitirmemesi ile fark yaratmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kullanım alanı çok daha genişken, yeni ürün olduğu için lansman fiyatıyla diğer üründen daha uygun fiyatlarla sunulmuştur. * MDF profillerinin yapıştırılmasında kulla..

Hızlı İncele

Apel Gemici deniz Tutkalı

(0)
29,24TL

APEL MARİN POLİÜRETAN TUTKAL (GEMİCİ TUTKALI / DENİZ TUTKALI)* Gemici tutkalı tek komponentli bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın yapısındaki nem yardımıyla kürleşir.* Kolay uygulanır, hızlı kurur, suya dayanıklıdır. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez. Mükemmel yapışma gücüne sah..

Hızlı İncele

Apel Küçük Hızlı Yapıştırıcı

(0)
14,38TL

 APEL KÜÇÜK HIZLI YAPIŞTIRICI* MDF profillerinin yapıştırılmasında kullanılabilen cyanoacrylate yapıştırıcıdır. Laminant, ağaç, folyo ve MDF profilleri aktivatörü ile beraber kullanıldığında 12 saniye gibi kısa bir sürede yapıştıran 2. komponentli yapıştırıcıdır.* 6 ay depolama garantisindedir.* 50 gr  plastik bidonlarda cyanoac..

Hızlı İncele

Apel MDF profil tutkalı

(0)
11,70TL

APEL M.D.F. PROFİL TUTKALI* M.D.F. profillerini birbirine yapıştırmak için kullanılan D3 standartlarında üretilen yüksek sıcaklıkta dahi M.D.F. profillerini birbirinden bırakmayan, çabuk kuruyan ve kuruduktan sonra ince şeffaf bir film tabakası oluşturan PVAc esaslı homopolimerdir. Kırlangıç makineleri ile yapılan birleştirmelerde mükemmel sonuç ve..

Hızlı İncele

Apel sıvı çivi PU montaj kiti, D4 yapıştırıcı

(0)
29,24TL

APEL SIVI ÇİVİ (MONTAJ KİTİ, D4 YAPIŞTIRICI)* Apel markalı sıvı çivi silikondan çok daha kuvvetli olarak yapıştırır. * Kuruma süresi daha kısadır.* Silikon kadar esnek değildir, fakat yağmur çamur gibi dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıdır.* Apel sıvı çivi solvent içermeyen poliüretan polimer esaslı, çok hızlı kürleşen tek komponentli güçlü bir..

Hızlı İncele

Apel üniversal genel amaçlı 250 ml BEYAZ silikon

(0)
15,21TL

APEL UNIVERSAL GENEL AMAÇLI 280 ML BEYAZ SİLİKON * Apel silikon'lar piyasadaki ucuz silikonlardan biraz daha fiyatlıdır, fakat kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Özellikle yapıştırıcı gruplarında ucuz ürün kullanmanın (tabi satıcıysanız ayrı, kullanıcılar için bahsediyoruz) çok daha pahalıya geldiği tüm kullanıcılar tarafından bil..

Hızlı İncele

Apel üniversal genel amaçlı 250 ml şeffaf silikon

(0)
14,03TL

APEL UNIVERSAL GENEL AMAÇLI 280 ML ŞEFFAF SİLİKON * Apel silikon'lar piyasadaki ucuz silikonlardan biraz daha fiyatlıdır, fakat kesinlikle paranızın karşılığını alırsınız. Özellikle yapıştırıcı gruplarında ucuz ürün kullanmanın (tabi satıcıysanız ayrı, kullanıcılar için bahsediyoruz) çok daha pahalıya geldiği tüm kullanıcılar tarafınd..

Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 52 (4 Sayfa)