Dryfix Antislip Paint Astarı 5 Lt

Dryfix Antislip Paint Astarı 5 Lt

179,40TL
Ürün Kodu: BINDER 100-51493
Stok 32
Görüntülenme 308 zaman

Ürün Açıklaması

BINDER 100 Akrilik kopolimer esaslı iç-dış cephe boya ve izolasyon astarı olarak kullanılabilen çok fonksiyonelli konsantre astardır.

UYGULAMA ALANLARI

İlk defa boyanacak konvansiyonel sıvalı, alçı, saten alçı, alçıpan, mineral esaslı ham duvar yüzeylerde, rengini kaybetmiş kirlenmiş veya dekoratif amaçlı renk değişikliği yapılacak eski boyalı iç-dış cephe yüzeylerde ve akrilik esaslı su izolasyon uygulamalarında astar olarak uygulanabilir.

ÖZELLİKLERİ

Yüzey aderansı yüksektir. Sağlam bir zemin hazırlayarak son kat boyayı yüzeye bağlar, boya sarfiyatını azaltır. Sıvaların su emiciliğini azaltır. Su bazlı su yalıtım malzemeleri ve duvar macunu uygulamalarında yapışma performansı çok yüksek bir astardır.

UYGULAMA TALİMATI

DryFiX BINDER 100 uygulanacak yüzey kuru ve temiz olmalıdır.Her türlü yağ ve kirden arındırılmalı kabarmış yüzeyler kazınmalıdır. DryFiX BINDER 100; hacminin 7 misli su ile inceltilerek fırça veya rulo ile yüzeye tek kat halinde uygulanır. Minumum 4 saat kuruma süresi beklendikten sonra üzerine boya veya yalıtım ürünü uygulamasına geçilir. Uygulama ortam sıcaklığı + 5 c ile + 30 c arasında olmalıdır.

 

SARFİYAT 150-300 gr / m2

SAKLAMA KOŞULLARI Kuru ve serin ortamda, orijinal ambalajında açılmamış, olarak saklayınız.

RAF ÖMRÜ 12 ay

AMBALAJ ŞEKLİ 5 lT

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu