Boya Malzemeleri

Sadece rengini değiştirerek bile bir mekanı, eşyayı yada herhangi bir malzemeyi baştan yaratabilirsiniz. Fakat unutmayın ki her zemin kendi yapısına uygun bir boya ve boyama tekniği gerektirir. Bu sebepten dolayı ürününüzü seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. Boya ve işlem sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Tablo:
Hızlı incele
Hızlı incele

10AD. Yağlı Boya Rulo Fırçası Parmak Rulo Yedeği

(0)
17,10TL

10 Adet 10 Cm Parmak Rulo Yedeği Saten Badana ve Yağlı Boylar İçin Uygundur       DİĞER ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ !!!!!          ..

Hızlı incele

Boya Rulo eleği

(0)
3,61TL

     ..

Hızlı incele

Boya Sökücü 1 kg

(0)
30,00TL

Ürün Tanımı:Su ile yıkanabilen Parrot boya sökücü, asit içermeyen özelliklere sahip her çeşit dekoratif boya , yağ , selüloz ve poliüretan esaslı boyalar, parlak ve lake boyalar, emülsiyon boyalar, vernikler ve tekstüre boyaları kısa zamanda bir veya birkaç kat boya sürülmüş olan yüzeyin malzemesine zarar vermeden en kolay şekilde çözer. ..

Hızlı incele

Dekor Eksport Saten Rulo 20 Cm 1080

(0)
16,07TL

Dekor Eksport Saten Rulo 20 Cm 1080 Saten ve su bazlı boyalar ile düz satıhlarda kullanılır. Solvent etkilenmeyen rulonun kullandıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra çözücü herhangi bir madde ile yıkanarak ve su ile durulanarak uzun ömürlü olması sağlanır.  Köşe Rulosu, kalorifer rulosu ve boru rulosu uygulamaya elverişsiz yerlerde çalışma..

Hızlı incele

Dekor İpek Canlı Sıva Malası Dk 073

(0)
15,34TL

Dekor Şeffaf İpek Sıva Malası 073 Boy : 10 x 28 cm Renk : Şeffaf   Yalıtım sıvası , İpek sıva ,Canlı sıva uygulamalarında ve Dış Cephelerdekı hazır sıva uygulamalarında kullanılır Akrilik Plakadan İmal edılmıstır Ürününüz size ulaştığı zaman paketi Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görev..

Hızlı incele

Dekor Paslanmaz Dış Köşe Malası

(0)
11,80TL

Dekor Paslanmaz Dış Köşe Malası..

Hızlı incele

Dekor Pösteki Rulo 25 Cm 1036 25 cm**AYNI GÜN HIZLI KARGO**

(0)
41,30TL

Dekor Posteki Rulo 25 Cm 1036   Plastik boya ve dış cephe uygulamalarında kullanılır. Doğal koyun ve kuzu postlarından üretilmiştir                DurumSıfır..

Hızlı incele

Dekor Sünger Kristal Rulo 10 Cm. 1123

(0)
7,20TL

Dekoratif Boyama Ruloları Akrilik esaslı boyalar ile dış cephede dekorasyon amaçlı kullanılır. Uygulanan yüzeyde grenler yapar...

Hızlı incele

Dekor Sünger Kristalli Dekorasyon Rulosu Mercan Rulo 20 cm

(0)
31,86TL

Dekoratif Boyama Ruloları Akrilik esaslı boyalar ile dış cephede dekorasyon amaçlı kullanılır. Uygulanan yüzeyde grenler yapar.  ..

Hızlı incele

Ege Sentetik Tiner 640 Mlt

(0)
10,62TL

Uygulama ŞartlarıUygulama sırasında yüzey sıcaklığı +5°C üzerinde olmalıdır. Direkt güneş ışınları, yağmur, kar, aşırı sıcaklık, nem ve dondan korunmalıdır.Uygulama Alanları:Sentetik esaslı ürünlerin ve sentetik esaslı tüm boya, vernik ve astarlarının uygulamalarında inceltici olarak güvenle kullanabilisrsiniz. Ayrıca boya alet ve gereçleri (fırça,..

Hızlı incele

Kestirme Fırça 3 No

(0)
7,08TL

  %100 doğal kıldan imal edilmiştir .    Sap kısmı ergonomik olarak tasarlanmış plastik malzemeden imal edilmiştir .    Her türlü su bazlı ve solvent bazlı boyayı uygulamay müsait, fırçanın kıllarının dökülmesini engelleyecek özel sap geçme sistemi ile epoksi yapıştırıcı ile imal edilmiştir.    ..

Hızlı incele

Parmak Rulo Takım 10 Cm Defne

(0)
5,00TL

10 Parmak Rulo Takım 10 Cm ÜRÜN İADESİ VEYA DEĞİŞİM İÇİN ÜRÜNÜ KARGOLAMADAN ÖNCE ÜRÜN İADE-DEĞİŞİM DEPO ADRESİMİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ Almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman paketi Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” Tutturunuz..

Hızlı incele

Parmak Rulo Takım 15 Cm

(0)
7,00TL

15 cm polyemit saplı rulo..

Hızlı incele

Polikor Polyester Çelik Macun 800 Gr.

(0)
25,96TL

Mevcut Boyalı yüzey       Çelik ve Dökme Demir       Galvanize Çelik       Alüminyum       Tüm metaller       Fiberglas ve GRP       Plastikler       Polyester (..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)