Derz Dolgular

Seramik, mermer, fayans gibi kaplama malzemelerinin aralarını doldurmak için kullanılan derz dolgu, kaplama malzemesinin rengine ve desenine uyumlu seçenekleri ile mekanları güzelleştirmektedir. Silikon katkılı derz dolgu harcı yüksek performans sağlarken, kolay temizlenmesi ile de avantaj sağlar. 

Tablo:
Hızlı incele

Carokim Silikonlu Derz Dolgu 5 Kg

(0)
20,00TL

Çimento esaslı,silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcı.Uygulama ŞartlarıYüksek basınç (>100 bar) ve kimyasallara maruz kalan,hijyen gerektiren mekanlarda uygulanmaz.(Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yüzme havuzlarında uygulanmaz (Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yerden ısıtmalı döşemeler gib..

Hızlı incele

KALEKİM Ultrafuga Derz Dolgu - 5kg (RENK SEÇİNİZ)

(0)
18,29TL

Ultrafuga Derz Dolgu silikon katkılıdır dolayısıyla daha kuvvetle boşlukları doldurur.   Özellikler Ekstra performanslı derz dolgu  Silikon katkılı, zor kirlenip kolay temizlenir, su itici ve küf önleyici Seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğal taş gibi kaplama malzemelerinin yer ve duvarda derz boşluklarını..

Hızlı incele

MasterTile700 Kimyasal Bakteri Dayanımlı Derz Seramik Yapıştırıcı 5.2 Kg

(0)
200,60TL

Epoksi Esaslı, İki Bileşenli, Kimyasallara ve Bakterilere Dayanıklı Derz Dolgusu ve Seramik Yapıştırıcısı TANIMI MasterTile 700, epoksi reaksiyon reçine esaslı, seramik, mermer, granit, antiasit seramik, cam mozaik ve cam tuğla gibi malzemelerin yapıştırılması ve derzlerinin doldurulmasında kull..

Hızlı incele

Weber Jointsil Silikonlu Derz Dolgu 5 Kg

(0)
14,16TL

  LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE İSTEDİĞİNİZ RENGİ BİZE MESAJLA BİLDİRİNİZ   Ürün Tanımı:Çimento esaslı,silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcı.Uygulama ŞartlarıYüksek basınç (>100 bar) ve kimyasallara maruz kalan,hijyen gerektiren mekanlarda uygulanmaz.(Bakınız,"problem/çözüm ve ürün seçimi" bölümleri).Yüzme havuzl..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)